Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Pewnie i tak się pojawisz tyko taka ściema grana przez cały czas by halibuta nie odstraszyć. Zakładam, że na zlot przyjedziesz ty, orest, comber i 20 kg cementu.
Narazie oglądam najebanego, chrapiacego wspolwlasciciela, który zasnal w majtkach na sofie w salonie/kuchni. Drugi wspolwlasciciel firmy uciekl mi w nocy z lozka bo kopanie mnie w nogi nie pomoglo na chrapanie. Dobrze ze kolega zasnal na schodach bo miał gdzie uciec.


Noł gej.
 
@Masu Narazie oglądam najebanego, chrapiacego wspolwlasciciela, który zasnal w majtkach na sofie w salonie/kuchni. Drugi wspolwlasciciel firmy uciekl mi w nocy z lozka bo kopanie mnie w nogi nie pomoglo na chrapanie. Dobrze ze kolega zasnal na schodach bo miał gdzie uciec.


Noł gej.



Mnie jednak nie będzie ;( nie wyrobię się.
 
Pany jak tak, wątroby przygotowane? Polecam zjeść coś tłustego co by alkohol się lepiej rozkładał.
 
Ehh powinienem być już w drodze do Krakowa. A wszystko wskazuje na to, że nawet gali nie obejrzę. Bawcie się dobrze chłopaki i wzniescie toast za tych co nie mogli przyjechać.
 
W drodze do Krakowa, i na przekor tej zmudnej pogodzie , piosenka na rozweselenie :



BTW. Kto wraca po 2 w nocy z dworca?
 
Back
Top