UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

"Oszczędzaj pieniądze na lepszy event" :wink:
Ja już się zgłosiłem na facebooku
To było zanim poznałem ceny biletów. Tu nie ma co oszczędzać, bo to prawie jak za darmo, skoro sobie jeszcze ogarnąłeś przejazd.
A tak serio, to chciałem ci obrzydzić wyjazd i wbić się na twoje miejsce
 
Jak już kupicie to dajcie znać w jakie sektory uderzacie, to sie gdzieś blisko dobierze. Swoją drogą... teraz widać jakiego kloca dało nam UFC. Rozpiskowo(choć ja akurat nie narzekałem, byli Polacy, były emocje) i cenowo.
 
Pierdolnik jak 150, nie jedziemy @Suchar , kumpel ma uroczystość rodzinną akurat wtedy jak się okazało, szkoda, bo już się zdążyłem trochę napalić, chłopakom już pisałem. Może jeszcze kiedyś coś takiego uda się ogarnać #oby
 
5 biletów już kupionych. Jeśli ktoś chce się załapać to decdować sie szybko bo mogę załatwić tego busa.
 
Chyba dałoby radę, wydaje mi się, że na tym kodzie nie ma limitu biletów, daj mi swojego maila lub konto na fb, ogarniemy
 
I prawidłowo. Mój kod już nie działa, bo wszedł z tej ogólnodostępnej przedsprzedaży, UFCSOCIAL. Koło nas nie ma już wolnych, ale zawsze możecie kupić w podobnym klimacie, sektor 108, pierwszy rząd najtańszych miejsc
 
I prawidłowo. Mój kod już nie działa, bo wszedł z tej ogólnodostępnej przedsprzedaży, UFCSOCIAL. Koło nas nie ma już wolnych, ale zawsze możecie kupić w podobnym klimacie, sektor 108, pierwszy rząd najtańszych miejsc
ktore miejsca macie?
 
Back
Top