Wiem kto wygra na 100 % - gra

Anonymous

NoLife FC
WIEM KTO WYGRA NA 100 % - regulamin



1) Każdy zarejestrowany user może typować w tym temacie.



2) Obstawiać można walki w formule mma. Nie są dozwolone obstawienia na tzw. • 100% faworyta • , czyli zawodnika który u bukmacherów jest typowany na zwycięzcę stosunkiem ok. 5:1 .



3) Gracz musi krótko uzasadnić swój wybór.



4) Jeśli gracz nie trafi, wówczas:



a) musi przyznać się do swej pomyłki co do wytypowanego fightera;



b) otrzymuje status • losera • i 1 pkt do • megalosera • ;



c) przyodziewa awatar karny • losera • na okres 7 dni (czas liczy sie od momentu przyznania sie do błędu w tym temacie).



5) 3-krotne błędne wytypowanie zwycięzcy powoduje:



a) przyodzianie profilu gracza awatarem karnym • megalosera • na okres 1 miesiąca (czas liczy się od momentu przyznania sie do błędu w tym temacie);



b) przyznanie się do pomyłki, co do swego typu.



6) Po odbyciu • kary • megalosera • punkty gracza zerują się.



7) Kto 10 razy z rzędu
właściwie wytypuje zwycięzcę wówczas:



a) otrzymuje nieformalny tytuł jasnowidza (czym zyska uznanie użytkowników forum Cohones);



b) wygrywa nagrodę w postaci koszulek ze sklepu MMARocks do kwoty 250 zł (łącznie z kosztami przesyłki) • sponsorem nagrody jest użytkownik kaczka41
.



8) Jeżeli zawodnik mimo przystąpienia do zabawy nie wykona któregoś z zadań niezwłocznie (określonych w pkt 4 i 5) wówczas jego typy nie będą nigdy brane pod uwagę w tym temacie.



9) Awatary karne:



a) "loser"



loser_hsanehr.jpg








b) "megaloser"



megaloser_hsanehn.jpg




10) W okresie karnym typy gracza nie będą brane pod uwagę.



11) Na danej gali można wytypować tylko 1 pojedynek.







To tyle jeśli chodzi o regulamin. Na innym forum sie to przyjęło. Ciekawe, czy i tu znajdą sie chętni.



Dodam, że podliczanie pkt. oraz układanie tabelek typerka sam będę robił.
 
Charles Oliveira vs Donald Cerrone - UFC Live 5



Zbyt dynamiczna garda jak na kowboja, a w stójce nie Oliveira będzie zbyt szybki.
 
Kaczka, miałem Cię zjechać za durną zabawę, ale za ten sponsoring... no cóż :D


To ja tez mogę sobie coś dodać?


135 lbs: Joseph Benavidez vs Eddie Windeland


Krótko uzasadnić? Józek jest dobrym fighterem, nawet ze swoim niepozornym wzrostem. Szkoda, że walczy w undercardzie. Mam nadzieje, że tą walką udowodni, że powinien być nieco wyżej ;) Od Windelanda jest po prostu lepszy. Pokonał go Faber, zrobi to również Benavidez.
 
Podoba mi się :) Z moim szczęściem do typownia szybko przydzieje drugiego avatara :D



Dan Hardy vs. Chris Lytle



Hardy przez nokaut bo jest szybszy, młodszy i stoi na krawędzi zwolnienia z UFC
 
mi sie podoba :)



Cain Velasquez vs. Junior dos. Santos



Gosciu jest zbyt inteligentny i zbyt szybko sie rozwija bym mogl watpic w jego slaba dyspozycje.
 
Nie to żebym się czepiał ale... kaczka co z Tobą nie tak ziomuś? XDDD Za dużo zarabiasz czy masz zbyt bogatych rodziców?







Mauricio Rua vs. Forrest Griffin
 
2) Obstawiać można walki w formule mma. Nie są dozwolone obstawienia na tzw. • 100% faworyta • , czyli zawodnika który u bukmacherów jest typowany na zwycięzcę stosunkiem ok. 5:1 .






Czy Anderson Silva vs Yushin Okami narusza pkt 2? Sprecyzuj jakim bukmacherem sie kierujesz i co masz na mysli piszac o stosunku 5:1.



Juz widze jak z forum ubywa jeden dosc aktywny urzytkownik, po trafieniu 10walk przez innego :-)
 
images




Kaczka mogę Ci zasponsorować koszulkę RocksóW za tak genialny pomysł na konkurs :-)



:-):-)



przez redakcję :-)



ale pamiętaj najpierw pocisnę ostrEE aeroBy



MAN :-)



3047-Sleeping.jpg
 
właśnie też nie czaje tego 5:1 .Jak juz chcesz cos takiego robic to musisz dopieścić reguły
 
@ Zen - brak uzasadnienia - czyli typ do tego czasu - nie wazny.



@ Lucifer - j/w



napisałem ok 5:1 i będziemy (=będę ) oceniał czy nie jest to zbyt duży faworyt w danej walce.



Uważam,że akurat Spider ma nad Okamim zbyt dużą przewagę i tej walki typować nie można....chyba że oczywiście na Okamiego :-)







Ps. @Lucifer co do tej nagrody - najpierw potypujcie troche , a potem ocenicie, czy jest ona rzeczywiście "na wyciągnięcie ręki" .



Na SFD z 32 graczy jeden tylko zbliżyl sie do 7 pkt.



Życzę good luck!!! :-):-)



Choć tu i lepsi wróże i większa frakwencja więc kto wie..
 
Dan Hardy vs Chris Lytle



Dan Hardy bo.. wraca po trzech porazkach z rzędu i czas na odbicie od dna
 
Za wysoki ten próg, nawet GSP jest mniejszym faworytem na tej stronie przy walce z Diazem. O grosz co prawda ale nadal jest to mniej niż 5:1.
 
W regulaminie jest ok 5:1 - dlatego też niektóre będzie trzeba dodatkowo interpretować . Jeśli kwestionujesz ten typ na Benavideza (bo to zbyt duży faworyt) - mogę uniewaznić - aczkolwiek sam nie mam w tym przypadku nic przeciwko.
 
Nie lekceważcie Wineland'a ;D


Edit: A tak poważnie - mogę zmienić typ, mi w tej zabawie szkoda tylko avatara...
 
Co to za sztuka obstawiania pewniaków? :) Dobrze by było jak by doliczano punkty za to jakie dają komu szanse. tak to każdy jest kozak.



Mój typ:



Georges St-Pierre vs Nick Diaz



NA 100% wygra Diaz.



Uzasadnienie:



Nick w przeciwieństwie do GSP ma tzw jaja. Jest lepszą wersją BJ Penna z pierwszej walki BJvsGSP a tam jak wiadomo GSP dostał ostry łomot. MA lepszy boks, lepsze BJJ. Jego stójka w półdystansie jest wydajniejsza, wyczucie, timing, lekkość. GSP to sztywniak-robot strzelający prawym prostym i jakimiś tam markowanymi zamachami z nad głowy. Kondycja też po stronie Diaza - rozkręca sięw czasie walki, a GSP jak każdy Francuz podda się gdy walka zacznie się na dobre, a na walce Nick zna się najlepiej.



Obstawiam że GSP po kilku przyjętych ciosach zacznie uciekać i odklepie w mate. Drugi scenariusz, że GSP zostanie poddany w parterze. Jest jescze trzecia opcja że Dzordz będzie bał sie boksować i schodzić w parter więc biegać będzie w kółko z gardą na twarzy - no ale licze na to że sędziowie podlicza to jako wygraną na punkty Nicka Diaza.



Dzieki.
 
Back
Top