UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

kurwa, teraz sie w 108 pojawily, jebani chorwaci :D dobra, z kims sie na miejscu moze zamienie
 
OGLOSZENIE
sprzedam po normalnej cenie bilet
TRIBINA DOLJE B
Row: 23 Seat: 38​
[FONT=Arial, Helvetica Neue, Helvetica, URW Bookman L, sans-serif]mam juz inny, a ten tez jest blisko nas, takze jakby ktos chcial to zapraszam[/FONT]
 
Wg moich wyliczeń wychodzi 1200 zł za wycieczke do Zagrzebia (już ze wszystkim).
 
OGLOSZENIE
sprzedam po normalnej cenie bilet
TRIBINA DOLJE B
Row: 23 Seat: 38
[FONT=Arial, Helvetica Neue, Helvetica, URW Bookman L, sans-serif]mam juz inny, a ten tez jest blisko nas, takze jakby ktos chcial to zapraszam[/FONT]
Ja poczekam do potem jak będziemy wiedzieć ile przejazd i mogę go wziąć.
 
Moje miejsce to :
Sector
TRIBINA DOLJE C
Row:22 Seat:325

Jeżeli ktoś chce siąść niedaleko i obejrzeć wspólnie galę to śmiało . ;)
 
Koszt wynajmu busa 9 osobowego przy takiej odległości to 170zł za dobe. Spalanie około 8 litrów na 100 km. Przy takim spalaniu i cenie 4 PLN za litr ON koszt przejechania 1600km to 512zł + 340 za wynajem wychodzi 852zł do podziału. Winiety na Czechy i Austrie mamy wykupione. Jeśli będzie nas dziewięciu to koszt przejazdu powinien zamknąć sie w 100zł co z ceną za najtanszy bilet 59zł daje naprawde śmieszną kwotę.
 
Koszt wynajmu busa 9 osobowego przy takiej odległości to 170zł za dobe. Spalanie około 8 litrów na 100 km. Przy takim spalaniu i cenie 4 PLN za litr ON koszt przejechania 1600km to 512zł + 340 za wynajem wychodzi 852zł do podziału. Winiety na Czechy i Austrie mamy wykupione. Jeśli będzie nas dziewięciu to koszt przejazdu powinien zamknąć sie w 100zł co z ceną za najtanszy bilet 59zł daje naprawde śmieszną kwotę.
Panowie, nic tylko się dołączać!
 
Koszt wynajmu busa 9 osobowego przy takiej odległości to 170zł za dobe. Spalanie około 8 litrów na 100 km. Przy takim spalaniu i cenie 4 PLN za litr ON koszt przejechania 1600km to 512zł + 340 za wynajem wychodzi 852zł do podziału. Winiety na Czechy i Austrie mamy wykupione. Jeśli będzie nas dziewięciu to koszt przejazdu powinien zamknąć sie w 100zł co z ceną za najtanszy bilet 59zł daje naprawde śmieszną kwotę.
Mistrzostwo!
Na ten moment mamy 7 osob? Bo Ty Matszo 2 kumpli bierzesz?
Ludziska, zglaszac sie, jakby co to bilecik jeden na sprzedaz po normalnej cenie mam.
 
Oj coś czuje że ten wyjazd będzie

Jak tak dalej pójdzie to zaraz będziemy zbierać ludzi na drugiego busa
 
Back
Top