Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Siemanko. Dlugo sie zastanawialem, ale sie zdecydowalem i musze tam byc. Nie chce jechac sam wiec chetnie podlaczylbym sie do kogos kto jedzie z Warszawy. Jakies propozycje? Przejrzałem wątek i widziałem. , że MuraS z ekipą oraz Meru jada z Warszawy.
 
Siemanko. Dlugo sie zastanawialem, ale sie zdecydowalem i musze tam byc. Nie chce jechac sam wiec chetnie podlaczylbym sie do kogos kto jedzie z Warszawy. Jakies propozycje? Przejrzałem wątek i widziałem. , że MuraS z ekipą oraz Meru jada z Warszawy.
Jedziemy w piątkę z Wilanowskiej Polskim Busem jutro o 12, wracamy o 4 Polskim Busem. Okupujemy ostatni rząd w autokarze, jak na wycieczkach szkolnych
 
Dobrze wiedziec, jeszcze poszedlbym w druga strone
Na przystanku będę w odblaskowej kamizelce żebyście się nie pogubili 1241200283.jpg
 
Ja to myślałem, że flaszka jest obowiązkowa i kierowca będzie sprawdzał przy wejściu do autobusu.

Parafrazując fragment ze znanego cyklu o homobimbrowniku, Jakubie Wędrowyczu:

- Pooglądajcie sobie walki zamiast pić, ostatecznie po to tu jesteście- powiedział Cloud.
Tak użytkownicy cohones dowiedzieli się, po co ludzie jeżdżą na zloty.
 
Jedziemy w piątkę z Wilanowskiej Polskim Busem jutro o 12, wracamy o 4 Polskim Busem. Okupujemy ostatni rząd w autokarze, jak na wycieczkach szkolnych
ech gdybyście wzięli luxexpress pojechałbym z wami... nie trawię tego skurwysyństwa polskiego busa. najgorsza firma jaka istnieje.
 
Jak cie rozpoznać w razie czego? Chętnie piątkę przybije. :lol:
Kurwa tez bym sobie obiad wjebal. A tak dopiero po ważeniu. #głodny
Duży i czarny.

Ile kosztuje piwo w Browarze? Koniec miesiąca, a muszę dopiąć budżet.
 
Back
Top