Wiedzmin 3 - GameZone

Poważnie ?
Napisz coś więcej na ten temat.
Skąd zna datę premiery ? Od devsów ?
Kiedy zapowiedź ?

Poważnie. Kolega przez przypadek powiedział, a podpisał NDA na grubą sumę :werdum:
Pokazywali mu część studia odpowiedzialnego za grę, był w siedzibie CDPr w ramach przygotowywania promocji Gwinta. Mówił, że C77 wygląda niesamowicie i zapowiada się lepiej niż Wiedźmin. Kiedy zapowiedź nie wiem, ale ja bym strzelał, że na E3 za 2 mc-e.
 
Ogólnie jak się zagłębi trochę w temat to pierwsza połowa 2018 roku jest bardzo prawdopodobna data premiery CP2077. Jakaś zapowiedź na E3 albo 07.07.2017, cinematic pod końce roku i szybka kampania promocyjna na wzór Rockstara.
 
Byłoby zajebiscie gdyby Cyberpunk faktycznie wyszedł w przyszłym roku. Ale wg mnie warto jeszcze uwzględnić obsuwę, bardzo prawdopodobną przy tak rozbudowanym tytule, którego CDPR nie będzie chciał wypuścić niedopracowanego. Dlatego gdyby nawet obecnie planowali premierę na maj 2018, to w praktyce będzie dobrze jeśli w ogóle wyrobią się przed końcem przyszłego roku.
 
Poważnie. Kolega przez przypadek powiedział, a podpisał NDA na grubą sumę :werdum:
Pokazywali mu część studia odpowiedzialnego za grę, był w siedzibie CDPr w ramach przygotowywania promocji Gwinta. Mówił, że C77 wygląda niesamowicie i zapowiada się lepiej niż Wiedźmin. Kiedy zapowiedź nie wiem, ale ja bym strzelał, że na E3 za 2 mc-e.
Ogólnie jak się zagłębi trochę w temat to pierwsza połowa 2018 roku jest bardzo prawdopodobna data premiery CP2077. Jakaś zapowiedź na E3 albo 07.07.2017, cinematic pod końce roku i szybka kampania promocyjna na wzór Rockstara.
Podczas konferencji wynikowej za 2016 rok (z 30 marca) zapowiedzieli, że nie będzie ich na E3, i że "ten rok będzie należeć do Gwinta".

Może podczas The Game Awards w grudniu jebną obszerną zapowiedź w stylu Fallouta 4 i wydadzą grę - podobnie jak zrobiła to Bethesda - pół roku od jej ujawniania (?).
Chociaż, z drugiej strony, nie wiem czy akurat ta impreza nadaje się do "obszernych zapowiedzi".
 
Ja skończyłem podstawę Wiedźmina 3 niedawno, to grubo ponad 150h mi zajęło, ale częściej wolałem łazić do pkt. szybkiego ruchu niż Płotką jechać... Serce z Kamienia niby 10h zajmuje, a przez sobotę, niedz, pon łącznie 9h pograłem i nawet w połowie nie jestem:joe:Sporo tych zapytajek się porobiło, a ja wszystkie odwiedzam(w podstawce na Skellige ile tego było!). Krew i Wino startnę sobie po Sercu z jakimś lepszym poziomem, bo aktualnie 37 i tak na st. trudności "krew pot i łzy" trochę problemów mi teraz łajzy sprawiają, w podstawce tak źle nie było:nono:

Ale gra jest miód. Nie mam opakowania do dodatków(cyfrowe wersje mam), a tylko do podstawki i chyba zakupię same pudełka z dodatków, bo piękne są:jon:
 
Poważnie. Kolega przez przypadek powiedział, a podpisał NDA na grubą sumę :werdum:
Pokazywali mu część studia odpowiedzialnego za grę, był w siedzibie CDPr w ramach przygotowywania promocji Gwinta. Mówił, że C77 wygląda niesamowicie i zapowiada się lepiej niż Wiedźmin. Kiedy zapowiedź nie wiem, ale ja bym strzelał, że na E3 za 2 mc-e.
Ogólnie jak się zagłębi trochę w temat to pierwsza połowa 2018 roku jest bardzo prawdopodobna data premiery CP2077. Jakaś zapowiedź na E3 albo 07.07.2017, cinematic pod końce roku i szybka kampania promocyjna na wzór Rockstara.
Podczas konferencji wynikowej za 2016 rok (z 30 marca) zapowiedzieli, że nie będzie ich na E3, i że "ten rok będzie należeć do Gwinta".

Może podczas The Game Awards w grudniu jebną obszerną zapowiedź w stylu Fallouta 4 i wydadzą grę - podobnie jak zrobiła to Bethesda - pół roku od jej ujawniania (?).
Chociaż, z drugiej strony, nie wiem czy akurat ta impreza nadaje się do "obszernych zapowiedzi".


Jezeli premiera mialaby byc w maju 2018 to musieli by z nienacka pokazac cokolwiek na tegorocznym E3. Moze warto poczekac w nadziei :) Premiera na na 2018 pasowalaby jaki tytul bazowo wykorzystujacy potencjal Xbox Scorpio (nie zdziwilbym sie).
 
Po meczu, dla rozluźnienia przysiadłem na momencik. Parę znaczników w Skellige zaliczyć. I już jest po 2:crazy:od tej kontrabandy, aż mi się w głowie kręci.
 
Niedługo znów będę zabierał się za przechodzenie Wiedźmina 3. Ciekawe czy za trzecim razem zbiorę się na odwagę i w końcu będę z Triss i pogonię Yennefer, aby zobaczyć jak to wpływa na wydarzenia.


I patrzcie kto wstąpił do Scoiatael...

17992295_1371534392890094_7525962887842168581_n.jpg
 
Niedługo znów będę zabierał się za przechodzenie Wiedźmina 3. Ciekawe czy za trzecim razem zbiorę się na odwagę i w końcu będę z Triss i pogonię Yennefer, aby zobaczyć jak to wpływa na wydarzenia.


I patrzcie kto wstąpił do Scoiatael...

17992295_1371534392890094_7525962887842168581_n.jpg
Ja przeszedłem Wiedźmina 4 razy i ani razu nie wybrałem Yennefer, po prostu mam sentyment do Triss z poprzednich części ;)
 
Ja przeszedłem Wiedźmina 4 razy i ani razu nie wybrałem Yennefer, po prostu mam sentyment do Triss z poprzednich części ;)

Ja jestem romantykiem, Yen to przeznaczenie Geralta, więc zawsze wybieram ją :x
Do tego Triss zachowała się jak sucz okłamując Białego Wilka jeszcze w Wiedźminie 2.
 
Fajnie. Tylko plecy trochę bolą od tego jednorożca..

Ciesz się, bo mogłoby boleć co innego :>

I nie bierz Triss! Wiesz, jaki ból dupy miałem podczas Pieśni Priscilli, czy w Kaer Morhen?
 
Last edited:
Ciesz się, bo mogłoby boleć co innego :>

I nie bierz Triss! Wiesz, jaki ból dupy miałem podczas Pieśni Priscilli, czy w Kaer Morhen?

Decyzja o byciu z Triss zapada po Pieśni.. Ostatnio spróbowałem, jednak nie wytrzymałem przy Yen, żeby jej powiedzieć, iż to koniec i skończyło się na...

 
Decyzja o byciu z Triss zapada po Pieśni.. Ostatnio spróbowałem, jednak nie wytrzymałem przy Yen, żeby jej powiedzieć, iż to koniec i skończyło się na...



Zależy, gdzie najpierw pójdziesz. Jak ostatnio grałem, to na pewno tak miałem.
 
Zaświadczenie A38 w dodatku to jest czyste złoto. Tak pięknie wplecionych historii z bajek chyba nigdzie nie było, a tu mamy właśnie Asterixa, czy wcześniej Królewnę Śnieżkę. Takie smaczki w postaci Assasyna, który nie wyrobił(Wiesiek 2), Abeladra Ryzy, Schrodingera, legend(Popiel np), filmów(Pulp Fiction). A i pięknie wplecione notatki z tablicy ogłoszeń np nt. wozu historia rodem z "Nilfgardczyk płakał jak sprzedawał":mjsmile: Geniusze z CDPR :)



A w dubbingu czasem mówili "serce z kamienia", a napisy sugerowały "serca".
 
Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch kopii Wiedźmina. Do wersji na PS4 dołączyła ta na PC.
Póki co dotarłem dopiero do Velen, jednak już teraz mogę śmiało stwierdzić, że granie w 60 klatkach/s robi robotę.
 
Ja w pierwszej chwili byłem mega zajarany jak tylko pojawiła się opcja, żeby to zainstalować i pograć, ale bardzo szybko mi przeszło.
Sam nie wiem z czego to wynika. Podejrzewam fakt, że w samym Wieśku miałem już ogarnięte wszystkie talie i możliwości w ramach rozgrywki, a tutaj parę rzeczy się zmieniło i talie trzeba zbierać od zera. Jakoś mnie to zniechęciło i miałem większą chęć na Horizon, Unravel albo kolejne walki w UFC 2 :)
 
Ehh:jon:
Coś się kończy, coś się zaczyna...Wiesiek plus oba dodatki ukończone, wszystkie znaczniki sczyszczone, gniazda potworów zniszczone, a jaskinie spenetrowane, przy czym akurat tego przymiotnika mogę użyć również do bohaterek tej zacnej gry.
Niech mi tu tylko CD Projekt Red czwórki nie zrobi:irish:
 
Ehh:jon:
Coś się kończy, coś się zaczyna...Wiesiek plus oba dodatki ukończone, wszystkie znaczniki sczyszczone, gniazda potworów zniszczone, a jaskinie spenetrowane, przy czym akurat tego przymiotnika mogę użyć również do bohaterek tej zacnej gry.
Niech mi tu tylko CD Projekt Red czwórki nie zrobi:irish:
Oj tam skończone, raz na rok trzeba wiedźmina przejść.
 
Back
Top