UFC Undisputed 3

Też się zastanawiam...W tym linku, który podał tyra96 właściwie nie ma napisane, że ten plik zawiera Reema. Jedyne co jest napisane to to, że pozwala on grać online z osobami, które go ściągnęły. Nie mogę jeszcze tego sprawdzić, bo nie dostałem gry, ale możliwe, że poza kodami z fejsa jednak nie można w tej chwili go pobrać.



Edit: Niech przychodzi ta gra!!! Już o niczym innym nie myślę :-)
 
Highlander, z tego co wiem kodzik który Ci pzychodzi na maila na Reema jest na obie platformy, lecz mogę się mylić ;)







Też czekam na gierke, do piątku musi dojść :D







Można CAMP'a założyć pod szyldem MMAROCKS i bić Hamburgerow ;)
 
stfu



Mi się wydaje, że nie, bo w formularzu na fejsie musiałeś podać jaką masz konsolę. Ale jeśli masz rację to jeden kod mogę komuś udostępnić, jednak dopiero jak jeden wykorzystam i zobaczę, że zadziałał :)
 
Hmm, cos nie tak. Ja kodu jeszcze nie dostalem, a juz nie pamietma co sie tam wypelnialo.



Edit:



Poszperalem i wydaje mi sie ze kodu nie dostane, bo nie pamietam ze wpisalem mejla, bo nie mialme gdzie generalnie. Wczorja mialem tak samo jak sie wpisywalem na darmowe ufc.tv. Glupi facebook, a nie wyswietla sie poprawnie w Operze. Juz wiem czemu z niego nie korzystam :/
 
Highlander, w sumie przyznaje Ci racje, przypominam sobie że wybierałem u siebie XBOX, wiec racja, na jedna platformę :)
 
Do mnie doszedł wczoraj z samego rana, sprawdźcie folder SPAM, tam zawsze mi wpadają maile od UFC.
 
BTW, przy kupnie było napisane, że wysyłka 16.02, więc nie wiem czemu dostałem tak wcześnie. Reszta powinna dojść w piątek.
 
Dostalem dzisiaj maila ze paczka zostala wyslana (data nadania 15.02) i dzisiaj bedzie :) Oby gra byla warta czasu oczekiwania...
 
Panowie ja czekam ale bedzie Lanie mam nadzieje ze nie bedzie lagow jak w poprzednich edycjach zapraszac moj nic xbox 360 S PAPIEROWSKI S wiec czekam na propozycje pojedynku
 
Ja dopiero za demko się wziąłem(X360) i strasznie się zapuściłem od ostatniego UFC bo na poziomie Zaawansowany Wand Mnie tłucze w stosunku 8 do 2. Tylko w parterze wygrywam;/



Tryb Pride kozacki, parę razy pyknąłem w UFC w oktagonie ale tak to Pride. Sporo poprawili w samej rozgrywce, grafika też in plus. Trzeba się wybrać do sklepu po wypłacie.
 
No jak wybierasz Exhibition(innej opcji nie ma;), potem wybierasz między UFC a PRIDE i pokazuje się wybór naróznika, wagi, poziomu, zasad chyba i jeszcze czegoś, wagi zmienić nie można ale wszystko inne tak.
 
Wreszcie gra trafiła w moje łapska :) Ale akurat teraz nie mogę za bardzo pograć, ale chociaż na chwilę odpalę :)
 
Kurde nigdy nie zwracałem uwagi na to wybieranie, poziomu jakoś mi umknęło co nie zmienia faktu, że granie na najniższym poziome było zajebiście łatwe. Teraz całkiem inna bajka, aż lepiej się gra.
 
Ahh uprzedzil ktos mnie :) Ja czekam aż sprzęt przyślą dla kumpla abym sam konsole sobie na LT 3.0 przerobił :D
 
Back
Top