Wielki Typer Cohones Liga Mistrzów 2022/23

Ja jestem na czysto? :zakręcony:
Tak jest
Brakuje mi od @mighty @Endrju Golara @Esorath @5jointow @HubiSSJ3 @spontan mam jeden niepodpisany w tytule ksywą z forum od Patryka, więc jeśli to przeczyta niech napisze maila z ksywa i go wykresle z czarnej listy. Resztę proszę o wpłacenie kasy do końca tygodnia, bo inaczej zablokuje w typerze hehehehe.

Ps. Jeśli reszta wpłaci w puli będzie około 1000 zł
 
Tak jest
Brakuje mi od @mighty @Endrju Golara @Esorath @5jointow @HubiSSJ3 @spontan mam jeden niepodpisany w tytule ksywą z forum od Patryka, więc jeśli to przeczyta niech napisze maila z ksywa i go wykresle z czarnej listy. Resztę proszę o wpłacenie kasy do końca tygodnia, bo inaczej zablokuje w typerze hehehehe.
Ode mnie poszło, tylko zamiast Endrju Golara napisałem Gienek. Sprawdź, ale mogę wrzucić screena jeśli trzeba
 
Tak jest
Brakuje mi od @mighty @Endrju Golara @Esorath @5jointow @HubiSSJ3 @spontan mam jeden niepodpisany w tytule ksywą z forum od Patryka, więc jeśli to przeczyta niech napisze maila z ksywa i go wykresle z czarnej listy. Resztę proszę o wpłacenie kasy do końca tygodnia, bo inaczej zablokuje w typerze hehehehe.

Ps. Jeśli reszta wpłaci w puli będzie około 1000 zł
Z mojej strony przelew poszedł w poniedziałek więc też powinieneś mieć wczoraj.
 
@5jointow ładny awans na lidera rozgrywek.
Chyba muszę więcej tych jointów jarać na dobrego typera.
PS szacun za Tygrysią Maske w awatarze, Twoje zdrowie :conorsalute: .
 
@5jointow ładny awans na lidera rozgrywek.
Chyba muszę więcej tych jointów jarać na dobrego typera.
O kurde to jakiś błąd w matrixie chyba
PS szacun za Tygrysią Maske w awatarze, Twoje zdrowie :conorsalute: .

Dzięki i wzajemnie, spale jointa za twoje zdrowe. :conorsalute:
@Gienek wyśle to w końcu tylko znajdę kogoś z polskim kontem, bo mi bank liczy 8 euro za wysłanie, a że ja Polak-Cebulak to mi szkoda :beczka:.
 
Pierwsze mecze tej kolejki, poszły wszystkim tak samo, równo i bez odchyleń
Screenshot_20221011-205943_Chrome.jpg
 
Back
Top