Wiek userów - ankieta

Ile Ci wiosen koleżko (koleżanko) ?

  • Mniej niż 10 wiosen

    Votes: 3 1.9%
  • Pomiędzy 10 ,a 15 wiosen

    Votes: 1 0.6%
  • 16-18 wiosen

    Votes: 10 6.3%
  • 19-21 wiosen

    Votes: 37 23.1%
  • 22-25 wiosen

    Votes: 41 25.6%
  • 26-30 wiosen

    Votes: 39 24.4%
  • 31-35 wiosen

    Votes: 18 11.3%
  • 36-40 wiosen

    Votes: 9 5.6%
  • Wiek dinozaura 41 i w górę

    Votes: 2 1.3%

  • Total voters
    160

Anonymous

NoLife FC
Korzystając z dostępnych na nowym forum ankiety, chciałbym zobaczyć, jak to wygląda szacunkowo. Oczywiście , jeśli ktoś chce, to może wpisać w poście swój wiek, a jak nie chce, to np. tylko odhaczyć w ankiecie.

Cohones jest dla tych najmłodszych:


oraz tych najstarszych:




PONDRO.

Ps. 37
 
36--->37 na dniach ,kurwa jak mialem z 18 lat to myslalem,ze w tym wieku jest sie juz starym prykiem.Takze informuje Was dzieciaczki ponizej 20,ze sie jednak nie jest bo wiem,ze wiekszosc z Was mysli inaczej(tez tak myslalem) i ja poprostu nie mam czasu czekac teraz 20 lat zebyscie sobie to uswiadomili :p Oczywiscie dodam,ze na wiele spraw patrzy sie inaczej,jednak odczuwa sie to,ze nie jest sie juz tym smarkiem,ktorym sie bylo np 10 lat temu.Ja np jak sobie przypomne kilka zdarzen z tak 10 lat wstecz to se mysle: co ja wtedy mialem w glowie za rzeznie,ze teraz to nigdy bym tak nie postapil ;). Jakos tak po trzydziestce,uswiadomilem sobie,ze nie jestem juz tym debilem co wczesniej;)
 
Last edited by a moderator:
E tam, do dupy taka ankieta nic się z niej nie dowiedziałem, bardziej mnie interesuje wiek poszczególnych użytkowników.
PS. Ja za tydzień kończę 30.


PS2. A był temat z miejscem zamieszkania użytkowników bo coś mi świta ? :P
 
Poprawiłem Ci byka B2K ;)
No widzę post wygląda sporo inaczej, ale nie wiem gdzie był byk? Nie boję się popełniać błędów, choć często wynikają z literówki :D Powiedz, gdzie był, bo tajemnicza poprawka mnie nie nauczy na przyszłość ;-) Idę do rodziny, luknę później :D
 
Ja poprawiałem nauczycieli (mówiących "przyszłeś" czy "tu pisze") i mnie wysyłali do dyrektora/dyrektorki lub ściągali rodziców ;-) Znam ten ból ;D
Serio, zresztą się pisze? To jestem zaskoczony przyznam, nie sądziłem, że to się łączy w jakimkolwiek przypadku...Dzięki za lekcję G.
 
z resztą to można dzielić liczby przez siebie, zresztą to dodawanie czegoś do poprzedniej myśli.
Np. Zjadłem kebaba, zresztą nie był zbyt smaczny.
Wchodzę na cohones i widzę wiecznie pilnującego Grzecha, zresztą to jego obowiązek.
Głupi Jasio, w maturalnej klasie nie potrafi dzielić ułamek z resztą. Dzieląc trzy przez cztery dostaje pięć reszty, zresztą za taką głupotę Jasio zostanie po lekcjach na dodatkową lekcję matematyki, bynajmniej nie w celu otrzymania zaliczenia przez nauczycielkę.
 
Dałem sobie przedział 19-21, bo jednak rok się już kończy, rocznikowo w maju 2015 będę miał 19, więc jużjest tak na przyszłość :D Tak, tak, wiem, gdzie ta logika, bo mogłoem dać od razu 30, bo też je kiedyś będę miał :)
 
Back
Top