Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

DSC05622.jpg
 
Widzę, że gdyby nie to, że wcieliłem się w rolę fotografa aparatem Chmury to by nie było zdjęć :D I dlatego na żadnym mnie nie ma :( Haha, @Orest hailuje :D
 
@midern polecam aplikację uber - wygodne, tanie, nie ma opcji wałka bo po kursie przychodzi ci na maila trasa którą jechałeś (więc nawet najebany wiesz jak cię przewiózł kierowca) gdyby coś się nie zgadzało, piszesz reklamację i zwracają różnicę, rozliczenie bezgotówkowe po podpięciu karty i nowe auta, nie starsze niż 10zł :)

Z tego co czytam to kurde każdy za siebie płacił, mają paragony a mimo to zabrakło hajsu do rachunku. Coś kelnerki mogły w chuja polecieć :)
 
W skrócie, to problemy rodzinne. Miałem już opłacone bilety na pociąg i pobyt w hostelu i wszystko przepadło, ale czasem tak bywa.
No to powodzenia w rozwiązaniu problemów. Trzym sie.
 
No to powodzenia w rozwiązaniu problemów. Trzym sie.
Spoko - już jest lepiej. :)
Dobrze, że chociaż byłem na pierwszym zlocie, bo bym żałował jeszcze bardziej, że mnie nie było w sobotę. ;) Po zdjęciach widzę, że nie było jakoś strasznie dużo ludzi. 20-30? Szczerze, to się spodziewałem, że ten pub będzie pękał w szwach.
 
Spoko - już jest lepiej. :)
Dobrze, że chociaż byłem na pierwszym zlocie, bo bym żałował jeszcze bardziej, że mnie nie było w sobotę. ;) Po zdjęciach widzę, że nie było jakoś strasznie dużo ludzi. 20-30? Szczerze, to się spodziewałem, że ten pub będzie pękał w szwach.

W szczytowym momencie było około 35 osób, jak doliczyć przelotnych to w porywach 45.
A tak to chyba około 25 takich którzy byli cały czas.
 
Z tego co czytam to kurde każdy za siebie płacił, mają paragony a mimo to zabrakło hajsu do rachunku. Coś kelnerki mogły w chuja polecieć :)
Ponoć była jakaś nie zapłacona wóda ale najważniejszę, że rachunek wyrównany. Następnym razem trzeba będzie to ogarnąć inaczej.
 
Rachunki, rachunkami... Ja jeszcze nie wystawilem swojego za wykładnię ustawy hazardowej w optaciu o reklamę Betclicka w trakcie transmisji gal KSW.
 
Serce mnie boli mając świadomość, że następny zlot w Warszawie w marcu a mnie prawdopodobnie nie będzie w kraju :( A Perfum w sobote jeszcze rano mnie do Krakowa wyciągał :(
 
Back
Top