Mnie ciekawi jak rozegrają to, że Ciri jest Wiedźminką, bo przecież nie dadzą jej tych prawdziwych mocy bo by musieli zbudować jeszcze czary etc.
Stawiam na wariant, że Ciri przeszła próbę traw i inne mutacje, które spowodowały utratę większości mocy.
 
Mnie ciekawi jak rozegrają to, że Ciri jest Wiedźminką, bo przecież nie dadzą jej tych prawdziwych mocy bo by musieli zbudować jeszcze czary etc.
Stawiam na wariant, że Ciri przeszła próbę traw i inne mutacje, które spowodowały utratę większości mocy.
Już potwierdzili w wywiadzie że przeszła próbę traw. Utrata mocy to prawie pewniak bo pod koniec 3 była zbyt OP
 
To ze Ciri jest główną bohaterką to nadal jak kołek w serce.

Pięknie ta gra wyglada i można by było kontynuować historię Geralta. Ludzie piszą ze oooo tam już nic nie ma do dodania i że nuda.

Skoro redzi i tak się inspirowali książkami to mogli np rozwinąć historie z sezonu burz i kapituły produkującej potwory. Dodać main questy z opowiadań. No w tym przypadku zawód jest w chuj.

Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy. :jon:
 
Nie jest powiedziane że nie wrócą do opowieści o Geralcie w roli głównej. Sapkowski niby miał nie wracać do pisania a jednak napisał "Rozdroże króków" i w sumie bardzo przyjemnie i lekko się je czyta. Sam autor pewnie poleci z nową serią książek bo zaczął opisywać początki Geralta na szlaku. Może liczy na to że tym razem inaczej rozegra negocjacje z Redami:zakręcony:
 
Nie jest powiedziane że nie wrócą do opowieści o Geralcie w roli głównej. Sapkowski niby miał nie wracać do pisania a jednak napisał "Rozdroże króków" i w sumie bardzo przyjemnie i lekko się je czyta. Sam autor pewnie poleci z nową serią książek bo zaczął opisywać początki Geralta na szlaku. Może liczy na to że tym razem inaczej rozegra negocjacje z Redami:zakręcony:
Po tym jak pozwał Redów solidne mu zapłacili więc się już do nich tak nie przypierdala
 
Nie jestem jakimś szowinistą, ale kompletnie nie leży mi Ciri jako główna protagonistka nowego wiedźmaka. To jest kurwa ciemny gruby świat, chłopem w nim gra się całkiem inaczej. Mogli dać jakąś piaskownice, gdzie są całe królestwa północy i sobie wybierasz szkołę wiedzmińską i tworzysz swojego skurwola, co też by pozwoliło rozegrać gre po parę razy i widzieć coś nowego. Albo już mogli dać patent z GTA 5 i poniekąd szczątkowy z 3, że sobie możesz zmieniać bochaterów/mieć wybór.
 
Nie jestem jakimś szowinistą, ale kompletnie nie leży mi Ciri jako główna protagonistka nowego wiedźmaka. To jest kurwa ciemny gruby świat, chłopem w nim gra się całkiem inaczej. Mogli dać jakąś piaskownice, gdzie są całe królestwa północy i sobie wybierasz szkołę wiedzmińską i tworzysz swojego skurwola, co też by pozwoliło rozegrać gre po parę razy i widzieć coś nowego. Albo już mogli dać patent z GTA 5 i poniekąd szczątkowy z 3, że sobie możesz zmieniać bochaterów/mieć wybór.
Projekt Sirius od Molasses Flood. Piaskownica z naciskiem na multiplayer

mają być też klasy postaci które zgaduję że będą do której szkoły należysz
 
To ze Ciri jest główną bohaterką to nadal jak kołek w serce.

Pięknie ta gra wyglada i można by było kontynuować historię Geralta. Ludzie piszą ze oooo tam już nic nie ma do dodania i że nuda.

Skoro redzi i tak się inspirowali książkami to mogli np rozwinąć historie z sezonu burz i kapituły produkującej potwory. Dodać main questy z opowiadań. No w tym przypadku zawód jest w chuj.

Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy. :jon:
Ja zostawiłbym już Geralta w spokoju, wystarczy mi porządny remake jedynki w UE5.
 
Badowski (członek zarządu Redów) powiedział że KCD2 jest dla nich niemałą inspiracją, podobał im się duży nacisk na symulację, wpływ gracza na otoczenie i oczywiście elementy rpg

Wrota Baldura też wspomniane jako coś co daje im parę pomysłów co do 4
 
Back
Top