Wiem kto wygra na 100 % - gra

Odoms wygra z Boslerem, gala proelite



Odoms to świetny striker o dobrych warunkach fizycznych, bez problemu poradzi sobie ze słabszym oponentem







Nelson wygra z Wipfem gala Superior Cage Combat



Jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i będzie lepiej przygotowany
 
Ostatnio typowałem 2 miesiące temu i wtopa i myślałem że do dziś to ktoś wygra a tu taka niespodzianka heh



Czas powrócić do gry :D
 
@chamakolej - na Odomsa nie można ! (99 - 1 %) szans na wygraną - bierz mniej pewne.



Na drugi też nie można (tam jest 95-5 % szans)



Dziękuję - dobranoc:-)



Ps. Tu sprawdzaj zanim cos zarzucisz - 90 % odpada w przedbiegach 80-90 % szans też zazwyczaj odpada.



http://www.tapology.com







@gostek - zapraszam :-)
 
UFC 138:
Chris Leben vs Mark Munoz - myśle że Chris wygra dzięki swojej głowie zbetonu i pewnie znokautuje Munoza pod koniec walki

UFC 139

Wanderlei Silva vs Cung Le - Silva nie jest już w najwyższej formie i myśle że Cung dzięki swoim kozackim kopnięciom wygra na punkty.
 
wiem-kto-_rppnswh.jpg








deadpool, wakaszimazu, Adam - nadal nie wykonali kary...
 
To co zaprezentował Diaz jest dla mnie mistrzostwem. Wiadomo, że Pennowi siadła kodycha ale boks Diaza z pewnością bardzo mocno się do tego przyczynił. ;) Dla mnie Penn w tym pojedynku był naprawdę ogromnym faworytem. Szczerze to liczyłem nawet na skończenie przed czasem, pamiętając luki w obronie Nicka z kupy ostatnich walk. Mocno żal mi Penna ale jestem niesamowicie nagrzany na walkę GSP vs Diaz i myślę że będzie to najbardziej niewygodny przeciwnik z jakim do tej pory zmierzył się Kanadyjczyk. Kompletnie się nie zdziwię jak Nick znajdzie jakiś sposób przez te 5 rund na St Pierra, który wybity ze swojego metodycznego rytmu może okazać się już nie tak doskonały i perfekcyjny. Czekam i jak to mówią onetowcy "jaram się" niesamowicie. Apropo avatara to niestety będziecie musieli teraz czytając moje posty oglądać zamiast pięknego tyłu Jessici Alby tego narysowanego w paincie kutasa.
 
Kurwa, a co mi tam...Stawiam na wygraną Rodrigueza w walce z Kitą. Dlaczego- bo ja tak uważam- taka argumętacja powinna starczyć.
 
MMA Attack

Open.: Damian Grabowski (13-1) vs. Joaquim Ferreira (11-6)
Damian powiększy swój rekord nokautując Ferreire w drugiej rundzie.

Iron Fist 4

66 kg.: Mariusz Abramiuk (6-1) vs. Alan Omer (15-3)
Mariusz szybciutko w pierwszej rundzie zdobędzie plecy przeciwnika i sprawi, że Alan odpłynie.
 
MMA ATACK



ja stawiam na Kite w walce z Rodriguezem



uwazam ze Michal mimo 3 porazek z rzedu jest w lepszej formie od Amerykanina, ktory swoje najlepsze wystepy ma juz dawno za sobą
 
Po zostaniu looserem jestem dużo ostrożniejszy w typowaniach, na tyle, że przestałem typować ;) jutrzejsze gale mi przeszły koło nosa, ale trzeba walczyć dalej



M-1 Challenge 28, 12 listopada, Astrachań, Rosja



Tomasz Narkun (5-1) vs. Igor Savelyev



Żyraf wygra bo to wciąż bardzo młody i szybko się rozwijający zawodnik, z ogromnym potencjałem. Poza tym zawsze stawiam na Polaków ;)







UFC on FOX



w walce Alex Caceres (5-4) vs. Cole Escovedo stawiam na tego drugiego. Cole co prawda ma najlepsze lata już za sobą, ale Alex to pajac i idiota o za małych umiejętnościach jak na UFC. Na dodatek Cole ma 3 porażki z rzędu w UFC, więc na pewno przygotuje się na maxa
 
Sorry, kaczka że tak późno zmieniam avka, ale od dłuższego czasu nie miałem okazji wpaść na forum. Rozumiem, że wypadam z gry, ale ikonkę zmieniam w końcu wtopiłem. I przyznaje się do błędu w main event'cie ufc 137 Diazz okazał się lepszy i nie przewidziałem, że Bj'owi nie starczy tlenu na trzy rundy - to był mój błąd. Ale i tak jeżeli Hawajczyk walczyłby jescze raz z Nick'iem to postawił bym na niego w ciemno po raz kolejny. Dzięki za wspólną zabawę :-)
 
Nie, wcale nie wypadasz - dobrze umotywowałeś swą nieobecność - więc nie ma sprawy. Za miesiac mozesz grać nadal jak chcesz..chyba ,że mnie ograbią do tego czasu. Pozdro:-)
 
SHOGUNvs Hedo Brazylijczyk ma lepsza stójke i BJJ wydaje mnie sie ze mauricio bedzie mocno kopał a jesli dan bedzie chciał obalic to posle go na deski swoimi kolanami i skonczy walke firmowymi hamerfistami
 
a co tam, zagram jeszcze raz,



I Mistrzostwa Polski MMA



Maciej Polok pokona Sergeya Adamchuka



Szczerze mowiac, nie wiem co do zaoferowania ma Ukrainiec, ale jestem pewien, ze jest to za malo na Poloka, jesli zawodnik Bastionu nie bedzie eksperymentowac w stojce stawiam na szybkie poddanie, najpozniej w 3min.
 
moglbys pozwolic na Poloka:)



to moze,



Reagan Penn pokona Evana Cuttsa (ProElite 2)



Mlody Penn jest ciagle spora niewiadoma, ale nie dowiemy sie na co rzeczywiscie go stac dopoki nie dostanie kogos mocniejszego. Cutts na pewno nie jest zawodnikiem, ktory jest w stanie "sprawdzic" Penna.
 
Coś się obawiam, że tego kaczka też nie przyjmie ;)



http://www.tapology.com/fightcenter/bouts/proelite-2-reagan-penn-vs-evan-cutts
 
To może ja też spróbuję, najwyżej przywdzieję avatar losera :)



Andreas Kraniotakes pokona Tima Sylvię (Pro Elite 2)



Szczerze mówiąc nigdy Kraniotakesa w akcji nie widziałem, ale Sylvia jest już daleko po swoim prime i wydaje mi się, że Kraniotakes może to wykorzystać (przynajmniej mam taką nadzieję).
 
Możesz próbować - ale też n nie przyjmę - głównie przez to ,że zgodnie z regulaminem trzeba typować najpóżniej 48 godzin przd rozpoczęciem gali :-)
 
Nie wiem kaczka czemu sugerujesz się tymi przepowiedniami na tapology bo nijak mają się one do rzeczywistości. Przykład Sylvia 54% Kraniotakes 46% a kurs 1.31 : 3.65 i Odoms 98% Housley 2% a kurs 1.33 : 3.45
 
Back
Top