Warsaw Shore

kawałek tego bloga to miód na uszy ruffa :-)

Czytałem gdzieś, że producent programu widzi Trybsona na galach KSW. Jeżeli faktycznie tak by się stało, że KSW sięgnie w celach promocyjnych po niego, dając mu kontrakt, stracę cały szacunek do ich pracy. Staną się programem rozrywkowych o tematyce MMA.
 
I wyszło szydło z worka, Ruff to alter ego Jurasa na cohones. Co nie wypada napisać Jursowi oficjalnie wali prosto z mostu jako Ruff ;)
 
Ciekawe czy Trybson taki duzo gorszy pod wzgledem sportowym od Najmanow, Pudzianow, Bazelakow, Wisniewskich czy poczatkujacych Walusiow ?
 
W zwiastunie kolejnego odcinka logo Pitbulla już zamazane przez MTV, czyżby zadziałało pismo od RGC ?


 
Moim zdaniem Trybson poziomem sportowym bije na głowę Bazelaka, Najmana i Wiśniewskiego, bo on coś tam chyba liznął MMA tłukąc się w tych amatorskich zawodach i wygrywając nawet jeśli nie jest to najwyższy poziom sportowy. Ale najpierw sprawdziłbym jego wagę szukając mu przeciwnika. Najmanowi by pasował, bo on lubi walczyć z amatorskimi mistrzami np. Bośni i Hercegowiny.
 
Naprawdę miałbys ochotę zobaczyć jeszcze kiedykolwiek Najmana w MMA? Nieważne z kim?
 
Ja tak. Pod warunkiem, że będzie takie zestawienie lub równie szałowe: Najman vs Wojciech Olejniczak (trenował coś tam na siłce to da radę)
 
Wy się śmiejecie, a Trybson może jeszcze sprzedać galę dla MMAA. Może nie z Najmanem, ale z Burneiką, Ozdobą, czy jakimś Sappem "na rozgrzewkę" zobaczyłbym Trybsona w klatce w formie freaka. :-)
 
Niestety wątpię, aby to była przystawka. Na pewno będzie to danie glówne.... ( main event)
 
Oglądajcie do końca!



P.S. Co do scenariusza to wątpie w jego istnienie, wszyscy wiedzą po co tam są. Mają się dobrze bawić i być sobą co ewidentnie im wychodzi. Na pewno podpowiadają im co zrobić żeby stworzyć szum w okół siebie, jakies pomysły, triki itp ale oni sobie świetnie radzą bez tego, poza tym niczego im nie zabraniają, gadalismy z tymi laskami i w zasadzie tylko nie podały swojej dniówki, a tak to były totalnie otwarte i totalnie nachlane :-)



- KRZYCZ!



- CO!?



...
 
Moze scenariusza nie ma ale troche na uczestnikow wplywaja np. naklaniaja ich do sprowadzania osob do domu (w wiadomym celu) ;).
 
Są gdzieś w necie te 3 odcniki? Chciałem nadrobić i sie posmiac, a wczesniejsze linki nie dzialałają.
 
Pojęcia nie mam ale na pewno już bliżej niż dalej. Pytanie jak wiele pokażą, kamera niby była z nami ok. godziny i laski siedziały dość długo ale równie dobrze może to być tak "długi" materiał jak ostatnio z kręgielni. Nic tam nie odjebaliśmy na miarę tego programu, zwykła nawijka z dupami, głównie gadaliśmy o programie więc nie wiem czy to puszczą...
 
546436_3807877675010_954183520_n.jpg




Była dziewczyna Wojtka. :D Ta o której mówił w 1 odcinku.
 
Ładna dziewczyna, ale kto to? Jakaś celebrytka czy po prostu "była dziewczyna"?
 
No była dziewczyna Wojtka, mówił o niej w pierwszym odcinku, że go rzuciła, a on dalej ją kocha. :d
 
Nadrobiłem pierwszy odcinek. Żenujące to jest, ale... będę oglądać :-)



nawet nie wiedziałem, że ten Mariusz jest z Płocka. wiem komu będę kibicować :D



KRZYCZ TRYBSON
 
Back
Top