Wiem kto wygra na 100 % - gra

Avatar zmieniony :-) Przyznaję się do błędu, podobnie jak większość nie spodziewałem się, że Velasquez przegra. A już na pewno nie, że tak szybko. To nie był ten sam Cain.



edit: ciągle widzę stary avatar, ale pewnie niedługo się zmieni.
 
Dzięki kaczka:) No to idźmy dalej. UFC 139.



205 lbs.: Dan Henderson (28-8) vs. Mauricio Rua (20-5). W tej walce nie obstawiam wygranej Maurycego, tylko przegraną Hendersona. Moim zdaniem za wysokie progi jak na powrót do UFC. Wygrana nad Fedorem, który imho już się skończył(swoją drogą ja bym tej walki tak szybko nie przerywał), Babalu czy Cavalcante wiosny nie czynią. Tak więc generalnie wygra Szogun.
 
Chciałem już przywdziać karnego avka zaraz po gali, ale strona mi się nie ładowała. Niestety przegrałem, ale nadal uważam że Alex to pajac i idiota, a UFC to za wysokie progi
 
Oż cholercia! Przyznaję się do błędu, Velasquez mocno mnie zawiódł... niebawem avek będzie wrzucony.
 
@ marcinmarcin: W sumie trochę się zapędziłeś z tym awkiem (nie ma problemu, ale wcześniej jest awek losera a nie od razu karny kutas) :-)
 
kaczka a czemu Ty nie grasz?



Może zacznij grać i wrzucać sobie też looserowe avki a jak 5 razy pod rząd dobrze wybierzesz to ja sobie wrzuce avka "Dan Rafael światowego MMA kaczka 41" i przez tydzień na forum będę przytakiwał wszytskiemu co napiszesz, chociaz czasem Pierdolisz :) :-)
 
:-)



Trochę się tych kutasów już posypało :D . Kaczka mógłbyś wykreślić z tej twojej tabelki wyników, że jestem loserem (bo już dawno nie jestem) ? Ciekawi mnie gdzie jest TITO, który zrobił pamiętny, piękny wywód o tym, jaki to Velasquez jest cudowny, a teraz nawet nie ustawił losera :-)
 
Pierwszy raz mi to przypominasz . Jeśli tak nie jest to udowodnij :-)



Przypominałeś mi już o tym, że jedna pomyłka, kasuje punkty . Upomniałeś mnie, że za szybko zmieniam avka . Kilka razy wklejałeś mi regulamin, ale nic nie pisałeś o kasowaniu losera ;)
 
Z gry wypadają:



Soundandsteel, Tito - nie wykonali kary



wiem-kto-_rpephre.jpg








wiem-kto-_rpeppwn.jpg
 
Faber vs Bowles UFC 139 . Stawiam na Fabera, bo jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem i jest silniejszy fizycznie.
 
@Kaczka pamietam dzis zmienie :)



slowo to slowo..



P.S.: Tak nawiasem to dla niektorych malo co sie zmieni, Jones jest tak lubiany ze jak zastapie go kutasem to niektorym to roznicy nie zrobi hihihi
 
Back
Top