Wiem kto wygra na 100 % - gra

Widzę, że przez tą grę nie będę mógł niedługo już rozpoznawać userów po awatarach :D
 
Skoro tak...

Bellator 48:
230 lbs.: Ricco Rodriguez (46-11) vs. Seth Petruzelli (13-6)

Ricco Rodriguez to zawodnik, któremu nikomu nie trzeba przedstawiać. Mimo tego, że czasy świetności i popularności ma już za sobą, to w tej walce powinien być zdecydowanym faworytem. Wygrał 12 walk z rzędu o 2009 r., kiedy odniósł porażkę. Ma wszelkie instrumenty, aby pokonać rywala w stójce lub parterze.
 
Dzień dobry! Ja chciałem postawić:



155 lbs.: Edson Barboza (8-0) vs. Ross Pearson (12-4)
 
BRAKI



Ufffff- nadal brak sprostowania.



sztukmistrz - nadal awka losera nie widać



Pozostali - oki - czas awków karnych 7 dni od momentu wpisu wyjaśnień - czyli np. żaden z loserów "niedzielnych" nie może obstawiać gali Bellator 48, a ani gali z udziałem Nastuli i Wrońskiego. (loserzy po gali Strikeforce - już mogą).







Ps. Sorki za dubla:-)
 
Paweł Nastula vs. Andrzej Wroński



46 lat to nie jest odpowiedni wiek na debiut w mma. Biorąc pod uwagę fakt, że po ciosach Pawła chwiał się na nogach Josh Barnett jestem pewien, że stójka będzie należała do niego. Dzięki bazie w judo i większym doświadczeniu w mma parter też bedzie należal do Nastuli. Myślę, że niezwykłe umiejętności zapaśnicze i przewaga fizyczna Wrońskiego nie wystarczy mu do wygrania tego pojedynku.
 
Paweł Nastula vs. Andrzej Wroński



Andrzej Wroński może dzięki swoim zapasom wygrać 1rd ale to wszystko na co będzie go stać tego wieczoru.



W miarę jak 46 letni zapaśnik będzie się męczył widoczna będzie przewaga Nastuli w stójce jak i w graplingu.



Więc w 2rd Paweł najpier naruszy Wrońskiego mocnymi uderzeniami w stójce a następnie go podda.
 
Rene Nazare vs. Juan Barrantes



Jedyne co może sprawić trudności Rene to Bjj jego oponęta mimo to wydaje mi się że Nazare jest lepszy w każdej płaszczyźnie od Juana. W dodatku Rene pokonywał już znacznie lepszych przeciwników więc Barrantes nie będzie dla niego problemem.
 
@ Uffffff- regulamin - to regulamin - masz 2 dni na wyjaśnienie swej pomyłki w typowanie. Widzę,że kręcisz się na forum , więc i tu trzeba zajrzeć. Po tym okresie - game over.







@sztukmistrz - oki:-)
 
Paweł Nastula vs Andrzej Wroński



Nastula musi wygrać te walkę. Wroński nie ma dośwadczenia takiego jak Nastula. Ktoś kto walczył w Pride ma dostać z amatorem. Nastula najpierw zmęczy Wrońskiego a później obalenie i poddanie.
 
Można stawiać na Konrada czy za duży faworyt? Oprócz tego mam taką prośbę, żeby nie zaśmiecać innych tematów informacjami dotyczącymi tej gry i jej uczestników.
 
Więc tak... Dan Hardy zaczął walke moim zdaniem dobrze, wydaje mi sie ze nawet prowadził po pierwszej rundzie. Co do drugiej rundy, dobra postawa Dana obłapał pare buł, ale daje rade. Runda trzecia decydująca Hardy odklepuje



Wydaje mi sie ze powodem przegranej Dana bylo zmęczenie + nieuwaga co zaowocowało przegraną, bo przez 3 rundy trzymał sie niezle.
 
Typuje UFC 134



Mauricio Rua vs Forrest Griffin



Mój tym to Shogun dlaczego, juz tłumacze. Kiedy pierwszy raz walczyli była to pierwsza walka Shoguna w UFC nie był jeszcze oswojony z Octagonem i nie da sie ukryc był gorszy wtedy od Forresta. Licze ze teraz w rewanzu będzie chciał pokazac kibicą jak sie wygrywa dodatkową motywacją dla Mauricio jest jeszcze to ze gala odbywa sie Barazylii.
 
UFC 134 Forest - Rua


Stawiam na Foresta. Myślę, źę Forestowi uda się wyciągnąć jakąś dzwignie. Rua na pewno wpadnie.
 
Myślę, że ważniejszym czynnikiem w walce z Forstem był powrót Shoguna po operacji kolana, co zazwyczaj kończy się porażką w jego przypadku niż brak oswojenia z klatką.
 
Zastanawiam się czy nie postawić na Okamiego, Sonnen mówił że Silva dostanie drugi raz w czape. Ten pojedynek wyłoni kandytada do drugiej obrony pasa Sonnena więc jest całkiem istotny.



kuszące :)
 
Piorun pomysl jakbys zdobył 10 pkt to bys zdobyl jeszcze wieksze powazanie na forum :).Nikt by juz twoich typównie podwazał :D
 
ja Pioruna uwielbiam :D . " Sonnen mówił " :-) . Mam nadzieję, że nie dołącze do waszego klubu - Przemek i reszta :-)
 
Back
Top