Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

DSC05622.jpg

Ten z prawej to chyba Makwan Amirkhani.
 
No c'mon, co za ranking, Branch hahah :D
Ależ całkowicie się zgadzam! Usuńmy Brancha, bo to Branch, Machidę, bo ten ostatnio wygląda jakby był w stanie przegrać nawet walkę z cieniem i Bispinga, którego lujami pod siatką naruszał Leites. Z tej samej przyczyny usuńmy Leitesa i wychodzi jasno, że można wrzucić przed Mameda spokojnie Brunsona, Mousasiego, Whittakera i pozostaje nam jedno miejsce wolne. Pozdrawiam, Jacek Gmoch :tiphatb:
Kurwa , ale jakby ktoś chciał wstawić zdjęcie aryjczyka do elementarza do podstawówki to jest jeden człowiek, który jest niedoścignionym wzorem w tym temacie. W samych Niemczech w historii świata nie było większego aryjczyka. Pozdro @SCStunner
Haha, od podstawówki mi to powtarzają, a jak ogoliłem łeb po bokach, to już w ogóle. Liebe Grusse, Herr Orest! :lol:
 
@SCStunner bez tego rankingu i tak ich pozamiatalusmy, bo żaden nie był w stanie 10 lepszych wymienić. Dopiero @Calo przyszedł z pomocą i rzucił Brunsona i na siłę Gegarda. @Jakub Bijan nawet uważa, że Mameda aspiruje do TOP 5, więc nie jesteśmy wypaczeni.
 
  • Like
Reactions: JB_
Rolę w filmach o drugiej wojnie światowej masz jak w banku u każdego rezysera:D
A to nie jest taki głupi pomysł! Jeśli kiedykolwiek pojawi się taki casting, ja będę w stanie pojechać i jeszcze jakimś cudem się załapię, to... nie wiem, ureguluję sam zbiorowy rachunek po którymś zlocie, masz moje słowo, ja takich rzeczy nie zapominam :shy:
 
Możliwe, miałem wtedy -5 do sprytu.



1. Weidman
2. Rockhold
3. Jacare
4. Romero
5. Belfort
6. Machida
7. Whittaker
8. Brunson
9. Mousasi
10. Kennedy

Tak na lajcie by go pojechali. Stawiałbym też na Sammana i Leitesa, ale bez większego przekonania.
Uważam, że aktualnie 6, 7, 9, 10, 8 by mieli problemy. Dlatego nadal podtrzymuje, że Mamed jest na poziomie TOP 10.
 
Możliwe, miałem wtedy -5 do sprytu.



1. Weidman
2. Rockhold
3. Jacare
4. Romero
5. Belfort
6. Machida
7. Whittaker
8. Brunson
9. Mousasi
10. Kennedy

Tak na lajcie by go pojechali. Stawiałbym też na Sammana i Leitesa, ale bez większego przekonania.

Jeszcze Theodorou na pewno wspominaliśmy.
 
Najwięcej glutenu to wpierdzielał @Wewiur - jadł łyżeczką te zboże z miseczek. Ile ich opyliłeś? Gluten w najczystszej postaci!
Powiem Ci w ten sposób. Hejterom wbijam cwela.
A dwa, to ja jestem z tych pięknych czasów, że jechało się za szczyla w sierpniu na żniwa, i jak się wracało z oglądania półgodzinnego jeżdżenia kombajnem w kółko i trzygodzinnego oczekiwania aż ten przyjedzie, to się wpieprzało zboże prosto do paszczy i nie było problemów ani z glutenem, ani z przepisami sanepidu. Zresztą, jak przechodzę koło pola z pszenicą to sobie kłosa zerwę i wpieprzę i o dziwo żyję. Tak więc, jakby to rzec, zboże wpieprzałem od zawsze. A czy pod postacią zmieloną (mąka), czy nie (zboże) to bez znaczenia. Każdy wpieprza chleb, lub kiedyś chleb w pysku miał, więc opylił nieco tych ziarenek.

Doczekaliśmy czasów, że dziwnym jest wpieprzanie zboża, którego nie kupi się w hipermarkecie. W przypadku apokalipsy zombie wiele osób by zdechło z głodu po tygodniu, bo ziemniaka z ziemi by sobie nie wykopali i nie zjedli, bo sanepid nie przebadał.
 
@midern @Wewiur idealnie bym się wpasował pod względem pytania o dowód :D A jestem starszy ok 2lata.

Będzie kolejny zlot to muszę ogarnąć jakiś transport, bo na swoich Januszy nie mogę liczyć.

Ps. Jak to zrobić, żeby nie pomylić TJa z Miszonem?
 
Back
Top