Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

Typie, to ty jesteś obsrany po pas, ze ktos ci wyrwie z rak twoja ciezko ugrana nagrode. I to jest właśnie zabawne, bo niektórzy byli w stanie oddać komuś tę SYMBOLICZNĄ nagrodę za free.

o
@Szady , troche dziwnie,bo przeciez ktos moze napisac do ciebie i sie podać za nas:) ja piszę z maila [email protected] wlasnie przed chwila wyslalem maila do ciebie

o, albo to
@Szady , tylko żeby nie wyszło coś nie tak,ja wybieram High Kicka :) białko mi nie potrzebne jest :)

Masz 14 lat?
Powtórzę to co już było kilka razy pisane i to co każdy sobie tak naprawdę myśli. Jesteś elementem, który popsuł ten turniej. Gościem, którego nikt nie lubi. Typowym konkursowym kontem nie mającym pojęcia czemu Dana White jest łysy lub co to jest oktagon.
Zapewniam Cię drogi kolego, że do kolejnego turnieju czy konkursu nie podejdziesz. Mówię to ja, voice of cohones.

Mam nadzieję, że @Szady podje ci tego hajkika przed wysłaniem.
 
ok @Szady ,dzieki za info . @kkkacperrr ,@DickNiaz , szczegolnie tobie dick zajelo chyba duzo pisanie tego posta ostatniego :) widze jak przeżywasz.. mam dla ciebie jedną radę, po prostu naucz sie grać :) pozdrawiam
 
nudy w pracy, muszę kogoś zhejtować. Is normal
Lepiej byś sie pouczył grać bo przecież tylko to sie liczy.
edit
karik25 likes this.
images
 
Typie, to ty jesteś obsrany po pas, ze ktos ci wyrwie z rak twoja ciezko ugrana nagrode. I to jest właśnie zabawne, bo niektórzy byli w stanie oddać komuś tę SYMBOLICZNĄ nagrodę za free.

o


o, albo to


Masz 14 lat?
Powtórzę to co już było kilka razy pisane i to co każdy sobie tak naprawdę myśli. Jesteś elementem, który popsuł ten turniej. Gościem, którego nikt nie lubi. Typowym konkursowym kontem nie mającym pojęcia czemu Dana White jest łysy lub co to jest oktagon.
Zapewniam Cię drogi kolego, że do kolejnego turnieju czy konkursu nie podejdziesz. Mówię to ja, voice of cohones.

Mam nadzieję, że @Szady podje ci tego hajkika przed wysłaniem.
Czemu Dana W. jest łysy?

Ps. Trolluję :P
 
Masz 14 lat?
Powtórzę to co już było kilka razy pisane i to co każdy sobie tak naprawdę myśli. Jesteś elementem, który popsuł ten turniej. Gościem, którego nikt nie lubi. Typowym konkursowym kontem nie mającym pojęcia czemu Dana White jest łysy lub co to jest oktagon.
Zapewniam Cię drogi kolego, że do kolejnego turnieju czy konkursu nie podejdziesz. Mówię to ja, voice of cohones.

Mam nadzieję, że @Szady podje ci tego hajkika przed wysłaniem.
Po takich dissach skasowałbym konto.
 
Turniej się zakończył, ale wyleje wiadro pomyj na @Jacek Okninski. Zapisał się do turnieju i pech chciał, że trafiłem z nim do drużyny. I teraz słowo dla niego Wbijam cwela w Ciebie za to że kurwa nie odpisywałeś na kilkanaście wiadomości nie tylko ode mnie. Trzeba było napisać że jednak nie grasz i cześć pieśni, a nie spierdoliłeś i tyle Cię widzieliśmy. Za takie gówniane zagrywki powinni walić bany. Ręka Kościelskiego niech Cię dotknie i cwel jego razem z nim.
 
Back
Top