UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Drogo wyjdzie bo nie mamy kierowcy. Jest kilku wstępnie zainteresowanych więc piszcie tutaj. My ogarneliśmy się w kilka godzin, wy macie 2 miesiące - dacie rade.

To ja sie naucze prowadzic autokar do tego czasu. Poczytam w necie.
 
Kupiłem
Sektor 302, rzad 37, miejsce 68

60,5 zł :)

@rash
Dawać Pany, jeszcze siedem osób :lol: Są jeszcze pojedyncze najtańsze bilety po 95 kun
 
Last edited:
Kupiłem
Sektor 302, rzad 37, miejsce 68

60,5 zł :)

@rash
Dawać Pany, jeszcze siedem osób :lol: Są jeszcze pojedyncze najtańsze bilety po 95 kun
I to mi sie podoba. Na dobra sprawę wystarczy zebrać jeszcze 4 osoby żeby zapełnić osobówke. Cenowo pewnie podobnie bo nie trzeba płacić za wynajem.
 
Ja bilet już mam - trochę bliżej reszty bandy, ale liczę, że będzie można się "swobodnie przemieszczać" w trakcie gali :)
 
Ja bilet już mam - trochę bliżej reszty bandy, ale liczę, że będzie można się "swobodnie przemieszczać" w trakcie gali :)

To jeszcze 3 osoby a najlepiej 6, busem w wiekszą ilość osób byłoby fajniej :wink:
Gdzie stacjonujesz? Ja wale z Podkarpacia
 
czteropak harnasia + golonka?
Miałem Cie wyśmiać, ale zobaczyłem to co jest po + więc może być.
@Miszon znakazł fajny pokój :boystop:
IMG_9018.jpg

ciekawe kto będzie spał na górze.
 
To jeszcze 3 osoby a najlepiej 6, busem w wiekszą ilość osób byłoby fajniej :wink:
Gdzie stacjonujesz? Ja wale z Podkarpacia

Śląsk - Gliwice. I jeszcze chyba zostaje problem kierowcy? Bo z tego co czytam to ze mnie taki kierowca jak Miszon.
 
Śląsk - Gliwice. I jeszcze chyba zostaje problem kierowcy? Bo z tego co czytam to ze mnie taki kierowca jak Miszon.

Ja mogę jechać jeśli nie bedzie chetnych, bardziej obytych w jazdach na dłuższych dystansach. Prawko od blisko 6 lat
 
Back
Top