UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Ok, zasiadam do kompa i robię przelew.
Swoją drogą mało Cię na przewalutowaniu zrobili, mnie wydymali na prawie dychę kurwy z t-mobile.
Bardzo mało, to się chwali. Za to sowicie wydymal nas w dupe niemiecki eventim przy zamawianiu biletów na Berlin, nie było opcji drukowania w domu i za kuriera musiałem zapłacić JEBANE 30 EURO, BANDA PEDAŁÓW
 
a odnośnie bukowania noclegu... ktoś będzie to opłacał z góry i reszta przelewa mu na konto czy zrzutkę robimy dopiero na miejscu i wtedy opłacamy?
 
Wlasnie, teraz kwestia noclegu
@Miszon jak to bedzie wygladac i ile hajsu?
Na razie jest chujnia.
Teraz nagle apartament podrożał i wychodzi 150 zł od osoby i nagle okazało się, że może nocować tylko 16 osób (czyli dwie nie mają noclegu) bo to jakieś zasady tej strony od bookowania rent housów. Dodatkowo chcą płatności z góry tylko kartą kredytową (ja odpadam).
Już wolę kurwa pojechac do tego hostelu, który też podrożał, ale mamy go za 80 kun (czyli jakieś 40 zł?).
No i średnio ostatnio u mnie z dostępem do komputera więc sami wiecie że ze smartfonem słabo idzie ogarnianie czegokolwiek w necie.
Dam dziś pod wieczór ankietę czy wybieramy tani hostel czy nie.
 
Na razie jest chujnia.
Teraz nagle apartament podrożał i wychodzi 150 zł od osoby i nagle okazało się, że może nocować tylko 16 osób (czyli dwie nie mają noclegu) bo to jakieś zasady tej strony od bookowania rent housów. Dodatkowo chcą płatności z góry tylko kartą kredytową (ja odpadam).
Już wolę kurwa pojechac do tego hostelu, który też podrożał, ale mamy go za 80 kun (czyli jakieś 40 zł?).
No i średnio ostatnio u mnie z dostępem do komputera więc sami wiecie że ze smartfonem słabo idzie ogarnianie czegokolwiek w necie.
Dam dziś pod wieczór ankietę czy wybieramy tani hostel czy nie.
Hostel i chuj tam. Ważne żeby był prysznic i łóżko.
 
Na razie jest chujnia.
Teraz nagle apartament podrożał i wychodzi 150 zł od osoby i nagle okazało się, że może nocować tylko 16 osób (czyli dwie nie mają noclegu) bo to jakieś zasady tej strony od bookowania rent housów. Dodatkowo chcą płatności z góry tylko kartą kredytową (ja odpadam).
Już wolę kurwa pojechac do tego hostelu, który też podrożał, ale mamy go za 80 kun (czyli jakieś 40 zł?).
No i średnio ostatnio u mnie z dostępem do komputera więc sami wiecie że ze smartfonem słabo idzie ogarnianie czegokolwiek w necie.
Dam dziś pod wieczór ankietę czy wybieramy tani hostel czy nie.

Hostel.

I znam Twoj bol. Od 14 lutego tylko mobilnie.
 
Na razie jest chujnia.
Teraz nagle apartament podrożał i wychodzi 150 zł od osoby i nagle okazało się, że może nocować tylko 16 osób (czyli dwie nie mają noclegu) bo to jakieś zasady tej strony od bookowania rent housów. Dodatkowo chcą płatności z góry tylko kartą kredytową (ja odpadam).
Już wolę kurwa pojechac do tego hostelu, który też podrożał, ale mamy go za 80 kun (czyli jakieś 40 zł?).
No i średnio ostatnio u mnie z dostępem do komputera więc sami wiecie że ze smartfonem słabo idzie ogarnianie czegokolwiek w necie.
Dam dziś pod wieczór ankietę czy wybieramy tani hostel czy nie.
Hmm może się nie dolicza tych dwóch osób więcej:) ale może być i hostel oby się gdzieś przespać i wykąpac ;) ale przydałoby się powoli to ogarniać by się zaraz nie okazało że wszystko będzie drogie
 
Ja też nie mam nic przeciwko Hostelowi. W zasadzie to nie nastawiałem się na nic innego :wink:
 
No ja jestem tylko sam ze Szczecina i bym do was dojechał... ale aby bilet kupić to muszę mieć pewność że pojadę czymś :)
@Miszon napisałeś że jest nas tylu czyli widzę że jest więcej chętnych?
Może ktoś jeszcze ze Szczecina by chciał chyba @Solaris a może @Suchar są ze Szczecina?
 
No ja jestem tylko sam ze Szczecina i bym do was dojechał... ale aby bilet kupić to muszę mieć pewność że pojadę czymś :)
@Miszon napisałeś że jest nas tylu czyli widzę że jest więcej chętnych?
Może ktoś jeszcze ze Szczecina by chciał chyba @Solaris a może @Suchar są ze Szczecina?
Ja widziałem 3 + ciągle jeszcze Kornik nie dał znać czy by chciał, to już jest 4. Brać rodzinę znajomych, szukacie tutaj czy ewentualnie bierzecie auto (za auto koszta takie same)
Suchar jest z WWA i jedzie :wink:
 
Ja widziałem 3 + ciągle jeszcze Kornik nie dał znać czy by chciał, to już jest 4. Brać rodzinę znajomych, szukacie tutaj czy ewentualnie bierzecie auto (za auto koszta takie same)
Suchar jest z WWA i jedzie :wink:

W busie w 9 to niezła zabawa :) Niestety moi kumple albo MMA ich nie kręci albo zajęci więc nie mam nikogo więc chyba dupa!

Pytanie czy 3 bus da radę być załatwiony...
 
Ale jakbyście cos organizowali to dajcie znac

Temat "UFC Rotterdam - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd." na pewno powstanie. Tam bedzie załatwiać sprawy organizacyjne. Jeśli pojedziemy to na podobnej zasadzie co na Zagrzeb. Busem z Katowic :wink:
 
Temat "UFC Rotterdam - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd." na pewno powstanie. Tam bedzie załatwiać sprawy organizacyjne. Jeśli pojedziemy to na podobnej zasadzie co na Zagrzeb. Busem z Katowic :wink:
Ok mnie by pasowało jestem z Częstochowy takze bym sobie podjechal
 
@rash Z racji, że nie masz fb pytam tutaj. Jesteś za zwiedzaniem Wiednia na powrocie czy bardziej odpowiada Ci opcja z bezpośrednią jazdą do Polski gdzie przyjazd byłby planowany na godzinę 16. Opcja zwiedzania zakłada przyjazd później, około 21:00

Szybka decyzja bo zostało jedno miejsce w busie jadącym bezpoiśrednio do Katowic
 
Jak trzeba to będzie szybka decyzja: wolałbym bezpośrednio do Kato. Z tym, że jestem najbardziej ugodowym człowiekiem na świecie i jak ktoś potem będzie chciał zrobić zamianę to się jakoś dogadamy :)
 
Jak trzeba to będzie szybka decyzja: wolałbym bezpośrednio do Kato. Z tym, że jestem najbardziej ugodowym człowiekiem na świecie i jak ktoś potem będzie chciał zrobić zamianę to się jakoś dogadamy :)

Dobrze się składa bo takiej osoby koledzy szukają :smile:
Busy właśnie zostały podzielone na powrocie.

Za pokój, 2 noce wyjdzie 137zł. Bardzo spoko warunki, lazienka, klima, teleiwzor, pokoje 3x 4os + 3x 2os. 5,5 km do hali
Hotel Moving, Zagrzeb
 
A więc udało się, wszystkie sprawy odnośnie wyjazdu zostały dopięte na grupie! JEDZIEMY NA #UFCZAGREB!
(@rash przęslemy szczegóły)

Cały wyjazd (paliwo + nocleg + bilety) wyszedł 250zł. Do tego dodać jedzenie/życie tam oraz transport do Katowic, 400 czy 500zł max.
Przyjemny hotel, zwiedzanie Wiednia, dwa busy, dwie noce, ważenie, gala, zwiedzanie Zagrzebia, mega ekipa.

To przykład na to, jak można się zorganizować i w sumie za niewielką cenę jechać do Zagrzebia. Może dla niektórych będzie to motywacją na przyszłe gale UFC!
 
A więc udało się, wszystkie sprawy odnośnie wyjazdu zostały dopięte na grupie! JEDZIEMY NA #UFCZAGREB!
(@rash przęslemy szczegóły)

Cały wyjazd (paliwo + nocleg + bilety) wyszedł 250zł. Do tego dodać jedzenie/życie tam oraz transport do Katowic, 400 czy 500zł max.
Przyjemny hotel, zwiedzanie Wiednia, dwa busy, dwie noce, ważenie, gala, zwiedzanie Zagrzebia, mega ekipa.

To przykład na to, jak można się zorganizować i w sumie za niewielką cenę jechać do Zagrzebia. Może dla niektórych będzie to motywacją na przyszłe gale UFC!
Widzę, ze sprytnie to wszystko ogarneliście. Aż moje niemłode serce się raduje.
 
Back
Top