UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

@VoRaNeK mamy więc cud! Kapusta z nami jedzie, bierze dwa bilety! Mu też dwóch ziomkow i auto odpadają, wiec jedzie z nami. Ogłoszono 4 gościa na galę? Buffer w końcu będzie?
 
Ja miałem cały czas nadzieje, że Asia się przejedzie. W końcu to blisko. Co do wyjazdu, to ja od dziś zaczynam countdown :D Każdy dzień w pracy to dzień bliżej gali!
 
Piątek, Poniedziałek i wtorek, bo kto wie gdzie poniesie los jak wrócimy do Knurowa.
 
Ehhh kurwa szczęściarze, moi rodzice to nie rozumieją co to życiowa okazja
Byś może trochę głową ruszył i pomyślał, że mogą nie mieć funduszy w danym momencie? Szczególnie, że przepierdalasz wszystko na zakładach.

@Matszo92 wcześniej coś pisałeś, że może szef będzie chciał, żebyś był w pracy wieczorem w poniedziałek, dlatego pytam.
 
Byś może trochę głową ruszył i pomyślał, że mogą nie mieć funduszy w danym momencie? Szczególnie, że przepierdalasz wszystko na zakładach.

@Matszo92 wcześniej coś pisałeś, że może szef będzie chciał, żebyś był w pracy wieczorem w poniedziałek, dlatego pytam.
Chcieć to może i by chciał :cool: Będzie dobrze jak we wtorek przyjde.
 
  • Like
Reactions: mat
Byś może trochę głową ruszył i pomyślał, że mogą nie mieć funduszy w danym momencie? Szczególnie, że przepierdalasz wszystko na zakładach.

@Matszo92 wcześniej coś pisałeś, że może szef będzie chciał, żebyś był w pracy wieczorem w poniedziałek, dlatego pytam.
Ze swoich bym musiał i tak człowieku.W ostatecznym rozrachunku jestem gdzieś koło zera.Nie pozwolili mi bo miesiąc przed maturą...
 
No to jak ze swoich to nie bądź pizda tylko wsiadaj w samolot i leć.
Na autokar byłoby mnie stać to co była oferta, ale na samolot to już nie.
Ale chuj, na ksw chociaż będę.Może jak zdam maturkę jakiś kwit wejdzie, bo przeważnie przychód to 50/miesiąc, przy świętach, uro coś wskoczy.Przy wszystkich melanżach, gumach do żucia itp. ciężko uzbierać z tych pięciu dych.Zwłaszcza, że w tym roku mama chyba powiedziała, aby mi kasy na wielkanoc nie dawano
 
Nie mam takich hardcorowców

Byłem chętny w chuj, ale niestety nie mogę, savvy?
No jak nie możesz jak pełnoletni jesteś. Trochę odwagi. Zrób sznur z prześcieradła i uciekaj. Tylko szyją się nie zaplącz, pewnie byłbyś do tego zdolny...
 
No jak nie możesz jak pełnoletni jesteś. Trochę odwagi. Zrób sznur z prześcieradła i uciekaj. Tylko szyją się nie zaplącz, pewnie byłbyś do tego zdolny...
@Masta Blasta mniej wkurwiał od ciebie, co się pieklisz typie.Nie każdy jest burżujem jak ty, z resztą fury swojej nie mam itp., a jak bym wrócił na chatę to niewyobrażalna lipa

Znaczy nie no, @Masta Blasta to trollował nawet z klasą

A w ogóle to co z nim?
 
Back
Top