Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Ja chcę brodę zapuścić, ale na razie to nie wychodzi. A po studniówce... w lutym planuję na łyso się ojebać.

Tak, to supermario. Mario jest super. Pozdro!


Aaaa, to Ty w wieku maturalnym?
No to wygląd mi pasuje, bo byłem pewny, z wypowiedzi na forum, że masz co najmniej 22/23 lata. A Ty jesteś po prostu mądrym maturzystą który potrafi się wypowiedzieć. Teraz wygląd do wieku mi pasuje
 
Aaaa, to Ty w wieku maturalnym?
No to wygląd mi pasuje, bo byłem pewny, z wypowiedzi na forum, że masz co najmniej 22/23 lata. A Ty jesteś po prostu mądrym maturzystą który potrafi się wypowiedzieć. Teraz wygląd do wieku mi pasuje
Technikum, klasa maturalna, 19 lat :D Dobrze, ze wyglądam na ogarnietego :D
 
Byłem w Krakowie, widziałem Was ja siedzieliście i piliście, ale Was dobrze nie zapamiętałem, nie gadaliśmy dużo. Poza tym, łosiu, teraz mżesz być pewny, że nie zapomnę :D Wtedy byłem młody i głupi. A my siedzieliśmy w środku i robiliśmy miejsce dla wszystkch. Szkoda, że nie widziałem bitek. Szczękę i tak w hostelu zostawiłem. Ale ja się nie biję na ulicy.
To było pieszczotliwie :D Jeszcze nie wyciągnąłem z kieszeni tej wizytówki, którą mi wsadziłeś przed wyjściem ;)
 
To było pieszczotliwie :D Jeszcze nie wyciągnąłem z kieszeni tej wizytówki, którą mi wsadziłeś przed wyjściem ;)
Haha, przyklej nad biurkiem :D

I ja co chwila miałem bekę, zwłaszcza słysząc twój głos (bo ogółem wyobrażałem sobie ciebie z głosem przed mutacją :lol:)
Postanowiłem zmężnieć, zgoliłem dziewiczego wąsa, zgoliłem długie włosy i ubrałem soczewki zamiast okularów.

@midern Ty sie spierales delikatnie z Chmursonem na tym filmie?
Nie spierałem. Typowo śmieszkowo gadałem, Tomek też wyczuł humorystyczną rozmowę. Ale tak, to ja + reklama browaru Lubisz i Pitbulla.

Tia... ;)
Źle ująłem. Byłem przed i po, chodziło o to, że nie w trakcie :D
 
  • Like
Reactions: mat
@midern gratuluje debiutu jako dziennikarz. Zazdroszczę obcowania z Lipski - słodka dziewczyna.
Wywiady fajne ale mała uwaga(myślę, że to stres ;p ) - jak rozmawiasz to nie zerkaj nerwowo gdzieś na sale bo wygląda to tak jakbyś olewał odpowiedzi i czekał aż rozmówca skończy. Ale zrobiłeś tak tylko kilka razy i w paru rozmowach :)
 
Inaczej :D Starsi przede wszystkim.

Ej, ja mam jeszcze pytanie. Ktoś się zakładał o coś, a ja przecinałem. @Comber (Komber) Ty się zakładałeś o to kto wygra Jones/Cormier?

midern gratuluje debiutu jako dziennikarz. Zazdroszczę obcowania z Lipski - słodka dziewczyna.
Niestety mnie już poganiali, bo się media scrum zaczynał z walkami wieczoru, a miałem jeszcze więcej pytań. Juz widzę swoje błedy z tonacją głosu, ale będziemy poprawiać :)
 
Ogólnie to IMO przejebane sprawa z wspólnym rachunkiem w knajpie. Ale to tylko moje zdanie.
Byłem przed galą, zapłaciłem za kawę, byłem po gali kupiłem piwo i zapłąciłem za nie. A potem się kazało, że wszyscy się zrzucają, bo ktoś nie zapłacił i zwiał. To też bym zmienił.

No i kurwa. Taksówka z gali do hostelu. 35 zł, kierowca jechał na około jakby drogi nie znał. Szybciej i taniej tym tramwajem by było.
 
Ogólnie to IMO przejebane sprawa z wspólnym rachunkiem w knajpie. Ale to tylko moje zdanie.

No jak przyszlo do zaplaty to musialem ogarniac ludzi bo mieli mnie za organizatora . Ale udalo sie z malymi problemami wszystko ogarnac :p
 
Ogólnie to IMO przejebane sprawa z wspólnym rachunkiem w knajpie. Ale to tylko moje zdanie.
Na końcu zabrakło koło 170, zrzuciliśmy się po 10 złotych. Tragedii nie było, na przyszłość po prostu lista z nickami i dopisywanie do każdego nicku i sprawa rozwiązana.
 
Przeca kelnerki nie notował kto ile wyżłopał i kto co konkretnie wciągnął. Więc jeśli ktoś nawet świadomie nie chce oszukać, to jak najebany, to akurat pamięta ile wypił. Dodatkowo kelnerzy mogą dopisywać ile chcą ( dlatego takie miłe były pewnie):crazy:
 
Dzięki wszystkim! Oglądanie MMA w gronie ogarniętych osób w temacie podnosi rangę tego wydarzenia i radykalnie zwiększa satysfakcję :beer:
@Mes_ Mordo-ryju, pozdrówka! Rozkminy konkret :lol:
No i swoisty wątek Polityka po zakończeniu gali przy małym stoliku na środku z @Jakub Bijan bezcenna.
Konieczne trzeba powtórzyć w Wwa.

Mordoryju pozdrówki jak stąd do Zamościa, który chuj wie gdzie leży jak to ustaliliśmy. Mnie rozjebała historia Gienka na fajce jak byliśmy jak się chwalił, że na sparingu koleżance KO zajebał i ten dziki brecht i ludzie naokoło patrzący się jak na trzodę :D

Przecież @Mes_ jest z sosnowca. Swoją drogą ciekawy dialog wie wywiązał w pociągu powrotnym do Katowic. Mes z podkreślnikiem sie obudził i pyta gdzie jesteśmy, @halibut odpowiada, że w Krakowie i wszyscy w koło z nas jebią. Jakieś 5 minut później @Mes_ znowu otwiera oczy i mówi
Ryboooo
co?
My poważnie jesteśmy jeszacze w Krakowie? :D

Hahaha to było piękne - 5 minut spania po ruszeniu z krakowa, budzę go do kontroli a ten pewny, że dojeżdżamy już do Katowic.
Mina wkurwionego konduktora też bezcenna - @Mes_ szukał dobre 5-8 minut swojego biletu.

Macie jakieś dowody na to czy to czyste pomówienia? I który mi browar w pociągu skroił jak spałem? :D
 
Macie jakieś dowody na to czy to czyste pomówienia? I który mi browar w pociągu skroił jak spałem? :D

Jak poszedłeś spać to wyjąłem Ci browara z ręki na Twoją prośbę bo by się wylał i położyłem na tej półce nad koszem na śmieci.
I tam do dziś został ;p
 
Byłem w Krakowie, widziałem Was ja siedzieliście i piliście, ale Was dobrze nie zapamiętałem, nie gadaliśmy dużo. Poza tym, łosiu, teraz mżesz być pewny, że nie zapomnę :D Wtedy byłem młody i głupi. A my siedzieliśmy w środku i robiliśmy miejsce dla wszystkch. Szkoda, że nie widziałem bitek. Szczękę i tak w hostelu zostawiłem. Ale ja się nie biję na ulicy.
KŁAMIESZ. NA FLORIAŃSKIEJ POKAZYWAŁEŚ SZCZĘKĘ. ;) z tą dupą od vicka, to też nie powiem kto do kogo się chciał bardziej tulić ;)
 
Byłem przed galą, zapłaciłem za kawę, byłem po gali kupiłem piwo i zapłąciłem za nie. A potem się kazało, że wszyscy się zrzucają, bo ktoś nie zapłacił i zwiał. To też bym zmienił.

No i kurwa. Taksówka z gali do hostelu. 35 zł, kierowca jechał na około jakby drogi nie znał. Szybciej i taniej tym tramwajem by było.
Jechał, żeby dymać na hajs. Taksówkarza o brak obeznania w terenie bym nie posądzał. Swego czasu korzystałem z icara polecanego tutaj i było tanio i dobrze.

@Mes_ widziałeś swoją rangę? :rofl:
 
KŁAMIESZ. NA FLORIAŃSKIEJ POKAZYWAŁEŚ SZCZĘKĘ. ;) z tą dupą od vicka, to też nie powiem kto do kogo się chciał bardziej tulić ;)
Faktycznie! Jak szedłem na halę, wyciągnałem szczękę. A po gali, jak szliśmy do Lubicza to brałem szczękę na wszelki wypadek. Z koleżankę Vicka oczywiście żartuję, wiadomo, ze się przytuliłem pierwszy, wykorzystałem to, że mówiły o przytulaniu :D

Co do baru - ja też płaciłem od razu przy barze, zeby własnie uniknąć czegos takiego, że nie zapłącę póxniej.
 
Jechał, żeby dymać na hajs. Taksówkarza o brak obeznania w terenie bym nie posądzał. Swego czasu korzystałem z icara polecanego tutaj i było tanio i dobrze.

@Mes_ widziałeś swoją rangę? :rofl:
Nieee. Przed wejściem do takówski spytalismy ile będziemy płacić, powiedział 35 zł, więc "dobra, pojedzie szybko to zapłacimy". Pojechał na około, ale płaciliśmy umówioną kwotę.
 
Back
Top