Wiek userów - ankieta

Ile Ci wiosen koleżko (koleżanko) ?

  • Mniej niż 10 wiosen

    Votes: 3 1.9%
  • Pomiędzy 10 ,a 15 wiosen

    Votes: 1 0.6%
  • 16-18 wiosen

    Votes: 10 6.3%
  • 19-21 wiosen

    Votes: 37 23.1%
  • 22-25 wiosen

    Votes: 41 25.6%
  • 26-30 wiosen

    Votes: 39 24.4%
  • 31-35 wiosen

    Votes: 18 11.3%
  • 36-40 wiosen

    Votes: 9 5.6%
  • Wiek dinozaura 41 i w górę

    Votes: 2 1.3%

  • Total voters
    160
A to dobrze, to dobrze :)
Dziwię się zatem, że użyto go właśnie w tym kontekście.
Każdy ma jakieś tam swoje doświadczenia + doświadczenia znajomych. Jak nagle wszyscy kumple zmieniają się w pantoflarzy, to człowiek zaczyna się zastanawiać: "Co one im robią?" ;)
 
Zarejestrowantch jest ponad 8 tys.userow. Wielu juz nieaktywnych,pobanowanych, a niektorzy nie wchodza na forum wcale. Ale mam narzieje, ze z 300 osob zagłosuje
 
powiedziałbym raczej, że zmieniają się priorytety takiego człowieka. Wiem po sobie, koledzy i piwko schodzą na dalszy plan, kiedy jest żona i dziecko.
No i tak jak mówiłem, doświadczenia :) Bo ja znam takich co dalej chleją i się bawią i wygłupiają, ale tylko gdy żona nie widzi ;)
 
Piotrek pewnie miał na myśli, że z samców alfa zamienili się w takie ciepłe kluchy pod pantoflem. Tak to widzę.
 
Rozumiem, że mahonek jest jedynym, który zaznaczył odpowiedź "Mniej niż 10 wiosen" ?
 
Andrzej dobrze mnie odebrał, z normalnych chłopaków zrobiły się faje.

Edit:
Dodam, że nie mam tu na myśli chlania wódy, piwa z kolegami itp. i jeżeli, któryś tego nie chce robić to już pizda bo kiedyś było inaczej. Jak obserwuję to z boku to mam wrażenie że przestali po prostu "żyć" w wieku 28 lat.
 
Nie chodzi o to, że nie chcę się żenić, tylko nie chce robić tego teraz. Znam siebie i ja trochę leń jestem, a obecne życie jest dla mnie prawie idealne. Praca z niezłą kasą, dużo wolnego czasu, obiady u mamusi, koledzy, konsola i do tego dziewczyna, która przymyka na to wszystko oko. Boję się obowiązków, które na mnie spadną i odpowiedzialność, chuj, nazwę to po imieniu - nie mam do tego jaj.
A za dwa dni znowu czekają mnie pytania typu "Kiedy wnuczki?"
Wpis. W ogóle to się zaczynam łapać, że Ci wszyscy dzisiejsi 28-30 to ludzie z mojego pokolenia. Często już poodgarniani, z własnym mieszkaniem, jakąś stabilną pracą, z żoną/narzeczoną , często z dziećmi. A Andrzejek? Kurwa ja nawet nie wiem co chcę robić za tydzień a gdzie dopiero planować jakieś wspólne życie z drugą osobą. Boje się tego że nie dam rady i że zawiodę a z drugiej strony jest mi dobrze tak jak jest. Robię na co mam ochotę i nikt mi dupy nie truję. Zresztą zawsze wszystkim przejmuje się na wyrost i stresuję za innych więc po co mi dodatkowe problemy? #foreveralone
 
Zauważyłem, tak myślałem, że ban, ale jakoś specjalnie nie chciało mi się o to pytać. Skorzystałem z okazji i zapytałem ;)
 
Za złe zachowanie. W tym roku już go nie zobaczycie.

Mlaskał jak jadł :D? Co to za ogólniki. Ja wiem, że nie musicie się tłumaczyć. Zresztą chuj z nim. Często wiara po nim jeździła za jego miłość do KSW a ja go broniłem bo myślałem, że to po prostu nieszkodliwy fanboj rodzimej organizacji. Coś tam działał, jakieś forum zakładał, starał się ogarniać wywiady z zawodnikami, czyli same dobre rzeczy. A potem dał się poznać z innej strony. Ale tę historię już znacie. Podsumowując: sam sobie winien.
 
Back
Top