UFC Undisputed 3

a czy domyślnie nie mają tego niektórzy zawodnicy, np. wanderlei silva czy carlos condit (ich widziałem na filmikach czy w grze - jako komputerowych przeciwników).
 
Jeżeli dobrze kojarze to ten flying kick mają konkretni zawodnicy (flying knee też). Flying kick wykonuje się chyba tylko idąc do przodu L1 + kólko lub krzyżyk (dla PS3), a flying knee to robisz dash'a potem L1 + kółko lub krzyżyk (dla PS3).
 
A na X'ie naciskałem Step w kierunku rywala i od razu "LS+LB+A" (w grze z resztą jest to dobrze opisane przy nauczaniu) i wchodziło, nawet taki nokaut wykonałem;)



PS: Panowie, nie pamiętam teraz nazwy, ale coś mi nie szedł ten rodzaj treningu. Chodzi o powtarzanie podanej akcji, potem trzeba swaynać unikając ciosu i zadac bodajże swój...
 
Pograłem dziś trochę online i stwierdzam, że nie wiedziałem, że jestem aż tak beznadziejny w tą grę :)



Jak się obronić w dosiadzie? Nie chodzi mi o uniki i blok, bo to wiem, ale jak złapać przeciwnika tak, żeby nie mógł mnie nawalać z góry? Zwykłe transition? Bo próbuję, ale nie wchodzi.



Tak samo kiedy jestem w pozycji żółwia. Nie mogę zrobić nic oprócz bloku i uników. Co wtedy najlepiej robić?
 
Wczoraj ukończyłem karierę stworzonym fighterem na Advanced z rekordem 35-13. Nie udało mi się co prawda zdobyć tytułu w UFC, ale w ostatnim pojedynku w karierze po raz trzeci podchodziłem do A. Silvy (dwie poprzednie walki przegrałem wyraźnie) i na 5 sekund przed końcem 3 rundy (i całej mojej kariery) udało mi się go znokautować, co z nawiązką zrekompensowało mi brak pasa i dało ogrom satysfakcji. Dodam, że od kilku lat jestem już raczej niedzielnym graczem, który dziennie spędza nie więcej niż 1h przed ekranem tv, więc wyrozumiałość tych, którzy rozkładają kompa na expercie mile widziana :)



Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z rozgrywki, muszę przyznać, że to pierwsza gra od wielu lat, w której zarówno sukcesy jak i porażki powodują zdwojoną chęć "jeszcze jednego razu". Z utęsknieniem czekam na tryb simulation w rankingowych walkach online.
 
Dla mnie walka w UFC 3 to już wygląda na prawdziwą walkę,muszę się pomęczyć nad jakąs strategią, każdym ruchem w parterze. Dotąd kilka razy z mojej kariery wygrywałem w 3 rundzie, gdzie w UFC 2010 chyba ANI RAZU nie wygrałem w tej rundzie...jeśli bylo przed czasem (95% przypadków) to max początek 2 rundy...chyba, że były to początki kariery i musiałem uciekać po Oktagonie przed rywalami ze skillami po 10-20 wyższymi niż ja:P



Highlander, no mnie przyklejają dość dorze, gdy siedzę na nich, ale chyba trzeba tak jak napisano, normalnie "zdobywac pozycje", ale w odpowiednim momencie, a nie wiem czy nie pomaga to co w 2010, przytrzymanie R1?Tak jak przy gumowej gardzie, sklejałem tak, a sędzia zaraz wznawiał w stójce...no,ale z dosiadu pewnie tak nie jest, trzeba dobrnąć jakoś do gardy. No, ale jak tu pare osób napisało komputer oszukuje to po co się dawać oszukiwać ;) Trzeba jego oszukiwać i obijać ile wlezie, a jak ktoś chce wyższy poziom to pozostaje mu online;P
 
Ja w sumie mam mieszane uczucia co do 3. W 2010 grało mi się zajebiście, tutaj chyba grywalność dość znacznie się pogorszyła, no chyba, że to jeszcze brak znajomości gry, zobaczymy co dalej.



Denerwuje mnie, że grając Sonnenem, czy Jonesem przeciw Riverze albo Tito, nie umiem utrzymać się na nich w parterze. Bez problemu mnie spychają z siebie. Jak to blokować?
 
Ja po raz pierwszy przed chwilą odpaliłem grę z seri UFC, i przyznam się że dla mnie to jest na razie masakra, gram 1h a już mnie palce bolą od naciskania na padzie...



P.S Mała pomoc by się przydała uktnąłem na poziomie Experience(? ten drugi po beginner) na zadaniu tzw "Step& Dash Attacks" czy ktoś mógłby napisać co ja mam tam dokładnie za przyciski wciskać?
 
O ile dobrze kojarze sa to "ataki z doskoku" czyli lekko galke musnac w kierunku przeciwnika i jakis punch
 
Dzisiaj też trochę pograłem, aktualnie staty 17-3 online, gra się dobrze, choć dzisiaj 2x mi zerwało podczas walki. Zdarza się że walki trwają całe 3 rundy, w 2010 to rzaaadkość, jak narazie z decyzji 2x ja wygrałem a raz przegrałem ;p
 
Gdzie w grze wprowadzić swój kod do gry online?







I jeżeli mam kod na Oveerema to także gdzie go wprowadzić....?
 
Jak masz X'a i oryginal gry to musisz stworzyc profil na Xbox Live...troche to zajmie, pobieranie, wgrywanie, mi cala karte pamieci 256 mega zzarlo i musialem kariery fighterow z UFC 2010 kasowac:->



Jak juz się stworzy profil to wystarczy wejść w Rynek.--> wymień kod--> i wpisać. Ja improwizowałem, trochę nie wiedziałem co robię, ale szedłem twardo do przodu i celu dopiąłem bez zbędnego problemu poza stratą czasu i miejsca na karcie.



Nie ma leżenia u góry, trzeba bić, ulepszać pozycję, utrzymanie też kosztuje kręcenie gałki, ja nie mam problemu, żeby być z góry, poza faktem ,że Roopa nie mogłem obalić normalnie, tylko podcięciem z klinczu. Jak ktoś jest lepszy w parterze, bo ma skille po 90,a Ty po 80 to jak chcesz go dominować w danej płaszczyźnie...nielogiczne by to było, to niby gra, ale ma być realistyczna, ale i grywalna...gdyby te walki miały wyglądać jak typowy lay and pray...to na pewno nie byłaby takim fajnym produktem na rynku i nazywana grą-bijatyką, a grą strategiczną wówczas ;)



PS: Zdecydowanie łatwiej jest w stójce zniwelować różnicę w statystykach...wystarczy odpowiednio odskakiwać i doskakiwać z konkretnym ciosem, czuć dystans, a w parterze to mordęga, żeby poddać kogoś lepszego np...
 
Kod do gry online? Mógłby ktoś to szerzej wyjaśnić? Xbox wymaga przecież konta gold do grania po sieci. Jutro dostanę swoją kopię i gdybym teraz dowiedział się że istnieje jakiś kruczek umożliwający grę z ludźmi za darmo, to nie ma mnie do świąt.
 
Kur..zmęczenie, nie skminiłem, że kolega pytał o grę online...



Kto ma X'a niech się wypowie. Mnie tam do online'a bardzo nie ciągnie znając ludzką mentalność i relacje jak to kumpel w Fight Night grał z typkiem jakimś...ten pauzował, 10 minut nic się nie działo, kumpel już się wkur**ał i wyłączał, bo czas to jednak pieniądz, a rekord się psuł;)



Gold?To ileś kosztuje czy jak?Nie orientowałem się nawet.
 
Z tego co ja pamiętam w UFC 2010 nie można było pauzować gry podczas walki online. Więc możliwe, że w 3 też się nie da. :-)
 
Zrobiłem jak mi podpowiedziałeś ;] i oczywiście działa po prostu w menu xboxa miałem zrealizować ten kod...
 
@RaphTaba - dzięki! faktycznie w ten sposób można zrobić latające kolano (dziwię się że na to nie wpadłem, bo w EA MMA jest podobnie).



Muszę przyznać, że w porównaniu do UFC 2010 najnowsza część wypada rewelacyjnie. Właśnie skończyłem pierwszy Title Mode jako Ben Henderson (poziom Advanced). Po drodze jedna wygrana przez decyzje (w 2010 jakieś 90% walk kończyło się w pierwszej rundzie), kilka w trzeciej rundzie itp.



W końcu ta gra ma ręce i nogi! Stójka bardzo przyzwoita (marzyła mi się namiastka Fight Night), w końcu potrafię wyjść z poddania. Dużo nowych elementów walki, ciekawe ucieczki z parteru itp. Jednym słowem rewelacja !
 
Podobno w ATT grając jako HW można sparować z Pudzianem.
A tak na poważnie, szkoda że w karierze nie można postaci z dlc wziąć.
 
Słuchajcie, mam takie może głupie pytanko: czy można zrealizować kod na Overeema mając piracką wersję na x? A jesli tak, to gdzie ten kod wpisać?
 
Ehh , kolejna godzinka z tą grą i coraz większy zachwyt we mnie budzi. Na prawdę , gra jest zajebista. Parter dużo lepszy (gram na Advanced i mnie prawie wgl nie udaje się przetaczać ) stójka jakaś lepsza , dużo większe obrażenia w stosunku do poprzednich części zadaje się ciosami na bebz i nogi. W karierze mam bilans 17-2 chyba , przegrałem tylko z Ortizem w debiucie w UFC i Griffinem o pas , poddał mnie trójkątem , mimo , że zbierał niezłe manto.







Na minus , że strasznie ciężko jest zrobić siłę w karierze. Opone się źle przerzuca , zresztą odejmuje ona punkty pracy nóg chyba. Mam Cardio 87 , reszte po 80 , tylko siłę 69.
 
A propo kodu na Alistaira, THQ udostępniło nowe kopie. Wystarczy wejść na oficjalną stronę gry dodając na końcu /overeemredeem.
 
Hej jak się nazywa Camp MMA Rocks? MMA Rocks ;p ? Przyjmujecie wszystkich chętnych do skopania wam tyłków czy jak? :)







Aha i jak go znaleść....najszybciej bo tych Campów jest od groma.
 
Back
Top