UFC Undisputed 3

Tylko ranking się zmienia. U mnie w HW mistrzem jest Kongo ;) JDS plącze się gdzieś w okolicach 12 miejsca którego zdemolowałem Big Nogiem :D







Zrobił ktoś już 100% w którejś z klasycznych walk?
 
ja wczoraj JDS poszedłem po tytuł. I o dziwo bez różnicy czy stójka czy parter szło jak trzeba
 
Wątpię .Ja po 10% zrezygnowałem , nie na moje nerwy.


Aj tam. W parze Lesnar - Carwin mam 100% u tego drugiego ;)







Właśnie tworze HL. Zobaczymy co z tego wyjdzie. (Nie ma to jak święta spędzić przy konsoli :-))
 
Którym się brokuje przejścia pozycji? Trzymam RS w prawo lub w lewo lub czerwony przycisk naciskam , a i tak przechodzi garde moja jak chce...
 
Nie tylko. Niektóre nokauty pochodzą ze wcześniejszych walk. Z tego co mi się udało zapisać najbardziej jestem dumny ze stompów jakie przyjął Belfort. Fajnie też Sapp mną rzucił. Chyba zaczne częściej się w to bawić i będę częściej zapisywał co lepsze akcje.
 
też chyba zaczne bo czasem fajne rzeczy wychodzą, ogonie nie wiem czemu z każdą walką ta gra mnie bardziej cieszy
 
No właśnie coś widzę, że za łatwo te bomby wchodziły. ;) Ja gram od początku na najwyższym, bo dobrze sobie radziłem w UFC 2010 i tu jest podobnie. Jakiś wielki przeskok trudności jest na niższych poziomach, trochę słabo to rozwiązali wg mnie autorzy gry...
 
Bomby jak to bomby, kiedyś ten decydujący cios musiał paść :) Walki toczę zazwyczaj wyrównane więc na brak emocji nie narzekam.
 
Ale ustaw sobie chociaż na chwilę na Ultimate to zobaczysz, że serie mocnych ciosów to rzadkość, różnica w walce jest naprawdę duża. ;p
 
Ja do tej pory tylko w Demo cisnąłem. W przyszłym tygodniu przybędzie pełna wersja to będę mielić ale kilka fajnych KO w demie mi weszło, dodawałem link na poprzednich stronach.



Poziom Advenced daje jakiś sensowny poziom trudności i jednocześnie sporo frajdy, zabawa zaczyna się na Expert bo wtedy trzeba już trzymać dyscyplinę taktyczną, pilnować staminy itd. Ultimate też ma moc ale nie dla Mnie jeszcze, Expert jest akurat.
 
Malinowsky (odrazu i dla reszty osób które chcą kod na Reema) nie ma problemu z kodem na Reema wystarczy wejśc na ten link http://www.ufcundisputed.com/overeemredeem i tam podac adres email i wybrać konsole na którą chcecie go pobrać, w przypadku PS3 oczywiście wybieracie Region PAL.



PS. dużo osób gra na PS3 ? mozna by ćoś razem pograć.
 
Nie działa od dawna ta opcja, oto komunikat:

We're sorry. Unfortunately at this time no more codes are available for this platform, however, we will re-open with another batch shortly following today. Please look for updates on our website, message boards, Facebook, and Twitter when more codes become available for Alistair Overeem. Thank you.
 
DoozyAndGrooby niewiem dlaczego ta opcja Ci niby nie działa skoro ja z niej skorzystałem 5 minut przed napisaniem posta z tym linkiem i Overeema pobrałem bez problemu , mi jakoś działa ta opcja.



Na dowód prosze bardzo Kto pierwszy ten lepszy przed chwilą pobrany kod na drugi Email K7E8-66N4-M4C5 właśnie z tego linku co podałem także jak widać ta opcja działa.



PS. Kod który podałem jest na Overeema na Playstation 3 Region PAL
 
No czyli jak widzisz DoozyAndGrooby to Ty coś żle robisz skoro Dssport również bez problemu z tego linku dostał kod na Overeema



PS. DoozyAndGrooby a może Ty chcesz kod na Xbox360 i darmowych kodów na Xboxa360 w tej chwili nie ma, pewnie była ich tylko dana ilośc. Zresztą w tym komunikacie który Ci wyskakuje jest napisane że nie ma więcej kodów na tą platforme.
 
Panowie , nie wiem co się dzieje , ale gdzie mogę wybrać poziom w Title Defense Mode? Walczyłem na advanced w pierwszym trybie , gdy grałem GSP i teraz jak chce bronić pasa , wszystko jest tak łatwe , jak gdybym grał na Experianced i nigdzie nie mgm znaleźć ustawień trudności.
 
Hehe Hubi też nie lubie grać na tych niskich poziomach :) sam gram na Ultimate , ale akurat w ten tryb Title Defense mode jeszcze nie grałem, także niewiem gdzie to tam mozna zmienić.



PS. grasz na PS3 czy Xbox360 ?
 
Dssport ok nie ma problemu. oczywiście jeśli pytasz o Playstation 3 to robisz tak wchodzisz na Playstation Store i tam w prawym górnym rogu masz takie opcje jak search, reedem code i jeszcze jakies, oczywiscie klikasz na Reedem code i tam wpisujesz swój kod i pobierasz Overeema.
 
Trzeba było wpierw zapytać jaką mam konsolę, a potem Mnie tu hejtować :-)



Tak, jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox 360 i również rozszyfrowałem te angielskie hieroglify :-)



Przeszedłem karierę Mamedem(CAF), Maximusem(CAF), Chael`em i chciałem jeszcze Alim ale widać dupa.



Z trybem Title Mode jest tak, że na jakim poziomie zdobywasz na takim potem możesz bronić. Ja chciałem być fajny i zdobyłem na najniższym żeby potem bronić na Expert ale nie wyszło. Nienawidzę grać z prawej strony, jestem wtedy ze 20-30% słabszy, jakoś tak się przyzwyczaiłem w FN4 i dupa, szczególnie online.
 
Back
Top