UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Za tą kwotę to sam chętnie bym się z Wami wybrał.
Moja żona niestety ma na ten temat zupełnie inne zdanie :crazy:
 
więc brać dwa busy i jechać w 18 osób;) ceny biletów takie że sam zaczałem sie zastanawiac mimo że wczesniej kompletnie o tej gali nie myslałem
 
Na dobra sprawę nie potrzebujecie busa. Wystarczy zebrać 5 osób i możecie jechać autem. Koszty beda podobne.
 
Na dobra sprawę nje potrzebujecie busa. Wystarczy zebrać 5 osób i możecie jechać autem. Koszty beda podobne.
racja:) mnie to by jeszcze czekał dojazd z Białegostoku na śląsk ale jakby sie znalazło autko do Chorwacji to bym sie z miłą chęcią dołączył;)
 
Widze że kilka osób się jeszcze zastanawia. Piszcie kto by chciał jechać a nie ma transportu. Coś ogarniemy. Są jeszcze dostępne bilety za około 110zł.
Śpieszcie się bo czarnych kropek ubywa. :boystop:
 
Będzie trzeba maksymalnie oszczędzać miejsce, bo 9 osób w busie = lekki ścisk, zwłaszcza, że jedziemy ekipą raczej dużych chłopaków, proponuje ograniczyć maksymalnie ilość zabieranego bagażu do artykułów pierwszej potrzeby. Chyba nie muszę mówić, co mam na myśli :boystop:
 
Last edited:
Będzie trzeba maksymalnie oszczędzać miejsce, bo 9 osób w busie = lekki ścisk, zwłaszcza, że jedziemy ekipą raczej dużych chłopaków, proponuje ograniczyć maksymalnie ilość zabieranego bagażu do artykułów pierwszej potrzeby. Chyba nie muszę mówić, co mam na myśli :boystop:
Tylko bez wody żywiec i jej podobnych. Jest bardzo moczopędna :boystop:
 
Człowiek zrobi 12h w pracy a tu już 3 strony w temacie, zorganizowany bus, wyprzedany bus i najtańszych biletów brak :confused:
Zaraz ruszam kupować bilet i jakby co pisze się na wyjazd, ale mam brak transportu.
 
opłacić bilet można jedynie przy pomocy karty kredytowej czy jakis przelewik np z PKO BP, paypal da radę?
 
Czemu nie chociaż mi najbardziej odpowiadałoby rozwiazanie z późnym choc rozsadnym przyjazdem i powrotem od razu po gali

Generalnie jeśli chodzi o mnie to wszystko jedno. Pasuje mi opcja zwiedzanie i "tylko gala".
 
Back
Top