Wiedzmin 3 - GameZone

https://www.bankier.pl/wiadomosc/An...tu-zaplaty-co-najmniej-60-mln-zl-7618209.html

Sapkoś domaga się 60 baniek teraz :juanlaugh:

Dla przypomnienia jego wypowiedź, która miała miejsce rok temu:

- Byłem na tyle głupi, że sprzedałem im prawa w jednej transakcji. Oferowali mi procent od dochodów, ale powiedziałem "Nie, nie będziecie mieli z tego żadnych dochodów, dawajcie mi od razu wszystkie pieniądze. Całą sumę". To było głupie. Byłem na tyle głupi, aby zostawić wszystko w ich rękach, bo nie wierzyłem w ich sukces. Ale kto mógł go wtedy przewidzieć? Ja nie potrafiłem - tłumaczył Sapkowski.


EDIT: Wiem, że @Gambit wrzucił wyżej wzmiankę o tym, dlatego przeniosłem swój post z gamezone właśnie tutaj.
 
ciekawostka:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD...ieniu-Pana-Andrzeja-Sapkowskiego-7618206.html

upload_2018-10-2_10-40-0.png
 
Jeśli chcecie to mogę wam podać sposób jaki wymyśłiłem na walkę z ludźmi. Jest mocno OP ale wymaga specyficznego rozwoju postaci. W zasadzie na pewnym poziomie i do tego z odpowiednimi przedmiotami to było już prawie jak cheatowanie.
 
Andrzej Sapkowski często zachowuje się jak buc i ignorant, ale teraz potwierdził, że naprawdę nim jest.
 
Andrzej Sapkowski często zachowuje się jak buc i ignorant, ale teraz potwierdził, że naprawdę nim jest.

Tzn. teraz przynajmniej ma jakąś korzyść z tego (CDP będzie chciało uniknąć smrodu i sypnie trochę $$ na ugodę), a wcześniej był po prostu bucem samym w sobie.
 
Tzn. teraz przynajmniej ma jakąś korzyść z tego (CDP będzie chciało uniknąć smrodu i sypnie trochę $$ na ugodę), a wcześniej był po prostu bucem samym w sobie.
Nie rozumiem dlaczego mieliby mu cokolwiek zapłacić. Zgodził się lata temu na dane warunki, więc ma.
 
Nie rozumiem dlaczego mieliby mu cokolwiek zapłacić. Zgodził się lata temu na dane warunki, więc ma.
Pełnomocnicy autora powołują się w piśmie m.in. na art. 44 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wskazują, że jego zastosowanie otwiera się wtedy, gdy wynagrodzenie przyznane twórcy jest zbyt niskie w stosunku do korzyści osiągniętych przy okazji eksploatacji utworu.

"(...) dość ostrożnościowe podejście i plasujące oczekiwania raczej na minimalnym poziomie, nakazuje przyjąć, że w przypadku wykorzystania utworów naszego mocodawcy w podstawowych obszarach prowadzonej działalności, tworzących istotę najważniejszych produktów, właściwie wynagrodzenie winno opiewać na 6 proc. uzyskanych korzyści. Tym samym, odliczając nawet to, co autor uzyskał do tej pory, jak i jednocześnie uwzględniając wzrost zysków ze sprzedaży w szczególności gry »Wiedźmin 3« wraz z dodatkami, uznajmy że roszczenie na tę chwilę opiewa co najmniej na 60 mln zł

Na tej podstawie chcą to zrobić, chociaż moim skromnym zdaniem Sapkoś nie powinien zobaczyć ani grosza.
 
No to sprzedam wam tipa co go żem wykminił na walkę z ludźmi. Jest to bardzo skuteczne. Wymaga jednak odpowiedniego rozwoju postaci.

Składniki
1/ Młynek (taka umiejętność, ja jak grałem to miałem 5/5)
2/ Odwar z czarta (pijemy przed walką)
3/ dobry mieczyk z ulepszeniem (zdaje się, że runy były do ulepszen). które daje zwiększenie zasięgu młynka (mam 1,1 metra). Używam mieczu Iris.

Prowokujemy rywali tak aby zaatakowali nas w kilku, w kilkunastu, a najlepiej w kilkudziesięciu. Robimy młynek i oni se giną, a my nawet nie otrzymujemy obrażeń.

Ja miałem rozwiniętą jeszcze alchemię tak, że zatrucie odwarami i eliksirami dawało jeszcze wińcyj mocy. Wińcyj mocy.
 
Przeszedłem najpierw na PS4, potem dwa razy na PC i w porównaniu zwyciężają myszka + klawiatura. Dużo, dużo łatwiej się steruje i człowiek się tak nie irytuje przy bossach pokroju Imleritha czy Klucznika (do którego na padzie robiłem 10 podejść i nic, a grając na kompie pokonałem go za pierwszym razem). Oczywiście znałem już na nich metody, ale mysz jest dużo bardziej zwrotna niż gałka na padzie.
 
Back
Top