Warsaw Shore

Macie drugi odcinek, bo na tym yt gówno co widać.







Warsaw Shore odc.2



klik







Instrukcja jak oglądać bez czekania do końca pobierania.

Wystarczy mieć na kompie program VLC media player.



http://www.videolan.org/vlc/



Kliknij prawym przyciskiem myszy na KLIK. Następnie, KOPIUJ ANDRES ODNOŚNIKA.



Teraz otwórz program VLC MEDIA PLAYER, wejdź w opcje PLIK, nastepnie OTWóRZ STRUMIEŃ W SIECI i tam w puste pole wklejasz link. Kliknij ODTWARZAJ.
 
@Kiras



Mam nadzieje że nie. MMA Attack do zapełnienia dużej hali potrzebuje freaka ale jeśli sie już w ten cyrk pakują niech ma to chociaż jakiś poziom sportowy.
 
No ja też bo melanż to nie jest dobra promocja mma co nie zmienia faktu ,że prędzej już bym wolał Trybsona który trenuje i ma jeden złoty medal związany z mma niż Koksu który nie schodzi z cyklu ,nie trenuje i pajacuje bo do czasu mozna sie posmiac do poki coś nie jest już żałosne..Wiem ,że to nie temat o MMA Attack ale zastanawiam sie kto mógłby być odpowiednim freakiem?







chociaz koksu niby tych osób troche pryciągnął,jesli chodzi o freaki to chyba są same chujowe wyjścia
 
Ja też lubie obejrzeć. Naprawde można się pośmiać, zrelaksować i dowartościować, że jednak są głupsi ode mnie. Smaczku dodaje fakt, że Eliza to moja dobra znajoma (FEJM) i jakoś tak ciekawiej się to ogląda.
 
baju ---- też to zauważyłeś, że Ci z New Jersey i Newcastle to przy naszch to w huj mądrzejsi i jacyś bardziej ogarnięci? :D
 




Warsaw shore FTW ! Temat nie ma prawa poleciec. Ja odwroce zadane na poprzedniej stronie pytanie- jak mozna tego nie ogladac/ tym sie nie jarac?
 
Oglądałem drugi odcinek. Świetny! Nie mogę się doczekać trzeciego! Ania Mała nadal moim faworytem!
 
Trybson aka wioskowy głupek, któremu z mordy nie schodzi uśmiech. Nie wiem czemu, ale lubię tego debila. xD
 
Mort każdy go lubi :-) jest może ktoś z cohones co trenuje z Trybsonem :-)? tam każdy chyba na niego patrzy z dystansem
 
Najlepsze sa te dwie paszteciary (pseudogwiazdy)- Eliza i Ewelina, ktore zajezdzaja pod balet, drzwi od busa sie otwieraja po czym leci spaw na chodnik a one odciete spia na fotelach kiedy inni sie bawia w klubie. Love it !
 
Saenchai - dokladnie pustaki w chuj :-) i na drugi dzień jak sprzątały to mówiły ,że ktoś narzygał i że to one muszą posprzątać :-) jeszcze mega fail jak skroiły wszystkie energetyki oraz owoce i schowały pod łóżka żeby nikt im nie zabrał :-) hahaha :-)
 
mnie tam zawsze bedzie cieszyl widok, zaplakanej laski z goła dupą, która nie potrafi zrozumiec i lamentuje jak ktos mogl ja wziasc za szmate;];]
 
dssport , faktycznie no ale i tak fail a Eliza to największe dno w tym programie i mimo wszystkich hejtów na początku to z każdym odcinkiem program budzi coraz większe zainteresowanie :-)
 
w sumie duża Ania to najmniejszy pustak z tych uczestniczek ale myśle ,że z czasem też coś będzie wiksować :-)
 
No ciekawe, póki co na zajawce było widać, że ten alvaro włoski chciał ją pocałować, a ona uciekła. :D Także grubo, ale nie wiem, czy zdołam obejrzeć kolejny odcinek, po tym wczorajszym do dzisiaj nie mogę się pozbierać, tak mnie odmóżdżyło.
 
Trybson z kolegami jedynie wynajmuje w Dąbrowie Górniczej salę na której trenuje tamtejsza filia RGC. On nie należy do klubu, nie trenuje w klubie a jedynie coś tam sobie na tej sali kombinują z kolegami z bramki. Potem założy taki debil koszulkę i klub ma "reklamę". Z tego co wiem na dniach ukaże się oficjalne oświdczenie ze stanowiskiem klubu a MTV otrzyma oficjalne pismo z żądaniem zasłonięcia loga na koszulce klubu.



Może coś tam umie i na jakichś amatorskich imprezach nawet startował. Ale nie należy go łączyć z Rio Grappling Club.
 
Ja pierwszy obejrzałem z trudem ale jak tylko widze Trybsona to banan nie schodzi mi z twarzy:-) ,zostało jeszcze 10 odcinków więc zobaczymy co wyjdzie.







@Logan to takie buty :D ja myślałem że normalnie trenuje w RGC.Startował niby na tym MMA Open Combat ale poziom bardzo niski było widać..gdzieś nawet tu ktoś zarzucił linkiem na cohones.
 
Ja bym chciał taką wycinkę, same akcje Trybsona i nic więcej. Nie katuje bani, a jak poprawia humor. xD
 
Back
Top