UFC Undisputed 3

Dzisiaj pobiłem swój rekord. Lil Nogiem poddałem Badera w 1 minucie 1 rundy. Ale byłem z siebie dumny :)
 
w opcji luźnych walk w UFC w HW Junio Dos Santos ma pas. Moje pytanie czy można ustawić walkę mistrzowską i zmienić posiadacza pasa ? Wiem, że mozna walczyc o ten pas w exhibition mode ale zaczynajac kolejna walkę pasy są u tych samych postaci co na początku. To samo w Pride. wie ktoś ?
 
damm it ... dzięki, wczoraj na yt widziałem filmik gdzie Cro Cop wchodzil jako HWC w Pride i pomyslalem zapytam
 
moze zle cie zrozumialem, mozna ustawic aby zawodnik miał pas w walce w exhibition mode, ale w wyborze zawodnikow tego nie bedzie widac. ustawiasz wtedy 5 rund (title fight) i zawodnik z lewej bedzie miał pas
 
takie kapcie. Cholera dziwna sprawa, że THQ nie zrobiło tej opcji ze zdobywaniem pasów tak jak robią w Smackdown v Raw
 
Wreszcie po mękach udało Mi się wymienić Batman AC na UFC 3 więc będę mielić i na wejściu mam pytanie nim zbombarduje Google. Kod na Reem`a skąd dostać?
 
na allegro można kupić. pewnie też w sklepiku play station store bedziesz miał opcję dokupienia go w zestawie ze strzykawą.
 
Painkiller tylko mnie nie zabij śmiechem:)



Czy jak nie mam konsoli podłączonej do neta to ten kodzik będzie działał? I jak go wpisać:P



Tak jestem noobem.
 
niestety nie będzie, bo to się pobiera jako dodatek do gry z neta. Ale pocieszę Cię, że też nie mam go, bo nie mam czasu jechać po ruter do sklepu :-)
 
Title mode - irytuje mnie ten tryb niesamowicie ;) Za każdym razem dochodzę do takiego momentu, że walka nie trwa dłużej niż rundę. Raz grająć Jonsem, raz Aldo a teraz Big Nogiem. Jestem 4 w rankingu, trafiłem na Caina i dupa. Nic kompletnie nie moge zrobić. Rzuca mną po Oktagonie, w parterze całkowita dominacja i pod koniec 1 rundy tko/ko. WTF! Dodam, że do tego momentu szło mi całkiem spoko. Po drodze poddałem między innymi JDS. NIe wiem o co chodzi ale w pewnym momencie poziom drastycznie wzrasta.
 
bo wygląda tak, jakby zawodnik będąc wysoko w rankingu w pewnym momncie był zmęczony czy coś i strasznie szybko traci siły i walka jest cholernie trudna
 
Bez sensu. W poprzedniej wersji w title mode jak i def. mode po walce zawodnik nigdy do końca się nie regenerował i to było pokazane. A tu nie ma żadnego wytłumaczenia dlaczego tak się dzieje.
 
z jednej strony to fajne jest, jakis utrudnienie ale graj jakimś starszym zawodnikiem, np Cro Copem z UFC. To jest dramat jak trafia się ta walka.
 
Zgodze się, że za łatwo być nie może. Ale po to wybiera się poziom trudności przed rozgrywką ;) Jak grałem Jonsem, to przegrywałem tylko w walkach o pas. Raz z Machidą. Spadłem w rankingu. Pózniej z Evansem który rzucał mną jak workiem ziemniaków :D. Co najlepsze jak w rewanżu spotkałem się z Machidą ( nie o pas) to nie wytrwał do 2 rundy.



Ktoś jeszcze z forumowiczów zauważył ten dziwny wzrost poziomu trudności? A może ja jestem poprostu słaby :(
 
L U K to jak coś to i ja słaby jestem bo mam podobnie ;) ale kumpel z osiedla mówił mi o tym samym więc to chyba nie jest rzeczą, która może umknąć.
 
Walkę tytułową powinno walczyć się inaczej, bardziej rozważnie, unikać zwarcia i strzelać bomby z rozbiegu - mnie się to często udaje. ; ] Parteru też nie polecam, łatwo narazić się na reversala i łokcie. Kwestia ogrania ogólnie.
 
ale to zalezy z kim się walczy. Z Minotauro w ogole staram się w parter nie wchodzić bo to tragedia więcej niż pewna
 
W każdej wadze na samym szczycie jest ktoś mocny na glebie (przynajamniej wg statsów w grze), więc wszędzie może być trudno.
 
Back
Top