Warsaw Shore

Co do duzej Ani to nie obiecujcie sobie zbyt wiele, mi wystarczylo jedno zdanie, ktore wypowiedziala w rozmowie telefonicznej ze swoja matka "mamo ja pierdole wszystkie dupy kreca dupa" ;) moze i jest jeszcze gorsza od tych pozostalych lampucer, bo poki co sie ukrywa ze swoim pustoglowiem.
 
ridz@ ja obejrzalem pierwszy odcinek i zwatpilem, ludzie w moim wieku a zachowuja sie jak gimbaza ktora sie wyrwie z domu i jak by nie wiadzieli alkoholu i np.winogron wpieralaja jak swinie :-) , nie ogladaj tego gowna:) to moje zdanie :P
 
shaking_head_breaking_bad.gif
 
Miałem oglądać do szóstego, ale widzę, że już w trzecim mój kolega z osiedla pojawia się w tym "domu". Po zakończeniu jego epizodu odpuszczam, bo w zasadzie nic ciekawego się tam nie dzieje.
 
Moim zdainem musi coś potrafić, skoro poddaje gościa trójkątem nogami. Nie wyglądalo to źle jak na moje, laickie oko.
 
Hahhaha franek serio to ten typ co grubą ogarnie? XD



ale zobaczcie jak wszyscy się kłócą czy coś jakaś afera, a trybsą siedzi i się cieszy zawsze xD
 
Przecież ta druga walka jest tragiczna. Lepsze na ALMMA są. Bądźmy poważni. Taki poziom jaki Trybson reprezentuje, to jest kilka miesięcy nauki w sekcji. A takich zawodów jak te "mistrzostwa świata MMA", to przynajmniej jeśli o sporty walki chodzi jest dziesiątki. Teraz to w MMA wkracza. Zawodników trzech na kategorię i wielkie nazewnictwo.
 
a jak przez telefon rozmawiał, to jakby miał długie włosy to by jak chuj się nimi bawił jak panienka xD
 
Tylko zaskoczenie jest i tak, bo chyba wszyscy myśleli, że Trybson będzie kimś takim jak Bonus BGC.
 
Wszędzie ta Ekipa z Warszawy, ma ktos moze linka do tego 1szego odcinka, bo google mi nie chce pomóc ?
 
trybson to najbardziej pozytywna postac z serialu jakby nie bylo ;D


Ja tam najbardziej lubię blondynkę Ankę za te wczorajsze harce przy rurze :-)



A Trybsąąąą, no cóż, bonug bgc z lepszą sylwetką i trochę lepszym skillem :D
 
Najwazniejsze, ze dyskusja jak widze rozgorzala na dobre. Potem bedzie kolejny raz zdziwienie i oburzenie, ze organizatorzy gal ze wszystkich sil szukaja freakow :)
 
No tak, Anka dobrze kręci dupą, czekam aż sie puści bo się z kumplem założyłem że wszystkie do końca sezonu bedą przeruchane:-)
 
Jak to daleko pójdzie to ktoś na pewno pomyśli o Trybsonie,wybierając między BiDziSi a Pawełkiem to wolimy tego drugiego zdecydowanie,wirtuozem nie jest chociaz te walki są toczone rok temu a przez rok sporo mozna sie nauczyć.Przynajmniej wygląda na takiego gościa co by wpierdol spuścił nie to co Bonus ze swoim lujem który technicznie nie potrafi zadać ani jednego ciosu.
 
Najwazniejsze, ze dyskusja jak widze rozgorzala na dobre. Potem bedzie kolejny raz zdziwienie i oburzenie, ze organizatorzy gal ze wszystkich sil szukaja freakow :)


Tyle że dyskutują o tym "hardcorowcy" którzy hal nie zapełniają:-)
 
Jak przeczytałem pierwszy post tematu, zaraz gdy powstał, byłem pewny, że jak wrócę ze szkoły to już go nie będzie. Myliłem się :D



Ale lepiej niż te ~80 postów jest w temacie osobnym, niż w HP czy Skórze. Oglądałem 3 minuty pierwszego odcinka i nie mogłem dłuzej :x
 
@Tomek



Nie mam pojęcia :-) Nie znam jego kumpli bramkarzy ale dziwi mnie czemu nie jest zrzeszony z żadnym klubem..tak na zdrowe myślenie lepiej wynajmować salke gdzie i tak są treningi czy dać sie poprowadzić jakiemuś trenerowi który sie na tym zna?



Ciężko mi mówić o jego nauce..wiadomo ,że jest sporo samouków ale czy on do tej grupy należy to już ciężko stwierdzić.







@baju powiem Ci tylko tyle ,że jakiś dym będzie :-) śmiem twierdzić ,że Pawełek w roli głównej.
 
@baju, a nie wiesz, gdzie pierwszy można znaleźć ? Bo drugi to z palcem w dupie, tutaj nawet ktoś wrzucał, ale slyszałem dzisiaj od ziomków, że niezła beka z pierwszego i chciałem sobie obczaić. A nie chce mi się ściągać tego gó*na na dysk, znając życie obejrzałbym z 10 minut
 
Back
Top