UFC Undisputed 3

Tak gram juz normalnie, biorac strzalke w bok widze Alistaira, ale ani Nicka Diaza ani Stanna czy Davisa nie widze. Jest jakis specjalny kod jeszcze z pre order? Bo ja po otwarciu pudelka wpisalem tylko ten kod zeby online odblokowac.
 
Skad zamawiałeś preorder? Jesli na gram.pl to możesz sprawdzic w swoich zamowieniach czy na pewno wybraleś wersję z bonusowym kodem. Pamiętam, że jak zamawiałem grę to musiałem wybrać czy chę wersję z kodem czy bez. Ta z kodem była 10 zł droższa i było napisane w nazwie czy tytule gry "rising star pre order" czy coś takiego. Sprawdź, czy na pewno zamówiłeś wersję z kodem.
 
Mozna kupic teraz jeszcze sam kod?



Nie widzialem ze tak jest i kupilem wersje bez pre order, choc moim zdaniem to troche bez sensu.
 
Można kupić sam kod. Nie wiem czy już teraz, ale nawet jeśli nie to w niedługim czasie będzie można.
 
Ja mam na onecie, więc też chuj wie :) Wysłałem jeszcze raz jakby co.



Jak coś to daj gadu albo coś.
 
Panowie powiem tak zmiana jest troszke na grafice ale uderzenia i wszystko jest to samo .Powiem tak jesli nie pojda w innym kierunku to bedzie dziadostwo bo Mma od easport jest szybkie tam online super.A tu ciezkie ciosy do wykonania wchodza nonstop bo sa albo w lewo albo w prawo powiem to nie tekken lub Mortal ze pogralem 5 godzin dzisaj pogram ale MMA wciagnelo mnie bardziej bo jest realistyczne a ufc jest tylko po liftingu ale zapraszam na xbox 360 nick S PAPIEROWSKI S
 
EA MMA jest mega fajną grą, to prawda, ale ja bym powiedział, że stójkę zrobili genialną, a całą resztę mocno średnią. Za to w UFC wszystko trzyma równy poziom. Ja jestem fanem obu gier, są nieco inne, ale każda ma coś fajnego do zaoferowania.



Pograłem już trochę i zmiany w gameplayu nie są może wielkie, ale jeśli już są to na plus. Podoba mi się, że gra jest płynniejsza i mamy więcej animacji. Kariera wreszcie super zrobiona. Jedyne co mnie narazie wkurzyło to łatwość z jaką komputer mnie poddaje, ale widocznie nie przywykłem jeszcze do nowego systemu submission.
 
Highlander, jeszcze raz dzieki za kod:-)



Btw. Jest mozliwosc powrotu do starego krecenia kolkiem? Czy tylko pozostaje te ganianie po mini oktagonie?
 
Hmm, kiedys jakis programista wypowiadal sie ze bedzie mozliwosc wyboru, ale to sie chyba tyczy major/minor transitions.
 
Pomyślałem, że może się komuś przydać jak by ktoś nie znał:
http://undisputed.pl/ <--- Napewno wkrótce pojawią się tam jakieś poradniki do nowego UFC, np jak dążyć do poddania, albo poradnik na Super CAF'a (z tego sam skorzystałem w UFC 2010 i wyszedł mi terminator :-) ).

http://www.mma-caf.com/phpbb/ <--- Jak zrobić CAF'y podobne do prawdziwych fighter'ów, myślę że też może się komuś przydać (Jeszcze nie zrobili dobrego CAF'a do UFC 3, no może Fedor'a). A może sami powrzucacie tam jakiś Polskich zawodników. :-)
 
Chyba trzeba będzie kupić xboxa :-)



Szkoda trochę że nie ma Werduma, Gustafssona, Bonnara, Cunga Lee,Hendricksa, Rorego czy Soszyńskiego.



Orientuje się ktoś kiedy wyjdzie czwarta część Undisputed ?







Edit: dzięki dobry człowieku.



A będzie możliwość żeby dodać jakiegoś zawodnika przez jakieś kody czy coś innego ? Na przykład jakby ktoś przeszedł ze Strikeforce ?



Wiadomo coś na ten temat ?
 
Witam panowie, jak ktos ma zbedny kod to prosze podeslac na gg 3401150... czekam juz tydzien czasu na fejsie i nic nie dostalem od THQ. leca w kulki z jakimis smiesznymi kodami... Dzieki z gory ;)
 
@up
Powiedz na jaką konsole, bo tak to ci nikt nie będzie w stanie pomóc.
Jeżeli chodzi o kod na Reem'a, to kodów już chyba nie wysyłają, ja też nie dostałem.
Wiem, że powinieneś to dostać na mail'a, mogło wrzucić ci to w SPAM.
 
Czego jak daje ONLINE to mam do wybory tygodniowy TRIAL albo przenosi mnie do PS STORE i musze zaplacic $9.99 ?
 
Wreszcie mam swoją, normalnie ciesze się jak małe dziecko ale zagram dopiero jutro, bo porzyczyłem braciakowi xboxa jaki nie fart no, nic teraz czekać na iksa musze :P
 
@slim
Jeżeli kupiłeś nówke sztuke to nie musisz płacić. Powinieneś mieć kod na książeczce, albo gdzieś w pudełku z grą, nie jestem pewiem bo sam gry jeszcze nie kupowałem.
 
Back
Top