Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

Dzięki za grę wszystkim. Jak już wspominałem wcześniej, swoją nagrodę przekazuję @OD owoi, należy się za zorganizowanie turnieju. Tylko niech @karik25 najpierw wybierze, którego hajkika (czy co tam było do wygrania) chce
Wiem, że mówiłem, że mogę przygarnąć nagrodę, ale jeśli rzeczywiście nie chcesz, to myślę, że sprawiedliwiej będzie jeśli dostanie ją ktoś z drużyny, która zajęła 2 miejsce (oczywiście jeśli się zgodzisz na to).
@zupelnieObcytuu @adrooz któryś zainteresowany? Jeśli oboje, to możemy wylosować, któremu przypadnie nagroda.

a kto zajmuje sie wysylka nagród?gdzie podawac dane?
Zgaduję, że @Szady się do Ciebie odezwie na dniach, na maila, którego podałeś przy rejestracji.
 
Wiem, że mówiłem, że mogę przygarnąć nagrodę, ale jeśli rzeczywiście nie chcesz, to myślę, że sprawiedliwiej będzie jeśli dostanie ją ktoś z drużyny, która zajęła 2 miejsce (oczywiście jeśli się zgodzisz na to).
@zupelnieObcytuu @adrooz któryś zainteresowany? Jeśli oboje, to możemy wylosować, któremu przypadnie nagroda.


Zgaduję, że @Szady się do Ciebie odezwie na dniach, na maila, którego podałeś przy rejestracji.



Jestem zainteresowany nagrodą :)
 
Ej bez jaj, jeszcze tego brakuje, żeby wszystko zgarnęły konkursowe konta :D. Nie chcesz @OD, to przekażę komuś innemu. Kto się pierwszy zgłosi z regularnie grających forumowo ten wygrywa. No chyba, że jednak OD zmieni zdanie :)
 
Ej bez jaj, jeszcze tego brakuje, żeby wszystko zgarnęły konkursowe konta :D. Nie chcesz @OD, to przekażę komuś innemu. Kto się pierwszy zgłosi z regularnie grających forumowo ten wygrywa. No chyba, że jednak OD zmieni zdanie :)
Akurat Wojtek grywał z nami przed turniejem. No ale jeśli nie chcesz przekazać swojej nagrody komuś z drużyny, która zajęła drugie miejsce to chętnie przygarnę to białeczko :wink:
 
ja tam nie wypowiadam się na temat nagrody, ale konkursowym nie chciał bym być nazywanym, czytam regularnie mmarocks od 2010, pokazywałem nawet rejestracje z 2012, to że się nie wypowiadam to po prostu moja własna decyzja, ale zawsze dzień zaczynam z newsami mmarocks, ringpolska, bokser.org , także bez spiny ale po prostu zagrałem na turnieju, bo grałem z Wami jak haxball wychodził i na forum to była kompletna nowość więc czułem się nawet zobowiązany zagrać ;) osobiście nie gram nic w haxa poza meczami z wami, więc naprawdę nie chciałbym takiej łatki, piątka ;)
 
ja tam nie wypowiadam się na temat nagrody, ale konkursowym nie chciał bym być nazywanym, czytam regularnie mmarocks od 2010, pokazywałem nawet rejestracje z 2012, to że się nie wypowiadam to po prostu moja własna decyzja, ale zawsze dzień zaczynam z newsami mmarocks, ringpolska, bokser.org , także bez spiny ale po prostu zagrałem na turnieju, bo grałem z Wami jak haxball wychodził i na forum to była kompletna nowość więc czułem się nawet zobowiązany zagrać ;) osobiście nie gram nic w haxa poza meczami z wami, więc naprawdę nie chciałbym takiej łatki, piątka ;)
Z kontem konkursowym piłem bardziej do twojego partnera, ty jesteś po prostu... Wojtkiem z mmanews ;) Jakbyś zgarnął nagrodę to brakowałoby tylko do dopełnienia, żeby karik okazał się Andrzejem Kościelskim.
 
Z kontem konkursowym piłem bardziej do twojego partnera, ty jesteś po prostu... Wojtkiem z mmanews ;) Jakbyś zgarnął nagrodę to brakowałoby tylko do dopełnienia, żeby karik okazał się Andrzejem Kościelskim.

@adrooz
Member Since: Mar 6, 2010


więc też może ktoś pokroju mnie, czyta forum ale po prostu nie pisze, także nie ma co selekcjonować ;)
co do turnieju to po prostu idealnie zostaliście dobrani, Ty lubisz def i ogarniasz to ładnie, karik za to czuje się mega w ofensywie, w innym rozstawieniu na pewno nie było by tak łatwo, także @OD czekamy na drugą edycję turnieju! :D niekoniecznie z nagrodami, bo fun i tak jest, zawsze to jakieś urozmaicenie i "emocje" jeśli można tak to nazwać ;)
 
cwcs5rj.png


Wyjątkowej klasy turniej cohones dobiegł końca! Całe zawody trwały 32 dni, podczas których rozegrano 29 meczów - 22 spośród 28 możliwych podczas fazy grupowej oraz wszystkie 7 w fazie playoff.

Cały turniej wygrał duet karik25 oraz Suchar. Gratulacje chłopaki!!

Do turnieju zapisało się 32 cohonesiaków.

@Szady, @mmammag, @Shoocker, @mateusz19191010, @Solaris, @dufia, @Luke, @Suchar, @Gaara, @Matszo92, @d-amian-enp, @jut, @Tomasco, @mat01, @zychal, @Wewiur, @DickNiaz, @damianancelotti, @Majkelos, @kkkacperrr, @karik25, @Karton323, @Gienek, @allan77, @Perfumiarz, @avalon, @Arlovski, @vaicavalo, @Ariske, @adrooz, @zupelnieObcytuu, @Cloud

Dziękuję Wam wszystkim za dobrą zabawę. Fajnie się grało. Jesteście kochani! :friends:


logo_top.png

Wielkie podziękowania dla naszego sponsora oraz Szadego !!!!

Ze zwycięzcami skontaktuje się mój człowiek:boss:
(Szady bierz ich tygrysie!)
 
Panowie może by teraz zrobić jakąś ligę? Każdy z każdym, co tydzień jedna kolejka "u siebie", później "na wyjeździe",2vs2 lub 3vs3? Jeden mecz 8 lub 10 min jak nie za dużo, bez limitu bramkowego tak by liczyła się różnica bramek?
 
Panowie może by teraz zrobić jakąś ligę? Każdy z każdym, co tydzień jedna kolejka "u siebie", później "na wyjeździe",2vs2 lub 3vs3? Jeden mecz 8 lub 10 min jak nie za dużo, bez limitu bramkowego tak by liczyła się różnica bramek?
Może być dobry pomysł, tylko gra musiałaby być for fun bez łasych Andzejów na nagrody.
 
no to tym bardziej bez nagród nie przyciągnie za dużo osób spoza forum, bo przeczytają, że 4fun to lyyypa, a tak to wśród "swoich" ;)
 
Ej bez jaj, jeszcze tego brakuje, żeby wszystko zgarnęły konkursowe konta :D. Nie chcesz @OD, to przekażę komuś innemu. Kto się pierwszy zgłosi z regularnie grających forumowo ten wygrywa. No chyba, że jednak OD zmieni zdanie :)

@Suchar jak wspomnial wyżej @zupelnieObcytuu jestem tu od 2010 roku a to że się nie udzielam to nie znaczy iż jestem "konkursowym kontem". Nie będę się zagłębiał w temat, ponieważ nie ma to większego sensu. Pozdrawiam Cie serdecznie @Suchar i Twój tok rozumowania :):):)
 
@Suchar jak wspomnial wyżej @zupelnieObcytuu jestem tu od 2010 roku a to że się nie udzielam to nie znaczy iż jestem "konkursowym kontem". Nie będę się zagłębiał w temat, ponieważ nie ma to większego sensu. Pozdrawiam Cie serdecznie @Suchar i Twój tok rozumowania :):):)
Masz konto konkursowe, ponieważ KAŻDY twój komentarz, jak sam zauważyłeś- przez 5 lat, był w tematach konkursowych. Nie przeczę, że możesz jako osoba codziennie tu zaglądać i wszystko śledzić. Oceniam konto, a ono służy do udzielania się
 
Back
Top