Wiedzmin 3 - GameZone

Tak jak pisał @HubiSSJ3 , ale wg mnie te różnice nie są tak wielkie, żeby od nich uzależniać wybór rynsztunku. Ja osobiście skompletowałem wszystkie, ale zakładałem różne - w zależności od miejscówki i nastroju. Np. po Skellige zawsze biegałem w zbroi niedźwiedzia.

Pod zbroje podpina sie tez talent/mutacje i to daje najwiekszy boost.
 
Pod zbroje podpina sie tez talent/mutacje i to daje najwiekszy boost.

Dokładnie, ja raz przechodziłem z rynsztunkiem kota, dla mnie najciekawsza rozgrywka, trzeba uważać bo można łatwo zginąć, a drugi raz z gryfem. Na początku z buildem pod znaki i zbroje gryfa jest ciężko ale później jest zbyt łatwo nawet na drodze ku zagładzie. Nawet z tym nowym skalowaniem poziomów przeciwników raz igni i wszystko leży niezależnie ilu atakuje.
 
Rynsztunek Niedźwiedzia ma jedną dużą zaletę: arcymistrzowski rynsztunek wspiera znacząco znak Quen, bez którego walka w Krwi i Winie ma bardzo mało sensu. Szczególnie pokonanie finałowego bossa w wypadku wybrania drogi przeciwnej do tej którą sugeruje Regis bez znaku Quen graniczy z cudem.
 
Rynsztunek Niedźwiedzia ma jedną dużą zaletę: arcymistrzowski rynsztunek wspiera znacząco znak Quen, bez którego walka w Krwi i Winie ma bardzo mało sensu. Szczególnie pokonanie finałowego bossa w wypadku wybrania drogi przeciwnej do tej którą sugeruje Regis bez znaku Quen graniczy z cudem.

Ja to zrobilem na wymaxowanym kocie.
 
Też miałem kota, ale po kilkudziesięciu pojedynkach z wiadomym bossem (Krew i wino) tak mnie kurwica strzelała i ten jedyny raz zmniejszyłem na moment poziom rozgrywki :)

Haha, ja tez, ale dodatek gralem chyba na ostatni poziomie trudnosci i musialem o jeden zmniejszyc.
 
Grając pierwszy raz, też nie wiedziałem o Yrden i męczyłem się z tą południcą. Moja przygoda z RPG rozpoczęła się od Gothic 1, ciągle powracam do tej gry, jak i całej jej serii. Słyszałeś o filmie Wiedźmin Tomasza Bagińskiego? Podobno ma być anglojęzyczny, budżet niski, ale może coś z tego wyjść, w końcu Bagiński to spec od animacji ;)

Też zaczynałem od Gothica ukończyłem 1,2,3 część ale jeśli chodzi o Witchera to Dziki Gon to jest 1 tytuł jaki ukończyłem ale dla mnie miazga , teraz mija coś ok roku od skończenia gry i czekam na powrót zajawki do grania , jeszcze przed zaprzestaniem grania kupiłem 1 dodatek ale już w niego nie ciupałem.
 
Też zaczynałem od Gothica ukończyłem 1,2,3 część ale jeśli chodzi o Witchera to Dziki Gon to jest 1 tytuł jaki ukończyłem ale dla mnie miazga , teraz mija coś ok roku od skończenia gry i czekam na powrót zajawki do grania , jeszcze przed zaprzestaniem grania kupiłem 1 dodatek ale już w niego nie ciupałem.
Przedwczoraj skończyłem Wieśka 3 po raz czwarty, zajebista gra ;)

Polecam Ci dwie poprzednie części Wiedźmina, szczególnie pierwszą. Pierwsza jest moim zdaniem sporo lepsza od drugiej ;)
 
Przedwczoraj skończyłem Wieśka 3 po raz czwarty, zajebista gra ;)

Polecam Ci dwie poprzednie części Wiedźmina, szczególnie pierwszą. Pierwsza jest moim zdaniem sporo lepsza od drugiej ;)

Szkoda że nie ma zremasterowanych na ps4 wtedy bym to rozważył bo gra dla mnie świetna na bank jest w moim top 3 i to chyba na najwyższym stopniu podium na ten moment nie wyobrażam sobie powrotu do gry na pc. A ty na czym grasz pc czy konsola ???
 
Szkoda że nie ma zremasterowanych na ps4 wtedy bym to rozważył bo gra dla mnie świetna na bank jest w moim top 3 i to chyba na najwyższym stopniu podium na ten moment nie wyobrażam sobie powrotu do gry na pc. A ty na czym grasz pc czy konsola ???
Ja gram na PC, mam podłączony telewizor 4K, świetna sprawa ;)
 
Wczoraj skończyłem cykl o Wiedźminie - niesamowita książka, wcale nie przynudzała, jak mi się wydawało za czasów liceum, gdy podchodziłem do niej po raz pierwszy.
Mocno się zżyłem i już w tej chwili mam ochotę czytać od nowa, co mi się nigdy tak szybko nie zdarzyło.

Przez chwilę się cieszyłem ze sceny Geralta i Yen po tym, jak wypłynęli z Ciri łodzią.
Po chwili dotarło do mnie, że Zireael opowiadała to temu łoszkowi :(

Sezon burz po 80 stronach bardzo fajny, liczę, że utrzyma poziom.

Kto w #TeamTriss ten pała.
 
Wczoraj skończyłem cykl o Wiedźminie - niesamowita książka, wcale nie przynudzała, jak mi się wydawało za czasów liceum, gdy podchodziłem do niej po raz pierwszy.
Mocno się zżyłem i już w tej chwili mam ochotę czytać od nowa, co mi się nigdy tak szybko nie zdarzyło.

Przez chwilę się cieszyłem ze sceny Geralta i Yen po tym, jak wypłynęli z Ciri łodzią.
Po chwili dotarło do mnie, że Zireael opowiadała to temu łoszkowi :(

Sezon burz po 80 stronach bardzo fajny, liczę, że utrzyma poziom.

Kto w #TeamTriss ten pała.
Triss to cipa.
 
Daliby wreszcie jakieś info kiedy to wyjdzie.

jpg

jpg
 
http://www.miastogier.pl/wiadomosc,37216.html

Pod koniec wywiadu autor otwarcie oświadcza, że kolejna książka powstanie, co na pewno zainteresuje wielu fanów uniwersum. Co ciekawe, fabuła obu tworów może się ze sobą ścierać. Twórcy gry wspomnieli bowiem kilka miesięcy temu, że „żyją w doskonałej symbiozie z Sapkowskim”, natomiast literat nieco później stwierdził, że "gra jest grą, a książka książką" i pisząc kolejne dzieło nie będzie zwracał uwagi na fabułę gry.
 
Co ciekawe, fabuła obu tworów może się ze sobą ścierać.
Nie wiem z jakiej wypowiedzi miastogier to wywnioskowało, wg mnie spora nadinterpretacja. Wczoraj czytałem ten artykuł / wywiad z Eurogamera i z niego nic podobnego nie wynika. Sapkowski owszem - rozsądniej wypowiada się na temat gier i graczy, ale nadal ma to medium raczej w nosie i nie będzie się oglądał na gry przy tworzeniu nowych książek.
Jedyny sposób na "ścieranie się ze sobą obu tworów" to byłaby kolejna wiedźmińska gra lub dodatek od CDPR. Zresztą już do Dzikiego Gonu w miarę możliwości wstawili trochę elementów z "Sezonu Burz" wydanego w czasie gdy gra już powstawała. Ale nowej gry o Wieśku ani nawet dodatków do Dzikiego Gonu nie ma co oczekiwać w najbliższych latach, także ze "ścierania się" nici.
 
mogliby zrobic jeszcze jakies DLC do Wiedzmina
imo Krew i Wino bylo najgorsze, bo juz nie bylo tego ciezkiego slowianskiego klimatu, tylko bardziej jakas sielanka
ale mi teskno za Wiedzminem, co to za przygoda byla...
 
mogliby zrobic jeszcze jakies DLC do Wiedzmina
imo Krew i Wino bylo najgorsze, bo juz nie bylo tego ciezkiego slowianskiego klimatu, tylko bardziej jakas sielanka
ale mi teskno za Wiedzminem, co to za przygoda byla...
Ja tam czekam na 4 część Wiedźmina, ale jeśli miałby wyjść to pewnie gdzieś w 2024 roku, bo wpierw Cyberpunk 2077 w okolicach 2020 roku.
 
Przechodzę Krew i wino, jakie to dobre jest:heart::heart::heart:teraz jestem w namalowanym świecie Iris de Everec(?pisowni nie jestem pewien), boję się tylko, że wieczorem to skończę i zostanie mi tylko Krew i wino, a potem :jon:nic

Krew i wino to pierdolone mistrzostwo.
Najlepsze było wesele z Shani.
 
Przechodzę Krew i wino, jakie to dobre jest:heart::heart::heart:teraz jestem w namalowanym świecie Iris de Everec(?pisowni nie jestem pewien), boję się tylko, że wieczorem to skończę i zostanie mi tylko Krew i wino, a potem :jon:nic

Cyberpunk2077 wychodzi w maju 2018, mam potwierdzone info od kumpla, który był w siedzibie CDP r :coffeepc:
 
Krew i wino to pierdolone mistrzostwo.
Najlepsze było wesele z Shani.

Masz na myśli Serce z Kamienia? Męczyło mnie trochę:
Wesele oczywiście genialne, ale Róża Iris była zbyt przygnębiająca, może dlatego.
Uważam, że Krew i Wino jest znacznie lepsze.
Co ta opcjonalna ścieżka z Ukrytym, to ja nawet nie. Detlaff to chyba jedyna postać, przy której mam wątpliwości, co zrobić.
 
Last edited:
Cyberpunk2077 wychodzi w maju 2018, mam potwierdzone info od kumpla, który był w siedzibie CDP r :coffeepc:
Poważnie ?
Napisz coś więcej na ten temat.
Skąd zna datę premiery ? Od devsów ?
Kiedy zapowiedź ?
 
Serce z kamienia zakończone. Klimacik zajebisty, serial bym obejrzał na podstawie tej historii.
Na ile h wystarczy krew i wino?
 
Serce z kamienia zakończone. Klimacik zajebisty, serial bym obejrzał na podstawie tej historii.
Na ile h wystarczy krew i wino?

Myślę że 20-30 godzin. To jest ogromny dodatek, człowiek po odpaleniu i spojrzeniu na mapę mówi WOW.
 
Back
Top