UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

jaki jest koszt wyjazdu i cena biletu (najtanszy oczywiscie)

200 zł, teraz może 300 jak najtańszych biletów już nie ma.
Plus hajs na gaz pieprzowy co by się bronić przed muslimami którzy będą atakować chmarami jak zombie nasze samochody.
 
200 zł, teraz może 300 jak najtańszych biletów już nie ma.
Plus hajs na gaz pieprzowy co by się bronić przed muslimami którzy będą atakować chmarami jak zombie nasze samochody.
bilet 300zl, a za dojazd po ile sie zrzucacie?
 
bilet 300zl, a za dojazd po ile sie zrzucacie?
Koszt wynajmu busa 9 osobowego przy takiej odległości to 170zł za dobe. Spalanie około 8 litrów na 100 km. Przy takim spalaniu i cenie 4 PLN za litr ON koszt przejechania 1600km to 512zł + 340 za wynajem wychodzi 852zł do podziału. Winiety na Czechy i Austrie mamy wykupione. Jeśli będzie nas dziewięciu to koszt przejazdu powinien zamknąć sie w 100zł co z ceną za najtanszy bilet 59zł daje naprawde śmieszną kwotę.
Zobaczymy jak to dokladnie wyjdzie i zrzucamy sie po równo.
 
Jakby by było miejsce, to bym sie pisał Pany na tego busa, chętnie bym sie wybrał na tę gale, w chuj lepsza rozpiska niż na polskiej aż na serio warto jechać.
 
Kupiłem
Sektor 302, rzad 37, miejsce 68

60,5 zł :)

@rash
Dawać Pany, jeszcze siedem osób :lol: Są jeszcze pojedyncze najtańsze bilety po 95 kun
Dobrze to ja patrzę, ze już Sektor 302, rząd 36, miejsce 68 jest wolne, ale za 190KUN? (110zł)?
 
Dobrze to ja patrzę, ze już Sektor 302, rząd 36, miejsce 68 jest wolne, ale za 190KUN? (110zł)?
Tak, najtańsze poszły.
Jakby by było miejsce, to bym sie pisał Pany na tego busa, chętnie bym sie wybrał na tę gale, w chuj lepsza rozpiska niż na polskiej aż na serio warto jechać.
Nasz bus obsadzony, ale Voranek chyba będzie jechał autem. Z tego co wiem to on, @rash i @bialy1232 są pewni, a @midern i @theMat się zastanawiaja. Jak dobrze pójdzie to nazbieracie ekipe na kolejnego busa.
 
Dobrze to ja patrzę, ze już Sektor 302, rząd 36, miejsce 68 jest wolne, ale za 190KUN? (110zł)?

Rząd 37 i 38 były za 95 kun, 36 za 190

Jakby by było miejsce, to bym sie pisał Pany na tego busa, chętnie bym sie wybrał na tę gale, w chuj lepsza rozpiska niż na polskiej aż na serio warto jechać.

Kupuj, potrzebujemy ludzi do busa

I jak @VoRaNeK ile osób się zgłosiło?

Licząc mnie @rash @bialy1232
chętnego @theMat
@szczapano87 zastanawiającego się @midern + @MegasamoaN oraz @Puczi , który podpytywał co nieco na TT mielibyśmy 8 przy dobrych wiatrach
 
To jedziemy razem czy ruszacie później?

Do tego jeszcze daleka droga. Bedzie wymagane 9 osób to bedziemy rozmawiać co dalej

Jeśli juz uda sie zorganizować sie ekipe to proponowałbym wyjazd wieczorem w sobote, nocleg po gali i wyjazd do Polski z samego rana w poniedziałek
 
Do tego jeszcze daleka droga. Bedzie wymagane 9 osób to bedziemy rozmawiać co dalej

Jeśli juz uda sie zorganizować sie ekipe to proponowałbym wyjazd wieczorem w sobote, nocleg po gali i wyjazd do Polski z samego rana w poniedziałek
To też jest jakaś opcja bo i tak poniedziałek trzeba wolne załatwiać.
@halibut tak
 
@VoRaNeK
To jest coś takiego
nissan-primastar-1050.jpg


Prowadzi się to jak osobówk albo i lepiej bo masz większe lusterka, w których widać koła.
 
Jeśli juz uda sie zorganizować sie ekipe to proponowałbym wyjazd wieczorem w sobote, nocleg po gali i wyjazd do Polski z samego rana w poniedziałek
Więc ważenie odpuszczamy? A o noclegach ktoś się zastanawiał? Jaki to koszt itp?
 
Back
Top