Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

ale z czym skurwysyńska? mówisz że koło 19 będziesz, jak o 12 wyjeżdżasz to ni chuja nei wychodzi na 19
 
ale z czym skurwysyńska? mówisz że koło 19 będziesz, jak o 12 wyjeżdżasz to ni chuja nei wychodzi na 19
Mam wynajętą metę. Ogarnę się i przyjdę. Proste.
Turecki król musi się przespać po melanżu w łóżku, nie fotelu busa. Nie wypada inaczej, sorry.

Skurwysyńska bo mają klienta za gówno.
 
Dzisiaj, próbując dostać się na ważenie, utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że oglądanie gali w lokalu jest najlepszą opcją. Jak można nie uprzedzić kibiców wcześniej, że ilość miejsc jest ograniczona i nie wszyscy zostaną wpuszczeni? Najpierw puszczają info, że wstęp wolny, ktoś się fatyguje specjalnie na Arenę, by wymarznąć i wrócić wkurwiony do domu. Zero szacunku dla fanów... Porażka...
 
ogolnie chujowo to zorganizowali. wpuszczanie do srodka po 3 osoby i zamykanie drzwi przed nosem slabo wygladalo.
 
Czy to tu? Bo mijałem jak do hostelu z dworca szedłem...

DSC_0359.jpg
 
Yo.
O której ktoś będzie? Bo może zajrzałbym z żoną, ale tak powiedzmy około 15. Coś wszamać lyknac z 2-3 browar. Jeszcze nie wiem, ale taki jest plan. Tylko widzę, że większość przypełźnie, jak ja już wypełzné... :(
 
Czy właścicielem tej knajpy jest Paweł z tych Lubiczów?

Zazdro panowie, bawcie się grzecznie, nie porywajcie nikogo dla okupu i krzyczcie głośno CIPEK!
 
No to z mojego hostelu a'la Escape Room mam 5min spacerem, i nie wiem czy to moje szczęście czy przekleństwo :D P.S. Jaka jest nazwa rezerwacji?
 
Yo.
O której ktoś będzie? Bo może zajrzałbym z żoną, ale tak powiedzmy około 15. Coś wszamać lyknac z 2-3 browar. Jeszcze nie wiem, ale taki jest plan. Tylko widzę, że większość przypełźnie, jak ja już wypełzné... :(
Będziemy z @halibut przed 14 chyba
 
Back
Top