Warsaw Shore

wydaje mi sie ,że pierwsza myśl to był suples :-) najebany troche za bardzo ale i tak ładnie przewrócił,zajście za plecy + kontrola z bocznej xD



ps.zwróćcie uwage jak Trybson to mówi - widać ,że był urażony :-)
 
Haha, Trybson zastosowal sciagniecie do parteru jak Diaz w 5 rundzie z Conditem. Trybson 209 !
 
Trybsonowi chyba naprawdę było przykro, że ten typ tak do niego powiedział ogarnijcie jak to mówi haha :-)
 
@ Matiatus - o tym pisze właśnie :-) uraził go bo zero uśmiechu tylko poważka stuprocentowa:-)
 
to jest jakiś obłęd :-) na fali jest jeszcze Plantacja Romana z Na wspólnej - jakiś sprany łeb prowadzi fan page :-)- taki mały offik
 
Ciekawostki o trybsonie - "Trybson nie jest upośledzony" :-)



@aqua - gosciu z filmika, który zapodałeś nie ma dystansu do życia i nie załapie takiego groteskowego poniekad humoru jak w Warsaw shore :/
 
Ja na pelnym lajcie i z maks dystansem wytrzymalem 10 min. Nie wiem jak to robicie, ze jestescie w stanie sledzic to na biezaco...
 
Garść statystyk:


Po wpisaniu w google "Warsaw Shore", nasze forum znajduje się na 7. stronie (spadek z 6.)..>


... ale gdy wpiszemy "Forum Warsaw Shore", to zajmujemy już miejsce na 3-ciej stronie! (awans z 5.)


:-)
 
a jeśli do warsaw shore dopiszemy polską nazwę naszego forum to będziemy już na 2 stronie a mój głupi post przybliża nas do pierwszej :D muhahaha
 
Swoją drogą, nie jesteśmy jedynymi "dziwakami", którzy o tym piszą.


Znalazłem już wpisy na PClab.pl czy jakimś forum związanym z grą RPG, więc... :)
 
Warsaw Shore MMA i jesteśmy na pierwszej.



borat_great_success.jpg
 
Chyba dziś o 22 premiera trzeciego :) ogarnia ktoś jakis stream, gdzie mozna to oglądac w necie :D ?







EDIT - wow, własnie odkryłem ze mam MTV w telewizorze :-) jest info ze o 23 premiera
 
Back
Top