Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
No i co? Masz placone od tego ile osob go oglada bolodupcu?
Nie tykaj gówna, nie warto
zostawiacie takiego kurwia @Aliibaba zeby swobodnie wypisywal swoje brednie i inne toksyczne wywody
a inne prawilne mordy, ktore cos tutaj wnosily zbanowane na ament

gratuluje kurwa :no no:
Alibaba jest po prostu wartościowym użytkownikiem :D Nie to co rzetelni hejterzy :D
 
No i chuj z tego? Helwani, który ma profesjonalne studio, sztab ludzi do obsługi, gości z absolutnego topu światowego i nadaje po angielsku robi po 5000. A Mrozu i do takiej liczby się przecież zbliżał.
tylko w Polsce KSW jest w chuj popularniejsze niz UFC w Ameryce
 
tylko w Polsce KSW jest w chuj popularniejsze niz UFC w Ameryce
Już pomijając że jego podcast jest skierowany do ludzi również z poza usa to
- 37,95 miliona liczba ludności polska
- 323,1 miliona liczba ludności usa
323.1 ÷ 37.95 = 8.5
500 × 8.5 = 4250

Czyli procentowo jak Wojtka ogląda 500 osób to tak jakby Ariela oglądało 4250 osób, jak Wojtek ma oglądalność 2500 to tak jak Ariel by miał 21 250 widzów.
 
Już pomijając że jego podcast jest skierowany do ludzi również z poza usa to
- 37,95 miliona liczba ludności polska
- 323,1 miliona liczba ludności usa
323.1 ÷ 37.95 = 8.5
500 × 8.5 = 4250

Czyli procentowo jak Wojtka ogląda 500 osób to tak jakby Ariela oglądało 4250 osób, jak Wojtek ma oglądalność 2500 to tak jak Ariel by miał 21 250 widzów.
przeciez napisalem, ze KSW jest jakies 10x popularniejsze w Polsce, niz UFC w USA
dlatego ma taka ogladalnosc, powinien miec spokojnie z 5000, bo ma monopol na rynku
 
Jak mu wyjdze to prędzej czy później będzie musiał powiedzieć jej, że śmierć czycha na niego na każdym kroku.Niech się kobieta zastanowi czy chce się wiązać z Mesjaszem Polskiego MMA !KSW pewnie już wyznaczyło nagrode $$$.
Może to być dla niej "motywator". Wiesz, życie na krawędzi, niebezpieczeństwo czyha z każdej strony....takie życie dziewczyny "gangstera"
 
Fajne masz podejście do tego tematu. Niejeden już dawno by zamknął. :beer:
Ale uwierz mi, że to idzie tylko na Twój plus. :cool:
BTW. ciekawe czy Mrozu ma tu konto i jakie :lol:
Edit: moja paranoiczna natura mówi mi, że tu każdy kto cokolwiek znaczy w mma ma swoje konto :goldi:
mmanews to taki maly portal, ze to zadna konkurencja, a mmarocks juz tak mocno nie wspolpracuje z KSW jak kiedys
 
Wiem, że i tak powiecie, że to zmanipulowany materiał albo cokolwiek innego, ale jednak warto czasem sprawdzić więcej niż tylko tytuł u Wojtka. W samym live Le Banner też zresztą mówi o tym, że wypadł z drugiej walki (przytacza te same fakty, co w filmiku) i mówi, że KSW miało się odezwać w sprawie kolejnej (ergo - trzeciej), ale tego nie zrobili. Czyli do drugiej walki miało dojść.


Ewidentnie wywiad jest robiony po KSW 20 czyli po drugiej absencji Le Bannera , z tego wynika, iz Jerome ma pretensje do KSW, ze nie dali mu szansy trzeci raz. Mrozu pod swoim materiałem napisał "Jerome Le Banner o rzekomej próbie zestawienia go z Marcinem Różalskim, gdzie nigdy tak naprawdę miało nie dojść do finalnej próby ze strony włodarzy KSW, o czym wspominał Różal w wywiadzie dla naszego portalu. Ostatecznie, Panowie spotkają się wreszcie 13 kwietnia w DSF kickboxing Challenge na warszawskim Torwarze, w formule K-1." -czyli sugeruje, ze chodzi o drugą walke .
Jesli zrobil to swiadomie zeby dowalic KSW przekrecajac fakty to co mozna powiedziec o jego niezaleznosci i etyce dziennikarskiej ???
 
@Aliibaba nie sądziłem że zablokowanie JEDNEGO użytkownika może mi sprawić takie problemy w przeglądaniu tematów.... Zostałeś oficjalnie odbanowany! Nie spierdol tego Ja ksw Ty Mrozu :deniro: haha :homer:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top