Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

I tu dłuższy materiał już po gali. Nie wiem czemu nie mogłem obrócić obrazu, cały czas robi mi się na skos. Jak się uda to wrzucę poprawione.


hahaha widziałem po łapie,że ten odciągający Miszona to @Cloud - gościu to siła spokoju bez nerwów :D
 
Last edited by a moderator:
A na żywo wydawałeś się spoko. Chuj mi w łeb, bo z wami nie pojechałem? Serio? Nie miałem zarezerwowanego biletu powrotnego, a że melanż mnie ponióśł to zostałem. Tyle. Chuja w łeb zostaw dla siebie.
SĄ TELEWIZORY! DOBRZE MARIO, JEDZIESZ Z NIM JAK Z TĄ NAĆPANĄ! ;)))

luzujcie Panowie :) Nie ma się co spinać :)

hahaha wiedziałem po łapie,że ten odciągający Miszona to @Cloud - gościu to siła spokoju bez nerwów :D
no nie wiem, mnie się udało Tomka lekko wkurwić, ale bana jeszcze nie ma... ;)
 
A ile doliczyć napiwku?

Cholera te krakowskie mordy mnie rozczulają :D
Mieliśmy kelnerki, obsługa była bardzo w porządku, dostawaliśmy zawsze więcej alkoholu niż zamawialiśmy (@Gienek dwa razy dostał piwo którego nie zamawiał) także rzuć dziewczynom te 20% w imieniu Cohones

hahaha wiedziałem po łapie,że ten odciągający Miszona to @Cloud - gościu to siła spokoju bez nerwów :D
@Cloud jeszcze lepiej odciągnął @supermario od naćpanej - lepsze zapasy (a jak ustaliliśmy z Cloudem nigdy nie jest za późno żeby zacząć trenować zapasy) niż klamra Lewandowskiego na Vaso
 
Last edited:
czy sa tu fani Kej Es Dabliu lub Pudziana albo Popka ??
KSW 32 na Polsat Sport HD dzis o 22:30

:cool:

Filmiki zajebiste :star wars:
dzieki Gienek (chociaz nie pamietam komu dziekuje ale dobrze ze nagrales)
 
Mieliśmy kelnerki, obsługa była bardzo w porządku, dostawaliśmy zawsze więcej alkoholu niż zamawialiśmy (@Gienek dwa razy dostał piwo którego nie zamawiał) także rzuć dziewczynom te 20%


@Cloud jeszcze lepiej odciągnął @supermario od naćpanej - lepsze zapasy (a jak ustaliliśmy z Cloudem nigdy nie jest za późno żeby zacząć trenować zapasy) niż klamra Lewandowskiego na Vaso
No to dam 25 i od razu zaklepie salę na kolejne KSW w Krakowie.

O przypomniały mi się wątpliwości @Baasteek - czy sala była typowo weselna?:D
 
@Baasteek bluza manto niebiesko biała z numerem 04 z przodu. A kto to jest ten Ziomeczek co śpiewa Popka nie Abdul z brodą tylko ten drugi co między dwoma Ziomeczkami siedzi.
 
@Masu
Sala byla znakomita. Nastepny duzy zlot w Krakowie tez na tej sali.
ciepło, wygoda, wolna przestrzeń, prywatność, mega ladna oraz fajna w rozmowie kelnerka (bo ta 2ga troche mniej fajna , raz jej nie pasowalo ze ktos zagwizdal) - ktos tam bajerowal ja o fejsa pamietam :D

Sala weselna sie sprawdzila , gratulacje dla Ciebie.

#EDIT
a mini zlot to EFC only!
 
I tu dłuższy materiał już po gali. Nie wiem czemu nie mogłem obrócić obrazu, cały czas robi mi się na skos. Jak się uda to wrzucę poprawione.


Co za mordy zmarnowane. Chłopaki ewidentnie zmęczeni życiem :boystop:
 
Ja jak rasowy drapieżnik wybrałem chorą łanie i zaatakowałem, ale przyszedł samiec alfa i mi przeszkodził. @Cloud dlaczego mi to zrobiłeś? Szarpałbym tą padlinę ;)

Sorry, że troszke odwaliłem trzodę, ale alkohol wyzwala ze mnie jakiegoś czeczena.

Stary, ta łania była jakaś walnięta. Zrobiłem Ci przysługę :P
 
Back
Top