UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Jutro walentynki, postaraj się...
:boystop:


-kochanie mam dla Ciebie niespodziankę :)
-jaką ?
-w kwietniu możesz zrobić sobie babski weekend:)
-dlaczego ?
-a chcę z chłopakami obejrzeć galę mma
-ale cały weekend ?
-wiesz kochanie , gala trwa 2-3 dni ,wiesz taki męski weekend
-a u kogo , gdzie oglądacie ?
-a tu blisko
-gdzie???
-w Zagrzebiu
-gdzie???????????????
-no w Chorwacji
-chyba Ci sufit na tą głupią łepetynę spadł... !!!



zla.gif


KMWTW:lol:
 
-kochanie mam dla Ciebie niespodziankę :)
-jaką ?
-w kwietniu możesz zrobić sobie babski weekend:)
-dlaczego ?
-a chcę z chłopakami obejrzeć galę mma
-ale cały weekend ?
-wiesz kochanie , gala trwa 2-3 dni ,wiesz taki męski weekend
-a u kogo , gdzie oglądacie ?
-a tu blisko
-gdzie???
-w Zagrzebiu
-gdzie???????????????
-no w Chorwacji
-chyba Ci sufit na tą głupią łepetynę spadł... !!!



zla.gif


KMWTW:lol:
Piękne kurwa :lol:
 
Kupuj, potrzebujemy ludzi do busa
Jeszcze myślę ale do jutra bede pewny, bede musiał kupic bilet za 110 póki jest, a ile przewidujesz wstepnie na podróż w obydwie? No i przede wszystkim na ile dni jest plan, jeden nocleg? bo z kasa stoję słabo ale o ile na podróż i bilet + jakiś alko bedzie myśle git to z noclegami moze byc gorzej :D
 
Tej, pamiętam że na polskim eventimie było tak, że bilety i miejsca schodziły, a po jakimś czasie znowu się pojawiły. Myślicie, że w przypadku Chorwacji może być podobnie, jezeli chodzi o te najtańsze bilety?
 
Jeszcze myślę ale do jutra bede pewny, bede musiał kupic bilet za 110 póki jest, a ile przewidujesz wstepnie na podróż w obydwie? No i przede wszystkim na ile dni jest plan bo z kasa stoję słabo ale o ile na podróż i bilet + jakiś alko bedzie myśle git to z noclegami moze byc gorzej :D
Jeżeli Ty byś się namyślił, jeżeli ja bym się namyślił, to fajnie byłoby wziąć miejsca: Sektor 302, rząd 36, miejsce 68, 67 np. bo to jest rząd pod Voranem. Ja cały czas rozkminiam, cały czas.
 
Tej, pamiętam że na polskim eventimie było tak, że bilety i miejsca schodziły, a po jakimś czasie znowu się pojawiły. Myślicie, że w przypadku Chorwacji może być podobnie, jezeli chodzi o te najtańsze bilety?
Nikt Ci tego nie zagwarantuje a zaraz może nie być tych za 110. Ja bym nie ryzykował
 
Jeżeli Ty byś się namyślił, jeżeli ja bym się namyślił, to fajnie byłoby wziąć miejsca: Sektor 302, rząd 36, miejsce 68, 67 np. bo to jest rząd pod Voranem. Ja cały czas rozkminiam, cały czas.
No właśnie, ogarniaj
Ja ogarniam z kasą do jutra wieczora powinienem wiedzieć co i jak w pełni.

Co do biletów, ja sie nie orientuje ale 110 to jeszcze nie jest zle ale stawiam że i te moga szybko zejsc :/
 
Jeszcze myślę ale do jutra bede pewny, bede musiał kupic bilet za 110 póki jest, a ile przewidujesz wstepnie na podróż w obydwie? No i przede wszystkim na ile dni jest plan, jeden nocleg? bo z kasa stoję słabo ale o ile na podróż i bilet + jakiś alko bedzie myśle git to z noclegami moze byc gorzej :D
Na razie zmieścisz się w planie do 350 zł (EDIT: te 350 to busem z katowic. Dojazd do kato indywidualnie) za cały wyjazd(bo masz 50 zł droższe bilety), który zakłada jeden nocleg (ale jest to baaaaaaaaaaardzo wstepny plan. Może a nawet na pewno ulegnie zmianie)
 
Last edited:
@midern zaklepaliście sobie bilety? Bo teraz patrze na mapę biletów i dokładnie te miejsca co podałeś są już na szaro. Cały rząd do wzięcia a te "twoje" akurat nie wyjęte.
 
Nie no, ja coś tam kliknąłem, ale nie podawalem maila, nie rezerwowoalem do końca, chyba że coś się zjebalo
 
Brawo Panowie! Jest szansa, ze uda się zebrać wymaganą liczbę osób na busa

Czekam jeszcze na odpowiedź @szczapano87 , który pytał czy ktoś jedzie z okolic Lublina, Rzeszowa. Traktuję to jako chęć wyjazdu.

Z krakowskiej ekipy nikt nie chciałby posmakować bałkańskiego klimatu ? Panowie zastanówcie się. ISTNA PROMOCJA - OKOŁO 350 ZŁ ZA WSZYSTKO. Katowice macie na wyciągnięcie ręki
@Orest @Comber @Wewiur @Masu i inni z gangu krakowskich maczet
 
Brawo Panowie! Jest szansa, ze uda się zebrać wymaganą liczbę osób na busa

Czekam jeszcze na odpowiedź @szczapano87 , który pytał czy ktoś jedzie z okolic Lublina, Rzeszowa. Traktuję to jako chęć wyjazdu.

Z krakowskiej ekipy nikt nie chciałby posmakować bałkańskiego klimatu ? Panowie zastanówcie się. ISTNA PROMOCJA - OKOŁO 350 ZŁ ZA WSZYSTKO. Katowice macie na wyciągnięcie ręki
@Orest @Comber @Wewiur @Masu i inni z gangu krakowskich maczet
Ja bym pojechał, ale mam wtedy wesele.
 
Back
Top