UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Bus Voranka: Biały i Rash (bilety kupione), Midern MegasamoaN i Puczi (pewni, bilety jeszcze nie kupione), kumpel Pucziego do jutra daje znać (wstępnie jest na tak). I mamy 7 osób w naszym busie.
 
A więc mamy 7 osób pewnych:
@VoRaNeK, @bialy1232, @rash, @MegasamoaN, @midern, @Puczi, kumpel Pucziego.

Cztery ostatnie osoby nie mają jeszcze biletów. Chcemy przelać komuś kasę na konto, kto ogarnia eventim i kupić 4 miejsca w rzedzie 36 pod Vorankiem.
Najlepiej jakby jeszcze te 2 osoby się znalazły. Ktoś się pisze, ktoś chętny, ktoś kogoś ma?

A więc ile dla nas wyszedłby ten wyjazd? Ja musze sobie doliczyć jeszcze pendolino z Gdyni do Katowic za 60zł w jedną stronę.
 
Wróciłem własnie z pracy i widzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku :yahoo: Cieszy mnie to bardzo. BEDZIE ZAJEBISCIE!

Jestem spokojny o te dwie brakujące osoby. Damy rade

Moje miejsce 302, rzad 37, miejsce 68
 
Wróciłem własnie z pracy i widzę, że wszystko idzie w dobrym kierunku :yahoo: Cieszy mnie to bardzo. BEDZIE ZAJEBISCIE!

Jestem spokojny o te dwie brakujące osoby. Damy rade

Moje miejsce 302, rzad 37, miejsce 68
No kurwa, będzie balanga w domku!
 
Teraz priorytetem jest, żeby wszyscy z dwóch busów mieli bilety kupione. Potem można założyć grupę na FB i ustalić wszystkie szczegóły. Bo jak rozumiem, jedziemy dwoma busami z tego samego miejsca, więc całą droge i pobyt trzymamy się razem, a w busach sie mozna nawet pozamieniać?

Na hali mamy sektor 302 (bus Voranka) i 108 (bus Matszo). Jeżeli będzie jak w Krakowie, to bez problemu będzie się można przemieszczać po hali. Jezeli jak w Ergo, to na niższy poziom nie zejdziemy niestety. Ale nikt nie będzie i tak siedział sam, będą grupki.

Ja najchętniej to bym i pojechał na ważenie, i był na gali, i po gali czatował w hotelu na zawodników i zdjęcia, i w niedzielę rano np. pozwiedzał trochę Zagrzebia, zeby nie było, że "jadę i nawet nie pochodziłem tam". Ale to już kwestia dogadania sie kierowców.
 
Teraz priorytetem jest, żeby wszyscy z dwóch busów mieli bilety kupione. Potem można założyć grupę na FB i ustalić wszystkie szczegóły. Bo jak rozumiem, jedziemy dwoma busami z tego samego miejsca, więc całą droge i pobyt trzymamy się razem, a w busach sie mozna nawet pozamieniać?

Na hali mamy sektor 302 (bus Voranka) i 108 (bus Matszo). Jeżeli będzie jak w Krakowie, to bez problemu będzie się można przemieszczać po hali. Jezeli jak w Ergo, to na niższy poziom nie zejdziemy niestety. Ale nikt nie będzie i tak siedział sam, będą grupki.

Ja najchętniej to bym i pojechał na ważenie, i był na gali, i po gali czatował w hotelu na zawodników i zdjęcia, i w niedzielę rano np. pozwiedzał trochę Zagrzebia, żeby nie było, że "jadę i nawet nie pochodziłem tam". Ale to już kwestia dogadania sie kierowców.
Musimy ustalić wiele rzeczy jak spanie, termin wyjazdu i powrotu. Grupa na Facebooku dobra sprawa ale najpierw musimy znać wszystkich. Chętnych. Wstepne planuje takie rozkminy za tydzień, bo chyba wtedy każdy będzie miał bilety i będzie jedna, konkretna lista.
 
Jeden jest pewny jak narazie o drugi muszę zadzwonić, problemu nie powinno buc a nawet gdyby to takich firm jest sporo.
 
No to już możesz chyba dzwonić i się dowiadywać, skoro mamy 7 osób. Na lajcie, najwyżej jeszcze 2 osoby dołącza
 
Patrząc na to, że to nie sezon to na granicach powinno pójść dość szybko. Przy dobrych wiatrach w 9h powinniśmy dojechać
Przez dużą częsc trasy droga prowadzi przez autostrady i drogi dwujezdniowe. Wyliczyło mi 568km autostradą. Bez szarży, ze stałą prędkością 130-140 droga powinna przelecieć w miarę szybko

fdgsdf.jpg
 
Last edited:
Ja najchętniej to bym i pojechał na ważenie, i był na gali, i po gali czatował w hotelu na zawodników i zdjęcia, i w niedzielę rano np. pozwiedzał trochę Zagrzebia, zeby nie było, że "jadę i nawet nie pochodziłem tam". Ale to już kwestia dogadania sie kierowców.
I mi by to pasowało ale ciekawe czy inni sobie ogarna tyle wolnego bo ważenie pewnie będzie w sobotę z rana, więc trzebaby wyjeżdżać w piątek rano lub czwartek noc. Ja to już urlop zaklepalem na tydzień, nie ma ze boli;)
 
I mi by to pasowało ale ciekawe czy inni sobie ogarna tyle wolnego bo ważenie pewnie będzie w sobotę z rana, więc trzebaby wyjeżdżać w piątek rano lub czwartek noc. Ja to już urlop zaklepalem na tydzień, nie ma ze boli;)
Piatek i poniedziałek w zupełności wystarczy.
 
I mi by to pasowało ale ciekawe czy inni sobie ogarna tyle wolnego bo ważenie pewnie będzie w sobotę z rana, więc trzebaby wyjeżdżać w piątek rano lub czwartek noc. Ja to już urlop zaklepalem na tydzień, nie ma ze boli;)

Ważenie bedzie w godzinach popołudniowych ~ 16
 
poniedzialek ok, bylem przygotowany, alepiatek to juz raczej nie bardzo, zeby brac wolny
 
poniedzialek ok, bylem przygotowany, alepiatek to juz raczej nie bardzo, zeby brac wolny
To z ważeniem słabo bo w piątek w nocy/ sobote rano musielibyśmy wyjechać, a nie bardzo macie busa żeby wyjechać rano, może pociąg.
edit
ja zawsze moge przenocować kilka osób jakby przyjechało wcześniej :beer:
 
Przy 18 osobach, w wiekszosci pracujących ciezko bedzie dograc wyjazd z opcją ważenia. Gdyby droga była o połowe krótsza to tak ale przy 20h przeznaczonych na podróż + dojazd do własnych domów raczej odpada
 
Przy 18 osobach, w wiekszosci pracujących ciezko bedzie dograc wyjazd z opcją ważenia. Gdyby droga była o połowe krótsza to tak ale przy 20h przeznaczonych na podróż + dojazd do własnych domów raczej odpada
Ja się moge dostosować, ostrzegam tylko że Knurobus ma zaplanowane zwiedzanie Wiednia w drodze powrotnej :beer:
 
Ja się moge dostosować, ostrzegam tylko że Knurobus ma zaplanowane zwiedzanie Wiednia w drodze powrotnej :beer:

My też, my też! Tzn. jeśli grupa równiez bedzie tym zainteresowana :wink:

Ja w poniedziałek załatwię sobie odsiadkę. Jeśli trafi mi sie nocka we wtorek od 00:00 to pójde oddać krew z rana. Jeśli pierwsza zmiana od 06:00 to luz. Opcji jest wiele ale Wiedeń to obowiązkowo
 
Nie lepiej w drodze na galę? Ja chciałbym coś pamiętać z tego Wiednia :sad:
Jeśli wyjedziemy w nocy to będziemy w Wiedniu nad ranem. Moglibyśmy wyjechać w sobote wcześnie rano, ale wtedy trzeba 2 noclegi i musielibyście być u mnie już w piątek wieczorem bo inaczej będzie problem z dojazdem.
 
Jeśli wyjedziemy w nocy to będziemy w Wiedniu nad ranem. Moglibyśmy wyjechać w sobote wcześnie rano, ale wtedy trzeba 2 noclegi i musielibyście być u mnie już w piątek wieczorem bo inaczej będzie problem z dojazdem.
Dobra, to jest do dyskusji!
 
Przy 18 osobach, w wiekszosci pracujących ciezko bedzie dograc wyjazd z opcją ważenia. Gdyby droga była o połowe krótsza to tak ale przy 20h przeznaczonych na podróż + dojazd do własnych domów raczej odpada
Ja się dopasuje:) dla mnie można wracać i przez Wilno będę miał bliżej do domu heh
 
Back
Top