Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
MROZU publikuje kolejne starcie KSW
34GU76L.jpg
Jeśli pamięć mnie nie myli to Paulina Raszewska miała być jedną z czterech kobiet które debiutowały w KSW. Dziewczyna trenowała u Jurasa mma ale wolała zostać w Sandzie i na jej miejsce wskoczyła Karolina Kowalkiewicz.
 
Przeanalizowałem te dwa ostatnie wywiady z szefostwem KSW dla emmejroks(pondro Wojtek) i indekejdż to nasunął mi się wniosek, że ci ludzie po prostu mają pełno w gaciach przed Martinem i Maciejem. ITC ma tylko dwa plusy i jest to Martyna, reszta mi lotto, ale przestaję się dziwić tej zerowej narracji szanownego Mariusza O. ponieważ niemal taką samą taktykę zastosował też Filip z z MMARocks w wywiadzie z Kawulskim:o o: Śmiało można wysnuć wniosek, że tak działają na ludzi panowie K&L. Ktoś pisał o hipnozie i to chyba ma sens. Wyglądają te wywiady na kompletnie ustawione z gotowymi pytaniami, a przepytujący praktycznie nie wtrącają się tylko przytakując. Może Wojtek wcześniej wyczaił ich siłę, wypił eliksir chroniący go przed znakiem Aksji i za to został zbanowany:o o: To się układa w jedną całość. Pamiętacie ten konkurs, w którym do wygrania były rzeczy od Bedorfa? Wygrał go użytkownik, którzy przedstawił Karola jako Wiedźmina! Tu nie ma przypadków. Tylko teraz nie wiem, czy Dziki Gon to Martin i Maciek, czy jednak jakaś gama Wiedźminów w stylu takiego przeciwieństwa Vesemira, ale w podobnym wieku. Sam bym pewnie nawet nie podszedł do panów K&L, bo byliby otoczeni jakimś Queen. To były ostatnie wywiady, które z nimi obejrzałem, ta magia rzeczywiście działa i mogę już być zahipnqihjoHGGh[ghgvzvdvz
Wiedźmin wszedł za mocno. Jakby AS zrobił wywiad z włodarzami, to obsraliby się na miętowo.
comment_ncsxpnFuBFPvg1SYhYYrWRX5aJrIJEjh.jpg
 

Attachments

  • comment_ncsxpnFuBFPvg1SYhYYrWRX5aJrIJEjh.jpg
    comment_ncsxpnFuBFPvg1SYhYYrWRX5aJrIJEjh.jpg
    100.1 KB · Views: 1
Sam bym pewnie nawet nie podszedł do panów K&L, bo byliby otoczeni jakimś Queen.

Ja tam podszedlem przed KSW 23 na wazeniu na Bemowie w amfiteatrze do Martina, przybilem pione, zadalem pare pytan, normalnie odpowiadal, nie zgrywal sie.
Przed KSW 24 w Blue City tez mialem okazje podbic i o cos tam zapytac i tez odpowiedzial.
Kiedys byl na luzie itp nie wiem jak jest teraz.
 
Kurwa Bastek to caly czas chodzi o Maline i kawula...

Mowa o założycielu ITC, a założycielem ITC był Mariusz, czy sie myle?

A jeśli Mariusz to właśnie Mariusza pojechali jak ... na konfie przed KSW panowie K&L.
A do tego rzucili po słowie Karol Bedorf, Wrzosek, Pudzian.
Z tego Bedorf najpowazniej a pudzian/wrzosek takie śmieszki tylko.
Bo chodziło o UFC. - ze wszyscy z tu obecnych marzą pewnie o UFC :D
 
Mowa o założycielu ITC, a założycielem ITC był Mariusz, czy sie myle?

A jeśli Mariusz to właśnie Mariusza pojechali jak ... na konfie przed KSW panowie K&L.
A do tego rzucili po słowie Karol Bedorf, Wrzosek, Pudzian.
Z tego Bedorf najpowazniej a pudzian/wrzosek takie śmieszki tylko.
Bo chodziło o UFC. - ze wszyscy z tu obecnych marzą pewnie o UFC :D
Baastek +1
Doozy dołączył do redakcji później. Miał swój własny blog i potem dołączył do ITC.
<po co ja ci to pisze, skoro i tak mnie ignorujesz :mamed:>
 
@Mariusz Olkiewicz dzięki za dwie pierwsze jak i trzecią część wywiadu z Martinem. Dwie pierwsze zdecydowanie ciekawsze ale to trzecia jak widać wywołuje burzę w szklance wody. Mnie w tych wywodach, ocenach Mroza brakuje jednego prostego stwierdzenia, które mam wrażenie że jest gdzieś tam na końcu języka Martina ale żeby nie zostać oskarżonym o osobiste wycieczki zagryza zęby i nie mówi, że Wojtka po ludzku ciężko lubić, tolerować, po prostu wkurwia na dłuższą metę. Zaciska żeby i czyta z kartki małej wagi argumenty, serio te 2-3 sprawy tak ciężko było zapamiętać ? Mógł nie podawać szczegółów, podać mgliste tłumaczenia i nadal moglibyśmy żyć w domysłach co za ciężkie grzechy popełnił Mrozu na KSW. Nadmienię tylko, że podsłuchiwanie i nagrywanie osób bez ich wiedzy jest w Polce nielegalne - i jak komuś to bardzo przeszkadza to niech to zgłosi - ach nie zapomniałem że w środowisku takich się nie szanuje :)

Co do hejtu na Mariusza z ITC, no cóż z tym musiał się liczyć, sam wyrastał z forum internetowego gdzie pomyje na KSW i sporą część osób z nimi współpracującymi są wylewane wiadrami, nie trudno zostać ochlapanym.

Teorie spiskowe o ustawianych pytaniach - no proszę Was przecież jasno mówią że ustalali tematykę i stąd karteczka. Nie zgodzę się że Mariusz tylko przytakiwał na zarzut że zawodnicy bojkotują Wojtka, wskazywał że jest też wielu którzy chętnie udzielają mu wywiadów i szanują za ciężką pracę.

Polskie MMA takie piękne :)
 
@Mariusz Olkiewicz dzięki za dwie pierwsze jak i trzecią część wywiadu z Martinem. Dwie pierwsze zdecydowanie ciekawsze ale to trzecia jak widać wywołuje burzę w szklance wody. Mnie w tych wywodach, ocenach Mroza brakuje jednego prostego stwierdzenia, które mam wrażenie że jest gdzieś tam na końcu języka Martina ale żeby nie zostać oskarżonym o osobiste wycieczki zagryza zęby i nie mówi, że Wojtka po ludzku ciężko lubić, tolerować, po prostu wkurwia na dłuższą metę. Zaciska żeby i czyta z kartki małej wagi argumenty, serio te 2-3 sprawy tak ciężko było zapamiętać ? Mógł nie podawać szczegółów, podać mgliste tłumaczenia i nadal moglibyśmy żyć w domysłach co za ciężkie grzechy popełnił Mrozu na KSW. Nadmienię tylko, że podsłuchiwanie i nagrywanie osób bez ich wiedzy jest w Polce nielegalne - i jak komuś to bardzo przeszkadza to niech to zgłosi - ach nie zapomniałem że w środowisku takich się nie szanuje :)

Co do hejtu na Mariusza z ITC, no cóż z tym musiał się liczyć, sam wyrastał z forum internetowego gdzie pomyje na KSW i sporą część osób z nimi współpracującymi są wylewane wiadrami, nie trudno zostać ochlapanym.

Teorie spiskowe o ustawianych pytaniach - no proszę Was przecież jasno mówią że ustalali tematykę i stąd karteczka. Nie zgodzę się że Mariusz tylko przytakiwał na zarzut że zawodnicy bojkotują Wojtka, wskazywał że jest też wielu którzy chętnie udzielają mu wywiadów i szanują za ciężką pracę.

Polskie MMA takie piękne :)

Coś tam Martin jednak zdradził, na przykład to jak promował i próbował Wojtkowi załatwić pracę w Polsacie. Niesamowite jak im się rozsypała ta relacja, w życiu bym nie pomyślał patrząc na to jakie Wojtek miał fory u Martina. Przypomnę słowa szefa KSW "mmanews jest najlepszym portalem na rynku w Polsce". Oczywiście temat nie umrze bo teraz Mrozu na kolejnym live musi odpowiedzieć na wywiad ITC i "zarzuty" Martina.
 
Coś tam Martin jednak zdradził, na przykład to jak promował i próbował Wojtkowi załatwić pracę w Polsacie. Niesamowite jak im się rozsypała ta relacja, w życiu bym nie pomyślał patrząc na to jakie Wojtek miał fory u Martina. Przypomnę słowa szefa KSW "mmanews jest najlepszym portalem na rynku w Polsce". Oczywiście temat nie umrze bo teraz Mrozu na kolejnym live musi odpowiedzieć na wywiad ITC i "zarzuty" Martina.

Duzo robil dla Mroza, duzo tez dostal w zamian. Mial calkowicie podporzadkowany sobie portal internetowy. Teraz juz ma wyrabane, bo wie, ze jak nie ten, to przyleci nastepny, ktory bedzie chcial miec stolek pod klatka i koszulke KSW Team.
 
Coś tam Martin jednak zdradził, na przykład to jak promował i próbował Wojtkowi załatwić pracę w Polsacie. Niesamowite jak im się rozsypała ta relacja, w życiu bym nie pomyślał patrząc na to jakie Wojtek miał fory u Martina. Przypomnę słowa szefa KSW "mmanews jest najlepszym portalem na rynku w Polsce". Oczywiście temat nie umrze bo teraz Mrozu na kolejnym live musi odpowiedzieć na wywiad ITC i "zarzuty" Martina.
szczerze przyznam, że leciało to w tle a ja czytałem coś innego więc mogło mi umknąć.
 
Coś tam Martin jednak zdradził, na przykład to jak promował i próbował Wojtkowi załatwić pracę w Polsacie. Niesamowite jak im się rozsypała ta relacja, w życiu bym nie pomyślał patrząc na to jakie Wojtek miał fory u Martina. Przypomnę słowa szefa KSW "mmanews jest najlepszym portalem na rynku w Polsce". Oczywiście temat nie umrze bo teraz Mrozu na kolejnym live musi odpowiedzieć na wywiad ITC i "zarzuty" Martina.
Na prawde Tomek macie w chuj plusa u mnie, że nie wpieprzacie się w tą sytuacje jakoś mocno. Wiadomo komentujecie jak wszyscy ale podoba mi sie wasze stanowisko - jest takie neutralne i nie próbujecie ugrać dla siebie paru punkcików :tongue:
Mało tego jest spory dystans do tej sytuacji i jeszcze temat na cohones :lol:
 
Być może ta sytuacja i szum z nią związany to znak, że branża dojrzewa? Może dziennikarze staną się dziennikarzami, a promotorzy zajmą się swoją robotą. Lewandowski doskonale rozumie, że bez mediów jego firma nie istnieje, musi tylko zrozumieć ich istotę i nauczyć się je szanować.

Ciągle jest tak, że rolę dziennikarzy mma pełnią amatorzy (z całym szacunkiem), często młodzi ludzie, kibice zafascynowani tym sportem. Takie inteligentne typy jak K&L potrafią to wykorzystać, wpuszczą pod siatkę, zaproszą na after, dadzą firmową smycz albo czapkę... Niestety zwykle chcą coś w zamian. Ciekawe, że nigdy nie pozwalają sobie na arogancję w stosunku do ludzi z mediów mainstreamowych (Polsat, WP itd..)?
Takie redakcje jak Roksi, ITC, mmanews, muszą powoli zmienić politykę i zacząć się szanować.
 
Mało tego jest spory dystans do tej sytuacji i jeszcze temat na cohones
Szczerze to też muszę dołączyć się do gratulacji, bo redakcja naprawdę zachowała się w porządku. Obawiałem się że ten temat długo nie pożyje, zwłaszcza kiedy weszły graficzne przeróbki miast dyskusji. A już zwłaszcza obawiałem się całej masy zachowań typu "wiem ale nie powiem bo trzeba być na gali".
:tiphatb: dla MMARocks.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top