UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Nie narzekam, nie chcę tylko by ktoś np. @halibut krzyczał mi po drodze że nie chce umierać. :boystop: To dekoncentruje :boystop:


Znasz moje historie. Wiesz ile razy z glupoty prawie powinienem kipnac. Nie boje sie. Czasem sie boje jak ja prowadze , o dziwo pasazerowie sie nie boja, czasem zapytaja czy mam prawko.
 
Passat b6, dobrze pamiętam?

Nie, to nie mój. Ja mam coś mniejszego, na tak długą trase jazda w 5 osób to bedzie męka dla tych w tyłu. Max 4
Ale to w ostateczności. Najlepiej aby zgłosił się ktoś z konkretną furą, np. z Passatem B6 :lol:
 
Nie, to nie mój. Ja mam coś mniejszego, na tak długą trase jazda w 5 osób to bedzie męka dla tych w tyłu. Max 4
Ale to w ostateczności. Najlepiej aby zgłosił się ktoś z konkretną furą, np. z Passatem B6 :lol:
Właśnie myślałem, że Twój. Szkoda, bo nadawałby się idealnie na 5 osób.
 
Nie takie trasy, w nie takich warunkach przeżyłem(co prawda byłem trochę młodszy... no ale cóż). Niech się ludzie decydują na wyjazd to damy rade!
 
Kurde i ja bym kupił i był chętny na busika ale ten eventim obraził się na moją debetowke i nie chce mnie puścić dalej... Łapy już opadają, nie wiem w czym problem
Zaloguj się na strone banku, może masz ustawiony limit dla transakcji internetowych.
 
Kurde i ja bym kupił i był chętny na busika ale ten eventim obraził się na moją debetowke i nie chce mnie puścić dalej... Łapy już opadają, nie wiem w czym problem

Próbuj kolego.
Innych też zachęcam. Drugiej takiej okazji moze juz nie być
 
Próbuj kolego.
Innych też zachęcam. Drugiej takiej okazji moze juz nie być
Chyba że hala w zagrzebiu się sprzeda szybko a Miocic zdobędzie pas HW. Wtedy Danka byłby głupi gdyby przepuścił taką marketingową okazję
 
No właśnie tak myślałem , cena wysyłki jak kilka biletów heh
poczta 50 euro DHL 150

jeszcze niewiadoma czy jadę , wiem czas tyka z biletami , kvrwa...
 
Drugiej takiej okazji moze juz nie być
Dokładnie. Raz, że tanie bilety, a pozatym patrząc na wyniki naszych w UFC to nieprędko możemy sie spodziewać takiej rozpiski. Obym sie mylił.

Zaloguj się na strone banku, może masz ustawiony limit dla transakcji internetowych.
Jeśli dalej się męczysz to przelej kase komuś z forum niech Ci kupi.
 
Dokładnie. Raz, że tanie bilety, a pozatym patrząc na wyniki naszych w UFC to nieprędko możemy sie spodziewać takiej rozpiski. Obym sie mylił.


Jeśli dalej się męczysz to przelej kase komuś z forum niech Ci kupi.
przy Chorwatach czy Holendrach wypadamy bardzo dobrze, Polska na tle calego swiata wypada zajebiscie mocno i jestem w czolowce, nie TOP3, ale TOP5-6 na pewno
 
Zaloguj się na strone banku, może masz ustawiony limit dla transakcji internetowych.
Ale człowiek głupi, rzeczywiście limit był ustawiony na 0... Dzięki za podpowiedź. Tylko że teraz brak najtańszych biletów, poczekam jeszcze chwilę może się zwolnia, a jak nie to będzie trzeba wziąć te za 190KN
 
S
Ale człowiek głupi, rzeczywiście limit był ustawiony na 0... Dzięki za podpowiedź. Tylko że teraz brak najtańszych biletów, poczekam jeszcze chwilę może się zwolnia, a jak nie to będzie trzeba wziąć te za 190KN
Skad bedziesz jechał?
 
Jeżeli ktoś z biletem wypadnie, to mógłbym wykupić wskoczyć na jego miejsce. Do Katowic jakiś pociąg bym miał. Samemu nie chce mi się biletów jak na razie ogarniać.
 
Jeżeli ktoś z biletem wypadnie, to mógłbym wykupić wskoczyć na jego miejsce. Do Katowic jakiś pociąg bym miał. Samemu nie chce mi się biletów jak na razie ogarniać.


Dam znać, bo ja jestem taki, że zawsze mogę coś odpierdolić i umrzeć.
Dlatego w razie czego @mat01 przekaże Ci PDF z moim biletem. Ale żyj ze świadomością, że to będzie "po trupie do UFC"
 
Dam znać, bo ja jestem taki, że zawsze mogę coś odpierdolić i umrzeć.
Dlatego w razie czego @mat01 przekaże Ci PDF z moim biletem. Ale żyj ze świadomością, że to będzie "po trupie do UFC"
Nawet nie liczę na to, że się ktoś wysypie, bo nikomu tego nie życzę. Opcją awaryjną jestem tylko.
 
Nawet nie liczę na to, że się ktoś wysypie, bo nikomu tego nie życzę. Opcją awaryjną jestem tylko.
Szymus, dawaj, naprawdę będzie warto :wink:
Obiecuje że nie będziesz jechał z Halibutem i do matury coś tam pomogę :wink:
 
Szymus, dawaj, naprawdę będzie warto :wink:
Obiecuje że nie będziesz jechał z Halibutem i do matury coś tam pomogę :wink:
Nie no, nawet chodzi już o Halibuta. Dodatkowego biletu nikt nie kupił, nie?
Ja się cały czas waham i albo za jakiś czas pojawi się jakaś okazja, albo nie wybiorę się.
 
Jak tak dalej pójdzie i nie bedzie chetnych to nici z wyjazdu :sad:
Bilet zostawię sobie na pamiątke albo sprzedam
 
Back
Top