UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

No ja i tak będę musiał opuścić piątek i poniedziałek w szkole, a to kwiecień przed matura. Muszę wiedzieć o której będziemy jechać i wracać bo musze kupić bilety na pendolino, a sam będę jechał 8 godzin od siebie. Wiec musze się dograc, im szybciej będę widział tym lepiej.
 
A może po drodze Rzym? Zawsze chciałem zjeść typowo włoską Pizzę
To jak już Rzym to i o Wenecje moznaby zahaczyć, zawsze chciałem popływac tym kajakiem.

A w ogóle nie lepiej pozwiedzac coś w drodze DO a nie Z ? Bo zwiedzanie na kacu sam nie wiem ale chyba takie trochę słabe bywa :D
 
To jak już Rzym to i o Wenecje moznaby zahaczyć, zawsze chciałem popływac tym kajakiem.

A w ogóle nie lepiej pozwiedzac coś w drodze DO a nie Z ? Bo zwiedzanie na kacu sam nie wiem ale chyba takie trochę słabe bywa :D
Ta... bo po 400km w Knurobusie będziesz w stanie zwiedzać :boystop:
 
Ta... bo po 400km w Knurobusie będziesz w stanie zwiedzać :boystop:
On ma ten komfort, ze bedzie w drugim :D Ja tam wole w drodze powrotnej zwiedzic. Nawet na kacu to zawsze lepiej troche pochodzic na powietrzu niz sie kisic w busie chmura oparow alkoholowych.
 
Nawet na kacu to zawsze lepiej troche pochodzic na powietrzu niz sie kisic w busie chmura oparow alkoholowych.
To my tam mamy zamiar pić alkohol?:o Chyba muszę zacząć trenować, lipa skończyć wycieczkę na granicy polsko - czeskiej ;)
 
BILET KUPIONY! Sektor 308, rząd 36, miejsca 66-69!
16 osób w busie jak na razie!

Na FB powstała tajna grupa do dyskusji. Jeżeli jedziesz na galę, a nie jesteś w grupie, złap mnie na FB i Cię dodam. Pozdro!
 
Też bym pojechał, ale nie mogię;( Wypijcie kolejkę za zdrowie mordy.
 
Ekhem... nie mam konta na facebooku :crazy:
No i jestem na etapie negocjowania zmiany miejsca na gali z chorwackim eventimem, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ekhem... nie mam konta na facebooku :crazy:
No i jestem na etapie negocjowania zmiany miejsca na gali z chorwackim eventimem, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Juz Ci mowie co wyjdzie. Kaza wybrac i kupic inne miejsce, zglaszasz sie do nich i robia zwrot za stare miejsce.
 
Ja może się wpiszę na short notice jak ktoś wypadnie w trakcie bo nie jestem w stanie przewidzieć co będzie w kwietniu.
 
Back
Top