Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks


Lubisz MMA? Lubisz KSW? Jesteś użytkownikiem Cohones? W takim razie nie może Cię zabraknąć na oficjalnym walnym zlocie Cohones'15! 28 listopada, Kraków, knajpa "Browar Lubicz".

Na forumowiczów czekać będzie oddzielna, piękna sala oraz duży telebim z głosem. Jeśli zatem nie masz co robić w tym dniu, to przyjedź do Krakowa by wspólnie w niesamowitej atmosferze specjalistów z każdej dziedziny, oglądać zmagania zawodników podczas KSW 33!

Poprzedni krakowski zlot był wielkim sukcesem, dlatego teraz zdecydowaliśmy się zorganizować go z większa pompą! Takich emocji jak oglądanie gali z przyjaciółmi z forum, w dogodnych warunkach i z piwem w ręku, nie zapewni Wam nic na tym świecie! Dlatego musisz tam być! Sala otwarta będzie dla nas już od 14:00.

Adres zlotu:
Browar Lubicz
ul. Lubicz 17 J,
31-503 Kraków







LISTA OBECNOŚCI:

Cloud (+5),
Szady,
Jakub Bijan,
Comber,
Orest,
Gienek,
Vic3k,
Seven25,
Nameless,
Halibut (+1),
MMAkłowicz,
Wewiur,
Puczi,
SCStunner (90 %),
Baasteek,
Muras,
cRe (+konieta),
Matszo92,
K2_1995 (+1),
Bolt,
Suchar,
Martin (+1),
d-amian-enp,
Namless (+1),
DanHendersonTKO,
 
Last edited:
Jak nie załatwicie zniżki na piwo to po co jechać? Co będą mieli specjalnego uczestnicy cohones od innych ludzi?
IFN załątwił zniżkę na wstęp. A Wy co macie? Sam fakt , że możemy tam być?
W domu też mogę.
 
Jak nie załatwicie zniżki na piwo to po co jechać? Co będą mieli specjalnego uczestnicy cohones od innych ludzi?
IFN załątwił zniżkę na wstęp. A Wy co macie? Sam fakt , że możemy tam być?
W domu też mogę.
Czekałem na taki wpis.
 
Uroniłem łzę. Nie, nie nad tym smalczykiem i piwkiem. Po prostu bardzo miło jest widzieć, że społeczność dla której ósmy rok tworzymy ten portal jest tak wdzięczna i zaangażowana. Dzięki Panowie! Tym razem nie będę kierowcą! :D

PS: No dobra, nad tym smalczykiem też trochę.
 
Panowie, zajmijmy się sobą, a nie wszystkim innym. Na zlocie będzie pół redakcji MMARocks, jest robiony pod szyldem Cohones i nic się nikomu nic nie stanie jak jedną galę garstka fanów obejrzy w knajpie. Nie wracajmy już do tego tematu. Lepiej zgłaszać swoją obecność! :)
 
Bo oficjalnie będziemy oglądać KSW nie na hali a w knajpie. Nie słuchałeś słynnej szczeny?
słuchałem, ale who cares? wszyscy wiedzą jakie (i jak głupie) zdanie on ma o tym zlocie, po co w ogóle wspominać
 
Uroniłem łzę. Nie, nie nad tym smalczykiem i piwkiem. Po prostu bardzo miło jest widzieć, że społeczność dla której ósmy rok tworzymy ten portal jest tak wdzięczna i zaangażowana. Dzięki Panowie! Tym razem nie będę kierowcą! :D

PS: No dobra, nad tym smalczykiem też trochę.
Musisz się zrehabilitowac.
 
Panowie zazdroszczę wam jak chuj. Zachlejcie mordy, wywołajcie skandale i wróćcie z takimi wspomnieniami żeby mnie kurwica rok strzelała z zazdrości.

PS Za seks z kelnerką stawiam flaszkę. Za obrzyganego kelnera dwie. NIE POMYLIĆ CO Z KIM!
 
Panowie zazdroszczę wam jak chuj. Zachlejcie mordy, wywołajcie skandale i wróćcie z takimi wspomnieniami żeby mnie kurwica rok strzelała z zazdrości.

PS Za seks z kelnerką stawiam flaszkę. Za obrzyganego kelnera dwie. NIE POMYLIĆ CO Z KIM!
Pierdolisz.
 
Panowie zazdroszczę wam jak chuj. Zachlejcie mordy, wywołajcie skandale i wróćcie z takimi wspomnieniami żeby mnie kurwica rok strzelała z zazdrości.

PS Za seks z kelnerką stawiam flaszkę. Za obrzyganego kelnera dwie. NIE POMYLIĆ CO Z KIM!
kurwa, a mnie może nie być....
PRZEKLINAM WAS, STUDIA!!!!!!!!!!!
 
Panowie zazdroszczę wam jak chuj. Zachlejcie mordy, wywołajcie skandale i wróćcie z takimi wspomnieniami żeby mnie kurwica rok strzelała z zazdrości.

PS Za seks z kelnerką stawiam flaszkę. Za obrzyganego kelnera dwie. NIE POMYLIĆ CO Z KIM!
To kelnerkę tak łatwo poderwać, że mniej flaszek? :-D
 
Kur*** na chleb ze smalcem mamy się umawiać ?!?!! xD. A serio to niestety szykuje mi się wyjazd do Chin w tym czasie więc zrezygnuję ale będę z wami mentalnie !!! I pamiętajcie "Don't be scared hommies of smalec ;)
"
WwlrblR_700wa_0.gif
 
Trzymam kciuki aby impreza sie udala, choc chyba nie jest to konieczne, biba z pewnoscią bedzie gruba!!!

Proponuje odnotować wszystkich uczestników i w nagordę za przybycie nadac jakiś dodatkowy pas, odznakę na forrum :)
 
Back
Top