Wiem kto wygra na 100 % - gra

Josh Barnett vs Sergey Kharitinov



Josh jest lepszy w parterze i to zapewni mu zwycięstwo. Sergey może w ciągu kilku sekund w stójce zmienić mój awatar :-), ale raczej tego nie zrobi.



Mam nadzieję, że typ na Helda został też zapisany i prosiłbym o tabelkę typów :-)
 
ha, wróciłem z rybek a tu taka miła niespodzianka, musze nadrobić galę



ale mówiłem, że Szogun się nie da!:D musiałbym zmieniać Charliego...
 
Proszę:



wiem-kto-_hanhpws.jpg
 
Marcin Held vs. Jai Bradney



Od porażki Bradneya z "2pac'em MMA" minie zaledwie tydzień, nie sądze, że przez ten czas kickbokser nauczył się obrony przed poddaniami. Held powinien założyć mu jakąś technikę konczącą już w pierwszej rundzie.
 
Przyznaje się do swoich błędów. nie doceniłem Nogueiry i Hiroty... ale mówi się trudno...







nie mogę typować przez 2 tygodnie?? :-)
 
@Kaczka
Miej nadzieję, że skończy się jak z Schaubem :-)
P.S.
Jacare jest za dużym faworytem?
 
ufc 135 sanchez, ponieważ Hughes to już stary piernik bez szans a Diego ma jeszcze sporo do udowodnienia
 
Trochę nie fair, ale cóż : kacze zabawy to i kacze zasady :)



Stawiam mój pierwszy typ na Marcina Helda. Marcin to naprawdę młody geniusz, na dodatek nie tylko w czystym bjj ale też potrafi zastosować swoje umiejętności bez gi w MMA. Ten chłopak ma dopiero niecałe 20 lat! Ciągle idzie do przodu jeśli chodzi o wszystkie aspekty, poprawia stójkę, w walce z Kosednarem (który ogórkiem nie jest) szło mu już nieźle w tej płaszczyźnie i był w stanie przez chwilę jakąś tam walkę nawiązać. Owszem przegrał z Chandlerem ale akurat nie trafił na byle kogo, kolejny młody talent, a i tak tanio skóry nie sprzedał :) przeciwnik z tego co widziałem to bardzo mało wszechstronny stójkowicz, takiego Heldzik zje na śniadanie, na dodatek tutaj słyszę, że będzie świeżo po innej walce...więc wiem kto wygra na 100% :D będzie to Marcin
 
Ale jak 2 pojedynki obstawiasz i 2 nie trafisz na galach odbywających się koło siwbie (lub w terminie tak do 7 dni ) - masz tylko loser x 1 , więc też nie jest wszystko na moją korzyść (choć w ewentualnej kolejnej odsłonie tej gry - może i to zmienie) :-)
 
Powylewowy Nogueira jednak dał radę Schaubowi, co kurewsko mnie zdziwiło. Jestem w szoku ale bardzo szczęśliwy (Nog to mój ulubiony ciężki od zawsze) i z radością przyodziewam avatar loosera na 100%. :)
 
Kaczka zapisałeś sobie mój typ na 135? Sanchez, uzasadnienie jest powyżej



Nie wiem, może nie zauważyłeś:D



i jeszcze stawiqam na Helda, moim zdaniem spokojnie podda rywala, który jest o parę klas niżej od naszego Heldzika
 
Dzień dobry, chciałem postawić na Helda, bo ewidentnie dostał ziomka do zbicia żeby wrócił na gale Bellatora lub też po prostu nie jest to aż tak dobry zawodnik żeby zagrozić Marcinowi. Poza tym warto zwrócić uwagę że większość porażek Australijczyk poniósł przez poddanie (czy to gilotyna, armbar czy RNC ostatnio) także Polak spokojnie sobie poradzi ;)



155 lbs: Marcin Held (10-2) vs. Jai Bradney (13-7-1)
 
Marcin Held vs. Jai Bradney



Bradney jest jednowymiarowym zawodnikiem więc tak utalentowany grapler jak Marcin powinien go łato poddać.
 
Held vs Bradney


Nie ma co sie rozpisywac Bradney to bardziej striker. Jezeli Held go obali (a zrobi to na 100% :-) ), to nie widze szans dla Bradney.
 
Josh Barnett vs Sergey Kharitinov



Josh jest lepszy w parterze i zapaśniczo bez problemów pokona Sergieja



Held vs Bradney



Held jest zbyt dobrym zawodnikiem w parterze by nie poddać typowego strikera.
 
Ja tam typuję na tych, którzy nie są pewnymi faworytami ... Big Nog, Hughes ( ten to jest skazany na porażkę ) i Shields . I jestem z siebie dumny !
 
kaczka,już drugi raz piszesz,ze nie wykonałem kary,chociaż dokonałem samokrytyki zaraz po gali,około 9 w niedzielę (avka też wtedy zmieniłem)
 
Liczy się . Typować nie można w okresie karnym, a także w okresie karnym jakby dany fighter walczył- by się nie liczyło.



Btw. Nadal awka nie zmieniłeś...
 
Back
Top