UFC w Hamburgu - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Zapełnia się karta. Meek, Sobotta, dzisiaj doszedł Hein (którego fanem nie jestem). Ciekawe czy Polaków jeszcze jakichś dadzą poza Piotrkiem.
 
Mamy już ogłoszone 7/11 walk, mam nadzieję, że upchna że 2 Polaków jeszcze . . . No i kupi ktoś bilety bo miejsca w busie dalej wolne :crazy:
 
Warto wziąć pod uwagę, że bilety nieźle schodzą i i tych najtańszych coraz mniej, w naszym sektorze praktycznie już zeszły.
 
Myślałem, że wraz z ogłoszeniem walki Janka z Gustafsonem będzie szał w temacie.
Mam prośbę, może ktoś zebrać najważniejsze wiadomości w jedno i wrzucić w poście(może najlepiej pierwszym)? Mam na myśli przede wszystkim ceny biletów itd.
 
Dobra, Janek mnie przekonał. Wstępnie kupiłem bilet. Przelew puściłem (mam nadzieję, że nic nie zjebałem i dotrze do nich w ciągu 3 dni, bo inaczej bilet przepadnie ..chyba...) .
 
1. Kompendium wiedzy chcę zrobić na grupie, ale proszę jeszcze raz WSZYSTKICH KTÓRZY SĄ NA GRUPIE o wpisanie nicka w komentarzu i określenie się (jadę na 100% czy coś). Wtedy będziemy mogli zobaczyć jaki aktualnie stan mamy.

2. Najlepiej byłoby wziąć dwa busy, więc 18 osób potrzeba. Na chwilę obecną nie wiem ile jest teraz.

3. Nasz kolega bez Cohones, profesjonalny fighter, Kamil Mosgalik, wyrazaził na FB chęć wyjazdu, więc być może mamy człowieka więcej.

4. Jakieś zmiany, ktoś chce się dodatkowo wybrać z nami?
 
Czekaja na kasę 3 dni. Akurat trafiłem na weekend. O dni chodzi kalendarzowe...Więc teoretycznie , może się uda , że kasa bedzie u nich w poniedziałek.
Jak wszystko zgra się, to będę jechał autem i po gali od razu powrót. Przed galą z chęcią piwka skosztuję z ekipą jadącą !
Biletów za dużo nie zostało, więc wbiłem sie gdzieś 3 rzędy nad @VoRaNeK i spółka ;)
 
Eventim - DE
Hello Lukasz,
thanks for your message.
Please transfer the till 27.06.2016.
Kind regards,your eventim.de-team (ssc)

Zawsze wiedziałem, że mam fory.... :mamed:

Patrzymy, a i tak w poniedziałek moje miejsce wróci jako dostępne do kupienia :werdum::DC:
 
moglby ktos wrzucic mapke gdzie Wy siedzicie i ile wolnych miejsc tam zostalo? @VoRaNeK
http://cohones.mmarocks.pl/threads/...ejazdy-noclegi-itd.30005/page-11#post-1364883
Sektor @VoRaNeK i mój

o2.jpg
 
a w innych sektorach najtanszych? bieda z miejscami troche :( pewien jeszcze nie jestem co do wyjazdu, ale taka walka sie szykuje, no i egzekutora bym poznal z checia i pogratulowal dziennikarskiej roboty

Wejdź na mapkę i sprawdź sobie.
Ps. Egzekutor ostaje w domu chyba.
 
  • Like
Reactions: mat
KUPOWAĆ I ORGANIZUJEMY SIĘ. CELEM JEST 18 OSOB I 2 BUSY. TAK JAK BYLO JUZ PISANE WCZESNIEJ, WYJAZD Z ŁODZI

BRAC SEKTOR O5. BLISKO DO NAS I TA SAMA CENA
ALBO TE POJEDYNCZE W O6
 
Polacy mieszkający w Hamburgu również się wybierają. Dowiedziałem się, że jest grupa trzynastoosobowa, więc myślę, że bliżej gali można będzie się z nimi zgadać. Osobiście ich znam ;)
 
Back
Top