Wiem kto wygra na 100 % - gra

JUHU! Dzięki Shogun! To teraz następny typ



Barnett vs Kharitonov



Sercem jestem za Ruskiem, ale rozum podpowiada, że to Barnett wyjdzie z tarczą z tego pojedynku. Jedyne moje uzasadnienie to duża różnica w "umiejętnościach parterowych" na korzyść Barnetta. Myślę, że podda Sergeia, aczkolwiek na pewno nie pójdzie tak łatwo jak z Rogersem.
 
Raphaleius - Dzięki :-)


@EDIT - A właśnie, mogę przecież już teraz dodać kolejny typ . Stawiam zatem :


Jake Shields vs . Jake Ellenberger



Zapasy Shieldsa i kontrola w parterze powinny mu zapewnić spokojną wygraną na punkty . Nie ma sensu bać się stójki Ellenbergera .
 
Następny looser <---



Publiczność bardzo zmotywowała Noga. Nie spodziewałem się takiej walki, a TKO to już zupełnie.



<input style="position:absolute;top:141px;left:326px;width:5px;height:5px;opacity:0.01" type="button" />
 
Fuck przyznaje się że pomyliłem się co do Yushina Okamiego myśląc, że wygra z Andersonem Silvą karnego avatara przywdzieje jak najszybciej ale nipiszcie mi jak się ustawia bo nowy tu jestem .
 
Siamo - loser - nie wykonał narazie kary -czekam.....



wakaszimazu - loser - j/w



ketrab - loser - oki



Tar-Ellendil - loser - nie zmienił awka



yaro - loser - nie wykonał kary



Be es - loser - nie wykonał kary



seban28 - loser - j/w



Lyotoforever - loser - jeszcze awek



Dave92 - loser - oki



RudiKB - loser - nie wykonał kary



tyra96 - loser - j/w



Erivan - loser - j/w



Droni - loser - oki







Pozostali - graty!!!



Przypominam czekam 3 dni i jak ktos nie zmieni awka - wypada z zabawy.



co do 15 trafień...dla mnie byłaby to korzystna opcja...Co sądzą o tym gracze...?:-) ja jestem za :-)
 
Aktualna sytuacja w grze



wiem-kto-_haxaxsn.jpg








Ps. W związku z kursami buków na gali UFC 135 na Jones stawiać jednak nie można
 
@kaczka41



a jak to jest z punktami "loserskimi"? pozostają na stałe?



a i pytanie odnosnie zwiększenia celnych typów z 10 do 15 powinno być zadane głównie użytkownikom, którzy maja najwięcej punktów tj. gostek1000 i raphaelius ( ja z moim 1pkt jestem za:-))
 
Marcin Held (10-2) vs. Jai Bradney (13-6-1) - nie wiem kompletnie nic o przeciwniku Marcina, poza tym że jest stójkowiczem, ale wierze w ponad przeciętne umiejętności parterowe młodego Polaka. Prędzej czy później walka trafi do parteru i tam Marcin szybko podda swojego oponenta.
 
Tzw. loser pozostaje niezależnie od zdobywanych pkt. 3 losery=megaloser i dopiero megaloser po miesiącu się kasuje.



Ps. Panowie z czołówki: proszę zabrać głos w sprawie zwiększenia celnych trafień z 10 do 15.







Ps. @chamakolej - też jest 1 pkt do jasnowidza - bo Mckee wygrał.



@ Tens - dlatego pytam sie graczy - sam nic nie zmieniając. Jeżeli kilka osób stwierdzi, że nie zmieniamy z 10 na 15 - pozostanie tak jak jest. (na 20 nie będzie na pewno :-) ) .







@ reszta: typ na Helda stoi pod znakiem zapytania: IMO Held raczej za duży faworyt...walczy za tydzień z gościem ze słabym parterem, , który przedwczoraj przegrał przez poddanie na dodatek.
 
co oznacza czołówka? jeden gracz z 5 i jeden z 4? ja mam 3 i uważam, że to bzdura zmieniać reguły w trakcie gry. Zrób następną edycję do 100 nawet a teraz nie fisiuj, tylko szukuj kasę ;)



edyta:



ustalasz jednen regulamin to się go trzymaj. dobra zasada spróbuj jej w życiu.
 
Oki - gramy do 10 trafień.



Edit: albo nie:



[strike]Ps. Typ na Helda kasuję - Polak walczy z gościem ze słabym parterem, który walczy co tydzień. Polak sprawił spory problem Chandlerowi - zwycięzcy turnieju Bellatorka - inny by tej techniki na nogę nie wytrzymał.







Sorki : raphaelius, Przemek, Deadpool, Salami. [/strike]



Niech zostanie.



Edit: @pervert, zauważ ,że regulamin ewaluował w trakcie i że nie zmieniam nic - tylko zadałem pytanie graczom - więc co do rad życiowych - wstrzymaj sie jak możesz - dzięks
 
No dla mnie te 15 trafień może być, ja jestem wyrozumiały dla drobiu :-) Nie bierz tego osobiście kaczka ...
 
Witam, dziwiłem się skąd wysyp nowych avatarów, ale dopiero teraz odkryłem tą kaczą zabawę i zanim przystąpię mam takie pytania.



Zakładając, że 2 gale odbywają się w tym samym czasie (np Bellator 49 i SF z Barnettem), a ja je obstawię (bo zgodnie z regulaminem można do 2 typów i nie więcej niż 1 na tą samą galę) to jak liczone będą punkty?



Mowa oczywiście o przypadku jednego dobrego i złego typu, bo jeśli będą 2 dobre lub 2 złe no to problemu nie ma. Zły typ nie pozwala na typy na następny tydzień...Kaczka jak to rozwiążesz? Będziesz sprawdzał z zegarkiem w ręku która walka była 'szybciej', czy uznasz że skoro gale są w tym samym czasie jeden typ na drugi wpływu mieć nie będzie?







Kolejne pytanko - 10 września BFC 49 a 17 września BFC 50 - czyli w przypadku wtopy na BFC 49 to na 50 stawiać już można? Jest to równo tydzień
 
o ile dobrze kojarzę 1 zły typ odbiera Ci wszystkie punkty?



jeśli tak to co to za różnica? stawiasz 2 walki na dwóch odbywających się mniej więcej równo galach. by nie stracić punktów MUSZĄ ci wejść oba punkty.



chyba, że jest inaczej, bo nie wdrażałem się w regulamin
 
@ Nigl:



Tak jak już ktoś napisał, zły typ kasuje wszystkie zdobyte punkty. typujesz 2 gale odbywające sie w podobnym terminie. na jednej gali trafisz - na drugiej nie - loser. na pierwszej gali nie trafisz - loser (typ z drugiej sie wcale nie liczy). Rzadko jest tak ,że gale odbywają się w identycznym czasie co do mninut/godzin). Jeśli będą sytuacje, że nie da sie konkretnie ustalić która walka był pierwsza i można domniemywać ,że odbyły sie praktycznie w tym samym terminie - wówczas w sytuacji 1:0 (czyli 1 złego obstawienia) - RóWNIEŻ DOSTAJESZ RANKING LOSERA:-)



tydzień (= 7 dni) - jeśli nie trafisz na gali BFC 49 dajmy na to - zwróć uwagę na pkt 4.c regulaminu (str. 9) czas się liczy od momentu przyznania się do pomyłki w tym temacie. Aby znowu nie komplikować i nie liczyć czasu kiedy ktoś wyjaśni swą pomyłkę (oraz zmieni awatar na losera) - tego typu gal odbywających sie równo po 7 dniach - nie można typować.



Ps. Inna może byc sytuacja , gdy ktoś wtopiłby np. galę KSW a tydzień później odbywać się będzie gala UFC jakaś (czyli nocna) - wówczas wszystko zxależeć będzie od wykonania kary po wtopie na KSW - jeżeli dajmy na to zmieni awka i usprawiedliwi swą pomyłkę od razu po wtopie - to na praktycznie 95 % zdąży (i bedzie mógł) typować w tej nocnej UFC tydziń póżniej.







@deadpool - nie .







BRAKI:







Siamo - loser - nie wykonał narazie kary -czekam.....



wakaszimazu j/w



yaro - j/w



Be es -j/w



seban28 j/w



RudiKB -j/w



tyra96 - j/w



Erivan - j/w
 
Barnett gładko pokona Kharitonova.
Siergiej może i jest dobrym uderzaczem ale nie z pleców :-)))

Ps. Kaczka jak to wygląda: Zwycięzca Typera ma avatar losera...może jakaś dyspensa??? :-)
 
Narazie "zwycięzco typera" Twoje typy nie są brane pod uwagę (regulamin) , więc wpadnij do tematu po zakończeniu kary :-) (oczywiście po 7 dniach spokojnie można na Barnetta stawiać.) :-)
 
Przyznaję się do błędu:



W walce Schaub vs BigNog nie zaskoczył mnie ten pierwszy, a ten drugi. Jak zaznaczałem typując wygraną Amerykanina - nie jest to materiał na mistrza. Uważam go za przeciętniaka, ale byłem głęboko przekonany, że na zardzewiałego noga wystarczy. Zaskoczeniem dla mnie okazała się dobra forma Brazylijczyka. Widać było, że był przygotowany, szybszy niż zwykle i znacznie skuteczniejszy w stójce niż zwykle. Mój pieprzony błąd!



Avatar zmienię wieczorem.
 
Back
Top