Wiem kto wygra na 100 % - gra

UFC Fight Night : Shields vs Ellenberger

Jake Shields vs Jake Ellenberger

Parter Shieldsa powinien wystarczyć do zwycięstwa.
 
coraz mniej mozliwosci :)



w takim razie:



Josh Barnett pokona Segeia Kharitonova,



Sergei nie ma zadnych argumentow, aby konkurowac z Barnettem. Josh pokonal Rogersa w swietnym stylu i mysle, ze tym razem bedzie bardzo podobnie, sadze ze skonczy sie to poddaniem w 1 lub 2 rundzie.











i na pewno nie mozna dwoch pojedynkow na tej samej gali typowac? Bo zwyciestwa Rogera tez jestem pewien na 100% :-)
 
GSP-Diaz --> wygra GSP bo jest wszechstronny



JJ-Rampage---> zasięg,młodość,zapasy. Zje starego Rampa
 
Kaczka41, dlaczego nie pozwalasz stawiać na Aldo? Przecież Florian jest za 3,20 u buków a np taki GSP na którego pozwalasz jest po 3,60. Aldo jest maszyną ale Florian też nie jest jakimś średniakiem i przegrywał tylko i wyłącznie z najlepszymi.
 
Kaczka ale te 250 zł to oprócz sklepu mmarocks.pl zrób też dla mmaniak.pl, takedown.pl, mantoshop.pl itp itd.



Bo w sklepie mmarocks.pl są tylko dwie koszulki....
 
Stawiam na Helda w jego walce. niestety nie bardzo chce mi się przeglądać rozpiski by sprawdzić nazwisko przeciwnika ;)



dlaczego? Marcin jest młodszy oraz ma więcej do zaoferowania światu MMA. prędzej czy później walka trafi na ziemię a tam polski zawodnik znajdzie drogę do założenia dźwigni bądź duszenia.







Josh Barnett vs Kharitonov



Barnett wygrał z Rogersem, jednak Brett nie robi na mnie żadnego wrażenie od momentu gdy zobaczyłem jego walkę z Villarealem.



Sergei nie da się poddać, a w przekroju 3 rund na początku każdej będzie miał okazję by znokautować Amerykanina. Sporo ryzykuję tym typem, ale wierzę, że Kharitonov to wygra.
 
Na Helda - pisałem,że nie można



Ufffff - już nie grasz - na własną prośbę



Na ALdo - uważam ,że to zbyt duży faworyt.



Stawiajacie panowie na walki , gdzie nie ma aż tak wyraźnego faworyta - będzie po prostu ciekawiej, a nie kilka osób - kilka pewniaków (10) i po zabawie - to ma być gra. :-)
 
Podbijam:



"Kaczka ale te 250 zł to oprócz sklepu mmarocks.pl zrób też dla mmaniak.pl, takedown.pl, mantoshop.pl itp itd.






Bo w sklepie mmarocks.pl są tylko dwie koszulki...."
 
Narazie nic nie zmieniam. Jak bedzie bliżej końca - zastanowię się.



Ps. A co koszulki MMAROCKS Wam sie nie podobają???! :-)



:-)
 
Dan Hornbuckle vs. Luis Santos



Wygra Hornbuckle, mimo mniejszej ilosci walk jest bardziej doswiadczony na swiatowych ringach (klatkach) i pokaże, że to za wysokie progi dla Santosa.
 
Josh Barnett vs. Sergei Kharitonov



Josh jest bardzo dobrym grapplerem, pomimo tego, że Rosjanin ma świetną stójkę, kiedy walka przeniesie się do parteru będzie to początek końca dla Sergei'a.
 
Josh Barnett vs. Sergei Kharitonov



barnett zdominuje zapasami kickboxera i przelezy na nim 3 rundy
 
Josh Barnett vs. Sergei Kharitonov



Josh obali Rosjanina, troche pouderza w parterze, a na koniec podda Sergeia..







Na Helda typy zostały przyjęte, a teraz je odwołałes?
 
6hkuhi.jpg
 
Gregor Gracie wygra z Seok Mo Kim



Koreańczyk zostanie szybko poddany.







Soa Palelei wygra z Son Hai Suk. Doświadczenie poprowadzi go do zwycięstwa
 
Josh Barnett VS Sergei Kharitonov

Zapasy Barnett'a w zupełności wystarczą.
Josh obali przeciwnika, poobija go trochę w parterze i wyciągnie jakiś sub.
 
nie mogę na Helda, to inna walka w AFC:



Ross Dallow vs. Dylan Andrews



Wygra Dylan , jest dużo bardziej wszechstronnym zawodnikiem i całkiem dobrym strikerem, w walce z Taylorem na AFC 2 głupio się wpakował w tą gillotynę, chłopak pokonywał przeciwników całkiem na poziomie
 
Rowniez jestem pewien, ze



Dylan Andrews pokona Rossa Dallowa (AFC 2)



Andrews wygra, bo jest lepszym fighterem. Wydaje sie, ze sa na podobnym poziomie, ale to Andrews sprawia wrazenie bardziej poukladanego i konsekwentnego zawodnika.







Co sie dzieje jesli kaczka nie zatwierdzi typu do walki? wnioskuje, ze wtedy typ jest niewazny?
 
@chama - Na Gregora Gracie pisałem wcześniej - że nie można



Resztę przyjęto.



@ raphaelius, będę sie starał wpadać do tematu przed daną galą. Ale myślę,żeby jednak wprowadzić kolejny pkt regulaminu. Będzie obowiązywał po tym weekendzie:



Dodaję kolejny pkt do regulaminu !




18) Typować można najpóźniej do 2 dni przed rozpoczęciem danej gali ( np. start gali o 20:00 w sobotę - typowanie zamknięte w czwartek o 20:00).



Jako,że nie mogę edytować wcześniejszych postów, zrobię później odnowienie całego regulaminu na jakiejś stronie tego tematu.







Z grą żegnają się:



RudiKB -nie wykonał kary



tyra96 - j/w



Erivan - j/w



Dziękuje dobranoc:-)
 
Back
Top