UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Wybierasz się na UFC w Polsce ?

  • Oczywiście, że tak

    Votes: 134 60.1%
  • Raczej tak

    Votes: 39 17.5%
  • Jeszcze nie wiem

    Votes: 26 11.7%
  • Raczej nie

    Votes: 11 4.9%
  • Nie

    Votes: 13 5.8%

  • Total voters
    223
Status
Not open for further replies.
Pany mam pytanie. Parking otwierają wcześniej, więc powinna być możliwość zostawienia wozu i np skoczyć sobie do M1 coś wszamać? Dostęp do samochodu jest przez cały czas?
 
Pany mam pytanie. Parking otwierają wcześniej, więc powinna być możliwość zostawienia wozu i np skoczyć sobie do M1 coś wszamać? Dostęp do samochodu jest przez cały czas?


Pewnie tak, ale pod M1 bez problemu zaparkujesz.
 
Nie będzie za zimno w samym t-shirtcie na hali? Nie chce wyglądać jak idiota :D

Wczoraj na hali przy kilkuset obecnych było ok. Dzisiaj pewnie będzie cieplej, ale weź poprawkę na to że na powrót lepiej wziąść kurtke. #masudobrarada
 
Nie będzie za zimno w samym t-shirtcie na hali? Nie chce wyglądać jak idiota :D
Jeśli masz bilet na dolnych trybunach to spoko na górnych jest trochę zimniej :))

Szajs uważaj z tym zostawieniem samochodu pod m1 bo zapewne kolo 14-15 będą już zbierać kasę z parking chyba że pokaże się paragon z zakupu w centrum handlowym. Więc lepiej stawaj pod halą i tam zapłać niż płacić 2 razy.
 
Jeśli masz bilet na dolnych trybunach to spoko na górnych jest trochę zimniej :))

Szajs uważaj z tym zostawieniem samochodu pod m1 bo zapewne kolo 14-15 będą już zbierać kasę z parking chyba że pokaże się paragon z zakupu w centrum handlowym. Więc lepiej stawaj pod halą i tam zapłać niż płacić 2 razy.
Źle mnie zrozumieliście. Mam kupiony bilet parkingowy na halę, tylko chce tam zostawić wcześniej samochód (około 15) i przejść się do M1.
Pytałem,czy to będzie jakiś problem dla ochrony i czy mam przez cały czas dostęp do zaparkowanego wozu.
 
Źle mnie zrozumieliście. Mam kupiony bilet parkingowy na halę, tylko chce tam zostawić wcześniej samochód (około 15) i przejść się do M1.
Pytałem,czy to będzie jakiś problem dla ochrony i czy mam przez cały czas dostęp do zaparkowanego wozu.
Dobrze cie zrozumiałem tylko Masu pisał o podjazdach pod M1 gdzie chciałem Ci tylko to odradzic żeby nie zdarli z ciebie kasy. A co do pytania spokojnie tysiąc razy możesz się cofnąć do auta to są przed hala zupełnie niezależne wyjścia na poziom 0 z -1,-2.
 
Witam wszystkich forumowiczów :) ,
wymieniał już ktoś te bilety, próbowałem się dodzwonić na infolinie ale niestety czynna od poniedziałku do piątku ;(?
Jak sprawa wygląda i dzięki za odpowiedź
 
wymieniał już ktoś te bilety, próbowałem się dodzwonić na infolinie ale niestety czynna od poniedziałku do piątku ;(?
Podchodzisz do kasy nr 2. Pisze "relokacje" mówisz, że chcesz wymienić i gotowe. Oczywiście moja odpowiedź tyczy się tych biletów za 100zł.
 
Cały czas.
Podchodzisz do kasy nr 2. Pisze "relokacje" mówisz, że chcesz wymienić i gotowe. Oczywiście moja odpowiedź tyczy się tych biletów za 100zł.
Wymiana obowiązuje tylko te osoby, które dostały maila?
 
O której się zaczynają pierwsze walki, bo na biletach jest napisane, że zaczyna się 17.45?
 
Galę ciężko ocenić , najlepiej w ogóle , u mnie mega gorączka chyba z 39 ale dałem radę :) odbiło się na zabawie a właściwie jej braku.Pozdrawiam tych co się bawili z cohones i nie tylko jeśli staż się powiększy czy tam częstotliwość przesiadywania tutaj z chęcią zabaluję z wami gdzieś w Polsce;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top