Wiem kto wygra na 100 % - gra

Cześć. Nie wiem czy sobie mogę z wami zagrać, ale spróbuję.



Ben Henderson pokona Claya Guidę (UFC on FOX). Ponieważ Benson jest lepszy w każdej płaszczyźnie, a styl walki Guidy jest wyjątkowo przewidywalny i nudny i nie przekonuje mnie, by mógł zostać zwycięzcą tego pojedynku:)
 
Spoko szk - kolejni gracze mile widziani :-)







wiem-kto-_rphqpeh.jpg








wiem-kto-_rphqpen.jpg
 
avek zmieniony. sorry, ze dopiero teraz ale tam gdzie byłem jest okrutny net i nie chciał się gravatar włączyć.
 
Co to jest za lamerskie zachowanie - zagrać, pomylić się i nie wykonać kary, tylko chcieć skreślenia z gry? Z gry i tak zostaniesz skreślony, ale jak już zagrałeś to przyodziewaj karny avatar na te kilka dni. Takim osobom powinno na koncie ustawić avatar z kutasem bez opcji zmiany (pewnie się tak nie da).
 
Dopiero odkrywam cudowności tego forum :)



poczytałem trochę i wchodzę do gry jeśli przegram z godnością przyjmę karę :)



Dajcie tylko chwilę... pomyślę jaką walkę wybrać
 
Zaczynam więc.



Jestem pewien, że Velasquez pokona dos Santosa bo jest głodny walki i takiemu zawodnikowi (tak jak Grabowskiemu) przerwa nie robi różnicy! Poza tym dos Santos nigdy nie bił się z aż tak klasowym zawodnikiem. Nie ma co porównywać np. Nelsona do Velasqueza.



Junior odbije się od niego jak od ściany, zostanie zdominowany od drugiej rundy.



Czekam na walkę Velasquez vs. Overeem
 
Sorry że dopiero teraz ale mi komputer padł i dopiero dziś go naprawiłem. Co do gry to przyznaję się do błędu teoretycznie jak przemyślałem to na spokojnie to rzeczywiście faworytem był Munoz. Niemniej jednak postawiłem na Chrisa i przyznaję się do błędu za chwilę ustawię avka.
 
tydzień minął ;)



UFC on FOX



Benson Henedrson pokona Claya Guida'e



...,ponieważ moim zdaniem jest duzo lepszym graplerem a w stojce nie widze przewagi Guidy
 
Tomasz Narkun (5-1) vs. Igor Savelyev

Tomek powinien wygrać tę walkę bez problemu dzięki swoim umiejętnością parterowym, poza tym jest Polakiem:)

Cain Velasquez (9-0) vs. Junior Dos Santos (13-1)
Cain ma lepsze kardio i to powinno zadecydować o jego zwycięstwie na dystansie 5 rund!
 
Typ na Narkuna - unieważniam - zmiana rywala...chyba,że zainteresowani potwierdzą nadal typ na Narkuna z nowym zawodnikiem zanim gala sie zacznie- wtedy zakład zostanie .



Brak potwierdzenia - brak zakładu
 
dzięki kaczka za uczciwą możliwość potwierdzenia zakładu mimo zmiany przeciwnika...muszę się zastanowić, bo nie do końca ufam sneaky fucking russians i może przeciwnik miał więcej czasu pod przygotowania niż dzień...o której się zaczyna gala?
 
Back
Top