Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Martin zamiast zadawać pytania to mógłby po prostu powiedzieć za co Mrozu dostał bana. Ja na początku myślałem że za fakenews / zmyślone teorie o KSW, szczególnie że jeden konkretny artykuł wydaje mi że znikł ze strony mmanews. To info od Mroza, że ban jest za to, że pisał wcześniej informacje niż KSW oficjalnie podawało od początku wydawała mi się mega naciągana ale trochę dziwny jest ten brak informacji ze strony KSW za co ban poszedł.
Wojek kazał ;)
 
Nie wiem do końca o co chodzi, ale pomijając to wszystko to trzeba uczciwie powiedzieć że nie jeden dziennikarz myśli że jest świętą krową. Nie mam tu na myśli Wojtka ale tak ogólnie, tak na poziomie kraju. Często mylone jest prawo wolności słowa z jawnym obrażaniem drugiej strony.
 
Nie wiem do końca o co chodzi, ale pomijając to wszystko to trzeba uczciwie powiedzieć że nie jeden dziennikarz myśli że jest świętą krową. Nie mam tu na myśli Wojtka ale tak ogólnie, tak na poziomie kraju. Często mylone jest prawo wolności słowa z jawnym obrażaniem drugiej strony.

Nie trzeba nikogo obrażać, wystarczy kopnąć w pudełko z hajsem z komunii.
 
Mrozu dostal pare zlotych z donejtow i mu szajba odjebala, dostawal od KSW duzo luksusow za darmo i mysli, ze mu sie to nalezy, bo on wielki dziennikarz
 
Też nie wierzę w szybkie zdjęcie bana. Może nawet posłucham dziś live'a.

Gdzieś na twitterze jak przeglądałem sobie wypowiedzi, Kawulski napisał, że w 2018 nie ma szans na zdjęcia bana Mrozowi. Możliwe, że ten przełom to roczny ban.
 
Gdzieś na twitterze jak przeglądałem sobie wypowiedzi, Kawulski napisał, że w 2018 nie ma szans na zdjęcia bana Mrozowi. Możliwe, że ten przełom to roczny ban.
a co to za ban? przeciez moze wykupic sobie bilet i wejsc na gale
 
Chyba że dostał perma za Wall hacka. Haha :D. Teraz to już możemy sobie żarty w tym temacie stroic. Do dzisiejszego lajwa
niech nie placze, przeciez to hipokryta dekady
psuje interes KSW i ma bol dupy, ze go nie beda wpuszczac za darmo, co za burak XDD
 
KSW zabrania zawodnikom KSW udzielania wywiadow Wojtkowi, Szpila po interwencji Lewego wycofał sie z udzialu w mmanews live :)
 
KSW zabrania zawodnikom KSW udzielania wywiadow Wojtkowi, Szpila po interwencji Lewego wycofał sie z udzialu w mmanews live :)
Ale Szpila chyba nie jest zawodnikiem KSW? Chyba, że już jest? Albo pojawienie się choćby na chwilę w klatce, nawet żeby sprzedać liścia Strachowi od razu wciela do KSW?
 
Śmiech na sali, nie mam możliwości oglądać, proszę o streszczenia jako tako. A na Szpili się zawiodłem, człowiek z charakterem na pewno by na coś takiego się nie zgodził. Życie ludzi zmienia.
 
ja pierdole on serio bedzie gadal o swojej osobie przez nastepna godzine? kurwa Szpilka mial byc, a mam placzka co zebra o donejty XDDD
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top